هلن Trybus یک عامل املاک و مستغلات با Long & Foster, هیجان زده شد زمانی که مشتری خود را تبدیل کردن خانه به او نشان داد او در Chevy Chase مشاهده یک جامعه کوچک در نزدیکی کنزینگتون., در مونتگومری است.

“من از او پرسیدم:” آیا شما مطمئن شوید که شما علاقه مند هستید از آنجا که من قصد دارم به شوهر من در آن نگاه کنید’ ” Trybus گفت.

Trybus گفت: آن را به بهترین فروش او هرگز ساخته شده است. او و همسرش نقل مکان کرد و با دوقلوی خود را 2 سال با پسران به محله در سال 2006 و نیست ابراز تاسف شده است.

“آن را مانند رفتن به عقب در زمان” Trybus گفت. “مردم همیشه از راه رفتن سگ خود را و بازدید. همسایه دست کشیدن بر روی درب و درخواست اضافی وانیل یا یک فنجان شکر. این یک tightknit جامعه که در آن مردم نگاه کردن به یکدیگر است. از آن شده است فوق العاده بالا بردن بچه ها ما اینجا; آنها فقط می توانید اجرا و بازی. آن را بسیار خانواده گرا.”

[در شرق Loudoun, حومه شهر زندگی می کند تا به آن روستایی نام]

Trybus که متخصص در Chevy Chase مشاهده و اطراف آن محله قدردانی قادر به راه رفتن به مغازه ها و رستوران ها در کنزینگتون. (ساکنان کنزینگتون آدرس پستی و کد پستی.)

این شهر تشکیل شد که Claud لیوینگستون خریداری شده و نزدیک به 170 هکتار در سال 1909 و platted شهر Chevy Chase مشاهده. چرا لیوینگستون انتخاب نام Chevy Chase مشاهده باقی می ماند یک رمز و راز است. این یکی از هشت Chevy Chase اشخاص در مونتگومری و شمال غربی واشنگتن و تنها در شمال پایتخت کمربندی.

اگر چه لیوینگستون ایجاد شهر او باقی نمی ماند وجود دارد. به جای هری M. Martin, املاک و مستغلات, سفته بازان, سازمان شهر به ویژه در بخش مالیات در سال 1924. Chevy Chase مشاهده گنجانیده شده بود در سال 1993.

این شهر در 18 بلوک 309 خانه های تک خانواده. بسیاری محدوده اندازه از یک چهارم به بیش از یک و نیم هکتار. این سه خانه از عبادت یک کنیسه و دو کلیسا — اما هیچ املاک تجاری. ساکنان مفتخریم از درخت پوشیده, خیابان, بزرگ, بسیاری, walkability متنوع مسکن سبک و موانع است که اضافه کردن به شخصیت خود را.

محله تساوی حرفه ای که کار در این منطقه و در موسسه ملی سلامت و همچنین بازنشستگان و خانواده های جوان است. صفحه اصلی سبک طیف وسیعی از کیپ Cods و مستعمراتی به طرح های جدیدتر.

[بی شخصی و روابط در سی کلیولند پارک محله]

آن است که در نزدیکی well-loved Rock Creek Trail و سرمایه هلال دنباله هموار multiuse مسیر برای پیاده روی و دوچرخه سواری و پیاده روی. Trybus قدردانی نزدیکی Rock Creek Trail است که حدود یک سوم از یک مایل از شهر در مرز جنوبی.

“من پیاده روی سگ من و قدرت راه رفتن با دوستان همه زمان ها وجود دارد,” او گفت:. “نزدیک بودن به دنباله است که قطعا یک قرعه کشی.”

پائولا فاج, شهر, شورای صندلی و 27 سال ساکن بود نیز مفتون توسط Chevy Chase نمایش زمانی که او به دنبال به حرکت از Bethesda — حتی اگر خانه او خریداری نمی چک کردن تمام جعبه.

“آن را به چهار اتاق خواب خانه ما به دنبال” گفت: Fudge, مادر سه دختر.

او و شوهرش, گرگ, خرید 1938 کیپ Cod خانه آجر است که تا به حال دو اتاق خواب و طبقه اول علاوه بر این به هر حال. آنها در نهایت قرار دادن یک طبقه دوم بر روی علاوه بر این که به آنها را به چهار اتاق خواب آنها مورد نیاز است.

بانی جو کوه

واشنگتن پست

Chevy Chase مشاهده یکی از هشت Chevy Chase اشخاص در مونتگومری و شمال غربی واشنگتن و تنها در شمال پایتخت کمربندی.

برای آنها شده است یک محله برای تمام مراحل زندگی خانوادگی. به تازگی خانواده در جشن عروسی خود را به دختر بزرگتر سارا در همسایه حیاط خلوت با هشت نفر را در حضور و غیاب و کشیش و دیگر مهمانان حاضر در زوم.

“من دوست دارم همسایگان ما و حس جامعه” سخن بی معنی وبیهوده گفت. “ما کودکان بزرگ شده در این خانه و آنها را به رفتن به استخر شنا, هر روز, فروشگاه مواد غذایی, 7-Eleven. وجود دارد یک حس واقعی از ثبات و گردش مالی عظیمی در محله. وجود دارد تعدادی است که در خانه آنها زندگی می کنند در حال حاضر و یا در یک خانه متفاوت است اما هنوز هم در Chevy Chase مشاهده.”

از سال 1999 42 خانه های پاره شده اند و جایگزین شده است. سخن بی معنی وبیهوده می گوید شده است وجود دارد ترکیبی از واکنش ها به teardowns اما برای اکثر ساکنان شده اند پذیرش.

“افرادی که در اینجا زندگی می کردند یک مدت زمان طولانی در حال غمگین به خانه های پاره شده اما از سوی دیگر بسیاری از خانواده های جوان در حال حرکت و پیدا کردن که خانه های قدیمی نیست مناسب برای نیازهای خود را,” او گفت:.

بانی جو کوه

واشنگتن پست

قیمت فروش به طور متوسط در Chevy Chase نمایش در سال 2019 شد $1.28 میلیون, با توجه به هلن Trybus یک عامل املاک و مستغلات با Long & Foster.

زندگی وجود دارد: Chevy Chase مشاهده مرزها Saul جاده در جنوب سرو لین در غرب, بین, کانکتیکات, خیابان کنزینگتون و پارکوی در شرق و بین کلیولند و خیابان و خیابان واشنگتن در شمال.

در سال گذشته با توجه به Trybus, پایین ترین قیمت خانه های فروخته شده بود از 1800 فوت مربع کیپ کاد با چهار اتاق خواب و سه حمام و سرویس بهداشتی برای $840,000. پرهزينه ترين بود پنج اتاق خواب و شش حمام, از 6000 فوت مربع خانه ساخته شده در سال 2007 برای $1.95 میلیون نفر است. قیمت فروش به طور متوسط در سال 2019 شد $1.28 میلیون. دو خانه جدید در بازار است. پنج اتاق خواب و شش حمام, از 6000 فوت مربع خانه ذکر شده است برای $1.9 میلیون و شش اتاق خواب و شش حمام, از 6000 فوت مربع خانه ذکر شده است برای $2 میلیون نفر است.

مدارس: رزماری تپه های اصلی شمالی, Chevy Chase ابتدایی, Silver Creek میانه و Bethesda-Chevy Chase بالا است.

حمل و نقل: این بتسدا و مرکز پزشکی ایستگاه های مترو در خط قرمز در داخل یک درایو 10 دقیقه از محله. مریلند منطقه ای منطقه رفت و آمد (MARC) توقف قطار در یک ایستگاه در حدود یک مایل به شمال در کنزینگتون. مترو و اتوبوس و اجرا همراه سرو لین.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات