Chespirito: که Roberto Gómez Bolaños و به همین دلیل است که او در حال جشن توسط گوگل ؟

Chespirito جشن گرفته بودن امروز چه بوده است او 91 تولد.

مکزیکی کمدین سرگرم کننده و تهیه کننده متولد رابرت گومز Bolaños است این موضوع امروز گوگل دودل تصویر می کشد و این نماد در حال ظهور از یک تلویزیون مجموعه.

Bolaños است که به طور گسترده ای با اعتبار تبدیل چهره کمدی در آمریکای لاتین با شخصیت مشهور El Chavo del Ocho یک معشوق شکل در مکزیک است. با وجود هیچ قسمت جدیدی از شخصیت خود را نشان می دهد در حال تولید از سال 1980 آن باقی مانده است را تماشا توسط میلیون ها نفر در سراسر جهان است.

متولد سال 1929 در شهر مکزیک Bolaños مورد مطالعه قرار مهندسی قبل از انتقال به فیلمنامه. او را برای نوشتن یک تعداد مکزیکی فیلم ها و سریال های تلویزیونی که در آن استعدادهای خود را به او لقب “کمی شکسپیر”.

در سال 1970 او ستاره دار در خود طرح نشان می دهد که راه اندازی یک تعداد از به یاد ماندنی ترین شخصیت ها – ویژه El Chavo هشت ساله یتیم.

Bolaños را به ستاره در بیشتر برنامه های تلویزیونی و فیلم ها و همچنین نوشتن موسیقی برای telenovelas. او همچنین به عنوان الهام بخش برای سیمپسونها شخصیت زنبورعسل ،

Bolaños درگذشت در سال 2014 در سن 91, اما همچنان یک نماد فرهنگی در مکزیک است و امروز به عنوان یکی از مهم ترین کمیک از قرن 20th.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im