چلسی به ارائه 78,000 وعده های غذایی رایگان به بیمه خدمات درمانی و سازمان های خیریه حمایت از افراد آسیب پذیر

چلسی ارائه خواهد شد 78,000 وعده های غذایی به بیمه خدمات درمانی و سازمان های خیریه که حمایت از سالمندان و گروه های آسیب پذیر.

این وعده های غذایی رایگان در حال آماده توسط باشگاه پذیرایی شریک مالیات و توزیع خواهد شد هر روز به مدت شش هفته از شروع این هفته است.

آن را با هدف کمک به بیمه خدمات درمانی کارکنان مشغول به کار ساعت های طولانی و ارائه خواهد شد به امپریال کالج بهداشت و درمان بیمه خدمات درمانی اعتماد خود را در سراسر پنج بیمارستان محلی از جمله سنت مری در بیمارستان Paddington Charing Cross بیمارستان در فولهام و Hammersmith بیمارستان.

چلسی رئیس بروس باک گفت: “ما هستند و همواره متعهد به حمایت از جوامع ما به ویژه آسیب پذیر و در این زمان ما می دانیم این است مهم تر از همیشه.

“ما صاحب رومن آبراموویچ شده است ابزاری در ما به چالش کشیدن برای پیدا کردن راه هایی برای حمایت از کسانی که در نیاز و پس از ما با موفقیت راه اندازی کمپین پناه و هزاره هتل در استمفورد بریج در دسترس به بیمه خدمات درمانی این اولویت بود بنابراین من با خوشحالی به دیدن آن آغاز خواهد شد.”


این باشگاه نیز خواهد شد کار با سن UK, لبخند, تیپ, وحدت, کار می کند و دیگر واحدهای مسکونی در لندن برای کمک به افراد مسن و آسیب پذیر است.

پروفسور جولیان موقرمز, مدیر پزشکی در امپریال کالج بهداشت و درمان بیمه خدمات درمانی اعتماد گفت: “همه کارکنان ما در حال کار فوق العاده سخت برای حمایت از بیماران ما و عزیزان خود را در طول این زمان بسیار چالش برانگیز و بسیار مهم است که کارکنان می توانند برای دسترسی به, سالم, مواد غذایی مغذی.

“ما بسیار سپاسگزار برای این سخاوتمندانه ابتکار جدید از باشگاه فوتبال چلسی که به ما کمک می کند تا به حمایت از سلامت و رفاه ما مردم باور نکردنی.”

این باشگاه در حال حاضر ساخته شده خود را هزاره هتل در استمفورد بریج در دسترس برای پزشکان در شمال غرب لندن.

جس Millwood, مدیر عامل شرکت سن انگلستان کنزینگتون و چلسی افزود: “Covid-19 ترسناک است و به چالش کشیدن اما جامعه پاسخ شده است قلب گرم شدن کره زمین. ما واقعا ممنون Chelsea FC که به شدت به کمک سخاوتمندانه.” PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de