روسای تسلیم اول 10 امتیاز از نیمه دوم و trailed, 20-10 نیمه راه از طریق سه ماهه چهارم. اما Mahomes که تا به حال پرتاب یک جفت زودتر interceptions ارائه یک حیاط touchdown تصویب به تنگ پایان تراویس Kelce تنها با بیش از شش دقیقه باقی مانده. روسای کردم توپ به عقب و Mahomes انداخت پنج حیاط touchdown تصویب به در حال اجرا بازگشت دیمین ویلیامز با 2:44 چپ.

پس از کانزاس سیتی دفاع اخراج 49ers کارفرمایی جیمی Garoppolo در یک چهارم پایین بازی ویلیامز اضافه شده 38-حیاط touchdown اجرا با 1:12 سمت چپ به بازی برای قرار دادن سران طرفداران در تمام جشن حالت. روسای امن دوم سوپر باول پیروزی در تاریخ حق رای دادن. آنها ضرب و شتم مینه سوتا وایکینگ ها در سوپر باول IV در ماه ژانویه سال 1970 در سال های اخیر خود را ظاهر در این بازی بزرگ است.

Mahomes بود که نام این بازی MVP شد یک سوپر باول برنده در سومین فصل NFL. او در نیمه اول با عجله touchdown و به پایان رسید تا تکمیل 26 42 عبور برای 286 متری. ستاد مربی اندی رید اضافه شده یک سوپر باول پیروزی خود را به حرفه ای ها. روسای رد 49ers چه بوده است ششم خود را کاسه فوق العاده برنده شوید.

Garoppolo تا به حال زمین نشستن کامل هواپیما پرتاب به جای عقب Kyle Juszczyk در 20-برای-31, 219-حیاط عبور عملکرد برای Niners. او انداخت دو interceptions دوم که آمد در بازی نهایی دقیقه است. Tailback Raheem eagles report تا به حال عجله زمین نشستن کامل هواپیما به سان فرانسیسکو.

بازی گره خورده بود در 10 پس از یک نیمه اول که در آن Mahomes گذشت برای متوسط 104 متری و Garoppolo انداخت زشت رهگیری اما دوباره منجر به ترد touchdown درایو. وجود دارد کمی از officiating جنجال درست قبل از حاصل کار دو تیم به عنوان NFL ادامه داد: برای مبارزه با پاس دخالت تلفنی و غیر تلفنی است.

این Niners به ثمر رساند برای اولین بار در 38-حیاط زمینه هدف توسط کیکر رابی گولد. این ستاد پس از اینکه مانع در بازی خود را-باز در اختیار داشتن رو حرکت دوم خود را درایو. Mahomes درهم برای یک می تواند برای اولین بار به پایین در داخل سان فرانسیسکو 5-خط محوطه تنها به جذب نامطلوب ضربه cornerback Jimmie بخش است که ناشی از یک اشتباه. فوتبال رفت بیرون از مرزهای سوق دادن ستاد به عقب. آنها در مواجه با یک چهارم و یک وضعیت در 5-خط محوطه.

رید اولین اعزام خود را در این زمینه هدف این تیم در طول متعاقب آن توقف در بازی. سپس جرم بازگشت به میدان است. به عنوان ستاد اندود شده تا Mahomes و سه بازیکن دیگر انجام همزمان چرخش به سمت راست خود را به عنوان بخشی از یک تغییر. ویلیامز در زمان مستقیم ضربه محکم و ناگهانی و فرار برای چهار متری و یک برای اولین بار در 1-خط محوطه. Mahomes به ثمر رساند از آنجا دوم-پایین کارفرمایی حافظ.

روسای اضافه شده به سرب خود را در اوایل سه ماهه دوم پس از Garoppolo ساخته وحشتناک پرتاب تحت سنگین عبور-راش فشار است. توپ رفت و به طور مستقیم به ستاد cornerback Bashaud Breeland برای رهگیری. این دقیقا چیزی است که برخی از ناظران کرده بود می ترسید مورد Garoppolo ورود به بازی — که او را مستعد ابتلا به اشتباهات پرهزینه اگر 49ers پس از استفاده از خود را در حال اجرا بازی و دفاع به ساحل از طریق NFC پلی آف نیاز به تکیه بر عبور خود را بازی یکشنبه است.

روسای موفق تنها یک هدف زمینه پس از رهگیری حتی پس از Mahomes جذب یکی دیگر از ضربه سنگین در حالی که ساخت یک گزینه-بازی pitchout دیگر برای چهارم-و-یک تبدیل. The 49ers دوباره به سرعت به عنوان Garoppolo نشان داد نوعی از انعطاف پذیری و رهبری که برای هم تیمی های خود در ستایش او تمام هفته. فوق العاده درایو به پایان رسید با Garoppolo اتصال با Juszczyk برای 15-حیاط زمین نشستن کامل هواپیما.

The 49ers یک فرصت برای به دست گرفتن رهبری فقط قبل از حاصل کار دو تیم. اما مربی Kyle Shanahan در ابتدا در زمان یک رویکرد محافظه کارانه به ساعت مدیریت. سپس, زمانی که Niners ناگهان تبدیل تهاجمی طولانی از اتمام Garoppolo به تنگ پایان جورج بازیگوش بود نفی توسط داعش تصویب تداخل مجازات نامیده می شود در برابر بازیگوش برای فشار نور ، آن را تنها اتصالات که در یک فصل NFL در آن دخالت داشتن تماس و بدون تماس بودن reviewable توسط instant replay ایجاد چنین نارضایتی گسترده یک دخالت تماس خواهد ایجاد یک بیت از یک سوپر کاسه هم بزنید.

Shanahan شد محافظه کار دوباره در اوایل سه ماهه سوم امید بستن برابر یک چهارم-و-دو سعی کنید از کانزاس سیتی 24-خط محوطه به نفع 42-حیاط زمینه هدف توسط گولد و 13-10 منجر شود. اما بود که نشان از اعتماد به نفس در دفاع از خود که در پاسخ وادار اشراف به یک سوم-و-12 مخمصه و گرفتن رهگیری توسط linebacker فرد وارنر در یک Mahomes پاس با هدف گیرنده گسترده Tyreek تپه.

The 49ers تبدیل شده است که رهگیری و به زمین نشستن کامل هواپیما. Garoppolo ارائه شده تکمیل 26 متری به گیرنده گسترده Kendrick بورن و 10 متری به Juszczyk روز متوالی پخش می کند. Eagles report ستاره از NFC عنوان بازی کشت و زرع به منطقه پایان برای یک حیاط touchdown اجرا تا Niners’ مزیت به 20-10.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de