تیم فرانک لمپارد اصرار شنبه بود, زمان مناسب برای رها کردن دروازه بان Kepa Arrizabalaga.

25 ساله اسپانیایی بود axed برای Willy Caballero, 38, در تساوی 2-2 در لستر و این اولین بار بود Kepa شده در سمت چپ بر روی نیمکت در لیگ برتر, این اصطلاح پس از یک رشته از خطاهای اخیر است.

چلسی نگه داشته اند فقط پنج کلین شیت در لیگ تمام فصل و لمپارد احساس آن زمان به عمل می کنند.

“شما را به تصمیم گیری های هر هفته و هر روز در این کار است. هیچ تصمیم گیری آسان است,” او گفت:. “وقتی که می آید به یک دروازه بان, شما احتمالا آن را کمی بیشتر فکر و زمان کمی بیشتر به خصوص اگر کسی به نظر می رسد تعیین شده شماره یک.

“که نمی تواند پایان داستان. ما باید رقابتی است. ویلی قطار او به خوبی عمل می کند و او به خوبی در برابر هال سیتی در هفته گذشته. من تصمیم گرفتم با او می چسبد.”

آنتونیو Rudiger به ثمر رساند و دو بار – اولین اهداف از اکتبر 2018 – به عنوان چهارم قرار می گیرد چلسی باقی مانده هشت امتیاز پشت سر لستر در سوم.

هاروی بارنز و بن Chilwell قرار داده و روباه 2-1 پیش رو قبل از Rudiger دوم و رئیس برندان راجرز در سمت چپ بود نا امید پس از قرعه کشی.

“ما یک کمی اندکی آهسته از بلوک اما شدیم به بازی و ایجاد برخی از واقعا روشن, شانس,” او گفت:.

“در نیمه دوم نشان دادیم شخصیت های بزرگ را از پشت و در پایان ما نا امید نیست که آن را به دست آورد. آن را کمی خسته کننده است ،

“اگر ما می تواند سه امتیاز را به نقطه پس از آن دو بازی برابر چلسی که در آن یک تیم که در چهار صفحه ما دو تساوی.

“من ساخته شده به بازیکنان پس از آن است که رفتن به جلو ما می خواهیم برنده این بازی است که یک بازی است که ما باید به دست آورد.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de