“طرفداران فریاد شادی گاهی فریاد تشویق به بازیکنان اما مانند گرگ بودند و با احترام نام این بسته است که همیشه گرسنه برای اطلاعات بیشتر” کانزاس سیتی تایمز گزارش داد در سال 1965. “اعضای خود را برای شناخته شده فوتبال شور و اسیدی برای misplays. … به نظر می رسد آنها به رشد نامطلوب آب و هوا سرد و باران و گرما. The Wolfpack است که همیشه وجود دارد.”

دومین چیزی که شما باید بدانید در مورد KC گرگ است که او به تصویر کشیده شده است توسط همان فردی دن Meers برای 30 سال گذشته. Meers که تبدیل 53 این ماه می گوید: او NFL طولانی ترین-شاغل طلسم حداقل یک دهه است.

“من هرگز یک ورزشکار بزرگ اما خدا تبدیل به اطراف و به من 30 سال NFL حرفه ای” Meers گفت: در یک مصاحبه تلفنی در حالی که بسته بندی برای روز یکشنبه سوپر باول LIV. “چگونه بسیاری از بچه ها می گویند که؟”

Meers بود “سه-ورزشي benchwarmer” در سنت چارلز (Mo.) غرب بالا قبل از ثبت نام در دانشگاه میسوری که در آن یک اطلاعیه در روزنامه در مورد فايلهاي به ترومن ببر و برخی اصرار از دوستان خود کمک کرد راه اندازی یک غیر محتمل حرفه ای. در حالی که دو به دنبال عمده در پخش روزنامه نگاری و ارتباطات Meers صرف بیشتر وقت آزاد خود را سرگرم کننده طرفداران در یک ببر کت و شلوار در میسوری رویدادهای ورزشی. او در آن خوب بیش از حد قرار گرفتن در چهار نهایی جهانی انجمن انجمن مسابقات سالانه سه سال در یک ردیف. Meers را شکست داد اکران را پر از وزوز کانگورو برای این عنوان در سال 1989.

“من یک مناسب و معقول طلسم, اما من می توانم خودم را خوب نگاه کنید چون من تا به حال همه این تجهیزات در روزنامه نگاری مدرسه” Meers گفت: از رقابت های ملی که مورد نیاز شرکت کنندگان به ارائه خود را برجسته ،

پس از فارغ التحصیلی در سال 1990 Meers صرف تابستان مشغول به کار به عنوان Fredbird سنت لوئیس کاردینالز’ طلسم. نسبت به پایان فصل او یک تماس از اشراف بودند که به دنبال یک جدید KC گرگ. این مسخره طلسم معرفی شد سال قبل به عنوان جایگزینی برای Warpaint واقعی اسب در اختیار جدید روسای جمهور و مدیر کل کارل پترسون. (اشراف به ارمغان آورد یک اسب در سال 2009.) KC Wolf اصلی portrayer تبدیل به بازی از نیویورک در طول سال 1989 فصل این تیم می خواستم کسی در محلی که می تواند نشان دهنده این ستاد در حوادث در طول سال. Meers مناسب کامل.

“من به آنها گفتم که من رفتم مصاحبه که من می خواهم به استفاده از این طلسم پلت فرم به بیرون رفتن و قادر به صحبت می کنند به بچه ها گفت:” Meers که در خدمت به عنوان یک مشاور در وزارت جوانان اردوهای تابستانی در کالج. “من واقعا معتقدم که, من تا به حال یک پلت فرم برای ایجاد یک تاثیر مثبت در زندگی افراد جوان است.”

Meers کار کردم و از نقل مکان به شهر کانزاس انتظار وجود داشته باشد که برای یک زن و شوهر از فصل قبل از معامله خود را خز کت و شلوار برای منظم تر کار می کنند ،

“سی سال بعد من هنوز هیچ کار واقعی” او گفت:. “من در حال اجرا در اطراف اقدام مانند یک مهره در یک صحنه و لباس. این بسیاری از سرگرم کننده و من نمی تجارت آن را برای هر چیزی.”

Meers را ملاقات مخفی همسر خود را از 26 سال در حالی که صحبت کردن در یک یاران مسیحی ورزشکاران کنفرانس. معلوم شد آنها با حضور همان کلیسا و او بود طرفداران فوتبال پس Meers می دانستم که او بود با استفاده از او برای خود ستاد بلیط. این زوج در حال حاضر دارای سه رشد کودکان یکی از آنها مشغول به تحصیل است به یک دکتر.

در ماه نوامبر سال 2013 Meers به شدت مجروح شد در حالی که تمرین بند ناف طناب از ارتفاع شیرین کاری از یک بانک چراغ بالای نوک پیکان ورزشگاه. کنار شش ماه در حالی که دوره نقاهت بعد از ترک, دنده, سقوط یک ریه و یک مهره شکسته رنج می برد در حادثه Meers نوشت: یک کتاب با عنوان “گرگ ها نمی توانند پرواز کنند” و به تمام درآمد حاصل را به موسسه خیریه. Meers دوم کتاب “طلسم در یک ماموریت” بیرون آمد و در ماه دسامبر و در آن جزئیات سفر او گرفته در صحنه و به یتیم خانه ها در کشورهایی مانند هائیتی و هند و تانزانیا.

“شغل من است mascotting,” Meers گفت. “من دغدغه آنچه که من واقعا پرشور در مورد من و ایمان و خانواده و با استفاده از زندگی من برای ایجاد یک تاثیر مثبت در جهان زندگی می کنم. هر روز من این فرصت را به بیرون رفتن و قرار دادن یک لبخند بر چهره کسی, که آیا آن یک مدرسه و یک بیمارستان یا خانه سالمندان. این پاداش یک راه برای زندگی.”

حداقل به مدت هشت هفته هر سال برای سه دهه گذشته Meers خود را سپری کرده است روزهای یکشنبه و تلاش برای ایجاد ستاد طرفداران خنده با او احمقانه لباس های استادانه درست شده ورودی و چرخش حولا حلقه لگن است. در طول این سال فوتبال آسیا بخشی-دور حذفی بازی برابر هوستون تگزاس, CBS پخش یک کلیپ از KC گرگ کوبیدن سر خود را در برابر یک درب در یک تونل در نوک پیکان ورزشگاه. هر کس بر عهده او پریشان است که شهر کانزاس ازمایش کرده 24-0. در واقع یک گارد امنیتی او را سمت چپ حلق آویز در بالا و پنج تلاش.

پس از کانزاس سیتی پانچ, بلیط خود را به حق رای دادن برای اولین بار سوپر باول در 50 سال با یک پیروزی بیش از تنسی تیتان در مسابقات قهرمانی آسیا بازی یک هفته بعد Meers تلفن گرفتگی شد با پیامهای تبریک از همکار کثافت آنچه که او از آن با عنوان خز خود را-ternity.

“من شناخته شده به عنوان پیر پسر” Meers گفت. “من شنیده ام از خرس و Seahawks’ کثافت های تگزاسی’ طلسم های سابق تگزاسی’ طلسم, عقاب’ طلسم. وجود دارد که باید بازنشسته که به من رسیده است. که بهترین چیز در مورد این کار این است که فقط در روابط شما را.”

چند تا از Meers سابق understudies رفته اند به موفقیت به عنوان ورزش حرفه ای کثافت از جمله اندرو جانسون که در تصویر می کشد تگزاسی’ تورو. Meers می داند خمیر ترش سام, سان فرانسیسکو, طلا خیش طلسم با comically بزرگ pickax و گفت: او به دنبال به جلو به گرفتن با او قبل از بازی.

“او است که تا بحال بهترین رقصنده از هر طلسم در NFL دست پایین” Meers گفت. “هر NFL طلسم را به شما بگویم که. اگر ما تا به حال رقص کردن خمیر ترش سام برنده خواهد شد که در هر زمان تنها.”

Meers بزرگترین نگرانی یک هفته قبل از سوپر باول خارج شدن طناب به یک مسابقه رقص با خمیر ترش سام, تصمیم گیری شد که 85 اینچ شلوار به بسته. او در حال حاضر خود را لایه پایه را برداشت.

“هر سال بچه های من به من یک جفت شورت پاچه دار برای کریسمس” Meers گفت. “برای من نگه داشته پوشیدن این پاره هومر سیمپسون بوکسورهای من گرگ ساز و برگ. سال گذشته پس از ما به ضرب و شتم توسط Patriots [در مسابقات قهرمانی آسیا بازی] به من گفت: دستیار من است که من هرگز با پوشیدن این چیزها دوباره. در این سال من روشن به من SpongeBob SquarePants بوکسورهای و در اینجا ما در حال رهبری به سوپر باول. من نمی دانم اگر بود که تا به حال برای من اتفاق می افتد. من یک خرافی اما تضمین می کنم من باید آن را در زیر لباس محلی در میامی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im