چساپیک انرژی مبتنی بر یک هزار کیلومتر از خلیج آن را به نام کمک به بازسازی شهر اوکلاهما که بار خوب بود با تشکر از موسس آن را enthusiasms که شامل یک تیم NBA المپیک قایقرانی مرکز و whitewater دوره برنامه هنر و حمایت از مدارس محلی.

این شرکت سرمایه گذاری در فن آوری های جدید در حفاری افقی و هیدرولیک شکستن و در سال منتهی به سال 2012 در زمان میلیاردها دلار بدهی به نگه داشتن در حال رشد است. که بشردوستانه بنیانگذار اوبری McClendon گفت: آمریکا می تواند تبدیل به یک صادر کننده گاز و گاز خواهد بود پل به سوخت پاک آینده. همه که تا حد زیادی درست است به جز این که موفقیت fracking راند قیمت گاز پایین تا کنون این شرکت دیگر نمی تواند تحمل بار بدهی های آن است.

Covid-19 نهایی توهین. بیش از یک دوجین شرکت های انرژی باید به دنبال پناه در فصل 11 ورشکستگی این بهار به عنوان تقاضا حفره حفره در سراسر جهان — از جمله Whiting نفت و استخراج نفت و گاز و رویترز گزارش می دهد که Chesapeake ممکن است به زودی پیوستن به صفوف خود را.

Chesapeake اختراع نمی fracking و آیا این کشف زمینه های جدید اما این رشد برای تبدیل شدن به دومین تولید کننده گاز در ایالات متحده و McClendon بود پر انرژی پیامبر گاز رفاه. اما اوج به پایان رسید در سال 2013 زمانی که او سرنگون شد از این شرکت است.

McClendon شد این نوع از شرکت های بزرگ رهبر است که می تواند صرف پرخرج در یک شرکت پردیس ترویج هنر را با پول خود و فکر می کنم هیچ چیز از گرفتن Chesapeake به تراشه. مورد علاقه اش عبارت بود: “گام بعدی چیست؟” او قبول کرد که به یک قرارداد بلند مدت که بر اساس آن شرکت برای پرداخت حقوق نامگذاری به عرصه ای که در آن شهر اوکلاهما تندر که او مالک بازی بسکتبال NBA.

مایک ناف او را از رویای خود را از یک ساختمان قایقرانی مرکز مرکز شهر. “رودخانه یک خندق” ناف در حال حاضر رئیس Riversport بنیاد گفت. “ما تا به حال برنامه ای برای قرار دادن آب در رودخانه است. نه مثل ما تا به حال پارو زدن فرهنگ است. مردم فکر می کردند این بود که کمی دیوانه. اما او را دیدم تصویر بزرگ است.”

این Chesapeake Boathouse باز در سال 2006. در میان شرکت های بزرگ قایقرانی باشگاه است که استفاده از آن بودند چند تا از Chesapeake کارکنان.

“از طریق شرکت او کمک کرد تا تاثیر رنسانس از شهر اوکلاهما گفت:” ناف. “او تا به حال یک چشم انداز برای شهر او را دوست داشت.”

او نخست حامی از یادبود در شهر اوکلاهما به 168 نفر کشته در سال 1995 بمباران Alfred P. Murrah ساختمان فدرال.

“او یکی از یک نوع است. من عاشق این مرد است. او فقط فوق العاده” گفت: Roy ویلیامز سر از شهر اوکلاهما اتاق بازرگانی است. “اوبری آورده توجه زیادی به اوبری.”

اما او نیز قادر به حمایت $975,000 به رونالد ریگان بنیاد در یک سخاوتمندانه لحظه ای و پس از آن ponying تا فقط 15.000 دلار, با توجه به پر کردن دادگاه توسط بنیاد. (رئیس بنیاد در آن زمان بود و فرد رایان در حال حاضر ناشر واشنگتن پست.)

او دوست داشت برای گفتن سرمایه گذاران در سال های گذشته خود را که اگر آنها می شده است در این شرکت از زمان آغاز آن در سال 1989 آنها می توان به چند میلیاردرهای — به جز وی افزود: آنها تا به حال سه حملات قلبی پس از آن به دلیل تکرار پرواز و سقوط قیمت سهام.

در طول سال گذشته سهام این شرکت را در چرخش از $430 $به 7.77. قیمت بسته شده روز پنج شنبه در $12.95.

McClendon معتقد پرداخت دلار بالا برای اجاره برای خود چاه همه از آن قرض گرفته شده. زمانی که نرخ بهره پایین و قیمت بالا این می تواند یک استراتژی برنده است.

“اوبری به عنوان مدیر عامل شرکت ساخت یک نمونه کارها از leaseholds که در زمان بسیار ارزشمند بود بسته به نوع کالا قیمت” گفت: استیون ایجی رئیس Meinders مدرسه کسب و کار در شهر اوکلاهما دانشگاه. او تا به حال اجاره از پنسیلوانیا به ایالت لوئیزیانا و در میان. اما قیمت گاز کاهش یافته است و 70 درصد از آن روز.

زمانی که McClendon چپ Chesapeake این شرکت به 16 میلیارد دلار در بدهی. جانشین او Douglas, Lawler کمرنگ است که به 9 میلیارد دلار “اما هنوز 9 میلیارد دلار است که مقدار زیادی از پول” گفت: ایجی. “منظورم این است که آنها وارونه است.”

جنگ قیمت راه اندازی شده توسط عربستان سعودی در سال 2014 سوار هر دو نفت و گاز رو به پایین; یکی دیگر از این بهار که بازمی گردد سعودیها علیه روسها در مواجهه با این بیماری همه گیر کوروناویروس ناشی از قیمت به سقوط.

از آنجا که از گاز پر, Lawler سعی کردم به حرکت Chesapeake بیشتر به نفت بود که آن را به فروش برای $100 در هر بشکه رسید اما این شرکت تا به حال بیش از حد گاز مربوط به بدهی گفت: اندرو بایرن آمریکای شمالی مدیر تحقیقات در IHS-Markit انرژی تحلیلی استوار است. با آغاز این سال و در هر صورت قیمت نفت کاهش یافته و به 50 دلار به 60 دلار در هر بشکه رسید که آن را مشکل ساز و سپس این بهار از آن سقوط و حتی بیشتر.

تحت Lawler در داد و ستد عمومی چساپیک است reined در آن بشردوستانه تلاش. آن را در گزارش ممکن است که آن را به حال اعتباری در حدود 25 میلیون دلار در اجرایی پاداش تلاش است که منتقدان بر این باورند شد تلاش برای به دست آوردن پول از درب قبل از ورشکستگی است.

پنج سال پیش هنگامی که در اوایل جنگ قیمت قرار داده چساپیک در طناب بایرن گفت: “ما احساس آنها بیش از حد بزرگ به شکست; است که بانک ها را از آنها حمایت کنند.”

بانک ها ممکن است بسیار آمرزنده او گفت:. در یک پرونده با بورس و اوراق بهادار کمیسیون Chesapeake هشدار داد که ممکن است حتی قادر به واجد شرایط تحت فصل 11 و در نتیجه “وجود دارد که قابل شک و تردید در مورد توانایی این شرکت همچنان به عنوان یک نگرانی رفتن.”

اما بایرن و دیگر تحلیلگران انتظار دارند قیمت گاز به افزایش قابل توجهی در سال آینده پس از طلبکاران ممکن است تصمیم می گیرید آن را به ارزش نگه داشتن شرکت حلال یا حداقل عملیاتی تا پس از آن.

Chesapeake را diminishment, در هر صورت, ضد, اوج, پس از یک دهه و نیم از مبارزات و در یک شهرستان که در آن شرکت های انرژی در حال حاضر تنها سومین بخش اشتغال است.

“اهمیت چساپیک انرژی از 10 سال پیش بسیار متفاوت است از اهمیت آن امروز” گفت: ویلیامز. “این چراغ پس از آن. همه دیده Chesapeake, کاهش, کاهش, کاهش, کاهش است. پس از آن به عنوان آسیب زا برای جامعه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات