چلسی منینگ: قاضی دستور آزادی فوری ویکی لیکس whistleblower

ما قاضی دستور آزادی فوری چلسی منینگ سابق آمریکایی افسر ارتش بود که در remanded به زندان پس از امتناع از شهادت علیه ویکی لیکس.

در این حکم آمده است که آن است که دیگر لازم است برای او به شهادت و به شرح زیر وکلای’ اعلام کرد که او به تازگی از تلاش برای کشتن خودش در حالی که زندانی شده است. او گزارش شده است که دوره نقاهت در بیمارستان است.

Ms منینگ صرف هفت سال در یک زندان نظامی پس از نشت هزاران نفر از طبقه بندی شده دولت اسناد به ویکی لیکس قبل از اینکه باراک اوباما تبدیل حکم او در سال 2017.

سال گذشته او برگزار شد در تحقیر دادگاه پس از امتناع از شهادت قبل یک هیئت منصفه فدرال به عنوان بخشی از تحقیقات به جولیان آسانژ و ویکی لیکس. او نیز محکوم شده است پس ممکن است.

آقای آسانژ در حال مبارزه با استرداد از انگلستان به ویرجینیا که در آن او در برابر اتهامات تحت جاسوسی عمل می کنند.

در سال 2013 Ms منینگ متهم شد با چندین جرائم پس از نشت نظامی و دیپلماتیک از جمله ویدئوها از بمب گذاری در عراق و افغانستان و محکوم شد به 35 سال زندان پس از محکومیت.

به عنوان یک سطح تحلیلگر اطلاعاتی در ارتش با دسترسی به طبقه بندی سیستم های کامپیوتری, Ms منینگ برگرفته هزاران نفر از اسناد پوشا جنگ در عراق و افغانستان, افشای سوء استفاده از زندانیان و حملات – از جمله “وثیقه قتل” تصویری که در آن دو روزنامه نگار کشته شده توسط یک هلی کوپتر اعتصاب – در علاوه بر این به حساس گفتگوهای میان مقامات اطلاعاتی. نقش او در “Cablegate” نشان داد هزاران دیپلماتیک کابل در سراسر چندین دهه است.

ویکی لیکس در کنسرت با چند, اخبار سازمان های, منتشر شده اسناد و مدارک. Ms منینگ گفت که او امیدوار به آتش جهانی بحث و گفتگو در مورد نظامی آمریکا از حضور در خاورمیانه و پس از آن اصلاحات هر چند او سوت دمیدن در نهایت منجر به محاکمه و به اتهام کمک به دشمن است که می تواند منجر به اعدام او اگر محکوم کرد.

در طول حبس و پس از آزادی خانم منینگ شده است صریح حمایت دولت شفافیت و فراجنسیتی حقوق و بهداشت و درمان.

در حکم پنج قاضی آنتونی Trenga نیست چشم پوشیدن $256 k (£200k) در مجازات های وضع شده علیه او. حاکم می گوید که اجرای “تعلق مشروط جریمه خواهد بود و نه تنبیهی بلکه لازم است به سرکوبگر هدف” از دادگاه تحقیر سفارش.

او برنامه ریزی شده به نظر می رسد در یک جلسه در یک دادگاه فدرال ویرجینیا امروز. که ظاهر لغو شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de