آگوست 10, 2020

هدهد ایرانی

اخبار واشنگتن پست و ایندپندنت

چساپیک انرژی یک بار قدرت در گاز فایل برای ورشکستگی

اما سقوط آن پس از روز بی پروا از ده سال پیش بوده است و حماسه. هنگامی که ارزش دلار در 37 میلیارد Chesapeake مستقر در شهر اوکلاهما شده بود این کشور دومین تولید کننده گاز طبیعی است. سهام خود را بسته سهشنبه به ارزش 115 میلیون دلار.

تحت رهبری اواخر اوبری McClendon, Chesapeake جاروب اجاره از پنسیلوانیا به Dakotas از لوئیزیانا به New Mexico. گسترش به طور کامل سوخت بدهی که فلج شرکت که موفقیت خود را به عنوان یک تولید کننده و موفقیت خود را بعد رقبا — راند قیمت گاز پایین نزدیک به 90 درصد است.

McClendon مجبور شد در سال 2013; درگذشت او سه سال بعد از آن روز و پس از او تحت تعقیب به اتهام تثبیت قیمت زمانی که او سوار خود شورلت تاهو به بتن اباتمنت.

این شرکت در حال حاضر به رهبری رابرت Lawler به کاهش بدهی های خود را پس از آن اما نه به اندازه کافی برای فرار از دادگاه ورشکستگی. از آن شده است در مذاکرات اولیه خود را طلبکاران در یک قرارداد تجدید ساختار این شرکت در بیانیه ای گفت: یکشنبه. آن طرح برای از بین بردن بیشتر از 7 میلیارد دلار از بدهی.

Lawler شده است تلاش برای حرکت این شرکت به نفت, کسب و کار, اما به همه گیر قطع شده است عمیقا به تقاضا برای نفت و در نتیجه قیمت. Chesapeake گزارش زیان $8.3 میلیارد دلار در سه ماهه اول این سال است.

“میراث بدهی و تعهدات قراردادی است که مانع عملکرد ما” شرکت گفت: در نهایت تا به حال به آنها رسیدگی شود.

“فصل 11 فرایند به ما می دهد این فرصت را به اساسا تنظیم مجدد کسب و کار ما و تقویت ساختار سرمایه در راه سازگار با محیط زیست, بنابراین ما می توانیم سرمایه گذاری قابل ما به نقاط قوت و رونق بدون در نظر گرفتن قیمت کالاها است.”

Chesapeake یک بار بوده است که منجر راننده از شهر اوکلاهما شهری رنسانس اما پا را از این نقش پس از McClendon که شدیم این شرکت در سال 1989 و چه کسی نام آن را پس از منطقه میانی اقیانوس اطلس است که او را تحسین سمت چپ به عنوان رئیس اجرایی است.

McClendon تا به حال ترویج گاز به عنوان یک جایگزین برای زغال سنگ و یک گام به سوی انرژی سبزتر فرهنگ زمانی که تکنولوژی اجازه می دهد انرژیهای تجدید پذیر را بیش از. اما این شرکت مشتاق تکیه بر هيدروليكي — یا fracking — کشیده شده قابل انتقاد از جنبش زیست محیطی بیش از مسمومیت از منابع آب و نسل سپاه از زمین لرزه های کوچک.

Chesapeake طلبکاران شامل ده ها تن از کوچک میدان نفتی شرکت های خدمات که در حال حاضر تحت فشار به دلیل جهانی سقوط در تقاضا. تحلیلگران انتظار دارند که برخی از کسانی که شرکت می تواند با پیوستن به 200 و یا ملی که اعلام ورشکستگی کرده اند یا رفته خارج از کسب و کار از همه گیر رخ داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

آهنگ پیشواز همراه اول