چلسی میزبان تنزل نوریچ سیتی در استمفورد بریج در لیگ برتر در این شب ،

فرانک لمپارد طرف دچار شوک شکست شفیلد یونایتد آخرین زمان پرتاب خود را پیگیری بالا-چهار پایان به خطر است. اما لغزش-یو پی اس از رقبای منچستر یونایتد و لستر سیتی به معنی Blues’ سرنوشت هنوز هم نهفته است در دست خود را با فقط سه بازی از فصل باقی مانده است.

قناری را تحمل بدبختی اجرا از فرم پس از راه اندازی مجدد, از دست دادن همه وسایل هفت ساله خود را به ثمر رساند و فقط دو گل در این فرآیند است. با شکست وستهام در هفته گذشته تایید خود را از سقوط به قهرمانی با دانیل Farke طرف در حال حاضر بازی برای کمی بیشتر از غرور و افتخار است. دنبال تمام عمل زندگی می کنند در زیر:

بالا-چهار نژاد تنظیم شده است برای رفتن به سمت راست پایین به سیم چلسی, منچستر یونایتد لستر و گرگ همه در کشاکش برای باقی مانده دو لکه. اینجا شمال ما فوتبال خبرنگار علامت Critchley ارزیابی اجرا در:

شروع خط-یو پی اس انتظار می رود در آینده ده دقیقه. چلسی بدون N’Golo Kante و بیلی گیلمور معنی که قبلا ostracised Georgie تنظیم شده است برای شروع در پایه هافبک.

اعطای Hanley, Christoph زیمرمن موریتس لایتنر و سام بیرام همه در دسترس نیست برای نورویچ در حالی که بر روی وام Ondrej Duda در حال حاضر بازگشت به هرتا برلین پس از قناری’ سقوط مهر و موم شده بود.

برای تنزل نوریچ که خود را از دست داده گذشته هفت بازی پی در پی پس از شروع مجدد کمی وجود دارد به مبارزه برای غیر از آخرین تکه از غرور و افتخار است.

با این حال چلسی هنوز تلو تلو خوردن به سمت بالا و چهار پایان و پس از هر دو منچستر یونایتد و لستر تضعیف نقاط با وجود بلوز رنج شرم آور 3-0 شکست شفیلد یونایتد آخرین بار ،

تبلیغات

به انجمن خوش آمدید مستقل‘s پوشش زنده چلسی مقابل نوریچ سیتی با ضربه کردن در 8.15 ساعت در استمفورد بریج.

لطفا اجازه می دهد یک لحظه برای وبلاگ به بار.