چلسی گل نشان می دهد: چگونه به تماشای livestream از خانه

در 107 سال تاریخ چلسی گل نشان می دهد آن است که تنها لغو شده و یک بار قبل با توجه به جنگ جهانی دوم است. در این سال نشان می دهد شده است axed یک بار دیگر به عنوان یک نتیجه از ادامه coronavirus همه گیر و انگلستان مستند.

زمانی که انجمن باغبانی سلطنتی (RHS) برای اولین بار اعلام کرد که لغو این رویداد در ماه آوریل نا امید طرفداران گفته شد آنها در حال حاضر نیاز به صبر کنید تا 2021 به خود ثابت “بزرگترین گل نمایش روی زمین”.

اما در 1 مه RHS تغییر برنامه های خود را. آن را اعلام کرد نشان می رفتن اما بر خلاف قبل از آن – آن را در حال حاضر می تواند کاملا دیجیتال.

اگر چه بینندگان همیشه می تواند گرفتن قطعه پخش بی بی سی این رویداد به ارمغان بیاورد مطالب بیشتر از همیشه قبل از جریان زندگی می کنند در طول روز نه تنها در برنامه ریزی اسلات.

در RHS سایت آن می گوید: “جهان بزرگترین گل نشان می دهد دیجیتال شما را به هیجان انگیز خط به بالا از جهان پیشرو طراحان گیاه کارشناسان و عملی باغبانی مشاوره – همه از راحتی از خانه خود را.”

وقتی چلسی گل نشان می دهد 2020?

مجازی RHS Chelsea Flower Show را اجرا خواهد کرد از روز شنبه 18 آوریل به دوشنبه 23 مارس.

اگر چه اولین روز از شش روز رویداد برای RHS تنها اعضای کل اعضای عمومی باید صبر کنید تا شنبه شروع به دسترسی به نشان می دهد.

آنچه در دسترس است و که در آن من می توانید آن را پیدا کنید ؟

این RHS وب سایت منتشر برنامه های روزانه در وب سایت خود را بنابراین شما می توانید برنامه های پیش رو در این بخش شما می خواهید به تماشای.

هر روز به دنبال خواهد داشت مشابه خط و اتخاذ یک موضوع است که محدوده از ترویج حیات وحش در باغ خود را, سلامت و تندرستی و در حال رشد در کوچک و فضاهای داخلی.

هر روز صبح آغاز خواهد شد با پشت صحنه باغ تور. این فرصت را برای طراحان به خوبی شناخته شده باغبانی, شخصیت, گل و مهد کودک صاحبان می شده اند که برگزاری نمایشگاه در چلسی به باز کردن باغ خود را برای بینندگان به نگاهی به اطراف.

در روز سه شنبه (اولین روز باز به همه بینندگان) برای مثال چلسی مدال طلا برنده طراح سارا Eberle را الهام بخش نکات طراحی از زمین های جنگلی باغ.

باغ هنوز هم در نظر گرفته شود که در حالت عادی نشان می دهد با قضات از جمله یک نمایش, مجری الکس جونز دارم همین و RHS را جیمز الکساندر سینکلر و سو Biggs. بینندگان نیز می تواند رای برای مورد علاقه خود را باغ دهه طول قسمت های روزانه.

در موقع ناهار وجود خواهد داشت یک پرسش و یک جلسه که در آن RHS کارشناسان و مهمانان ویژه ای را ارائه توصیه های عملی و نکات باغبانی به بینندگان است. نیز وجود خواهد داشت بیشتر جلسات تعاملی با موضوعاتی از قبیل گلکاری و باغبانی باشگاه ها و فعالیت های برای کودکان و نوجوانان.

جلسات دیگر در حال وقوع در روز سه شنبه شامل designer شارلوت هریس رفتن در یک تور لندن پارک برای پیدا کردن گیاهان مقاوم برای مناطق شهری و افزایش تولید کنندگان دیوید آستین گل رز نشان دادن پشت صحنه ها از مهد کودک خود را.

به عنوان به خوبی به عنوان جدید فیلم ساخته شده در این سال نیز وجود خواهد داشت کلیپ از ده سال گذشته از چلسی پوشش نشان داده شده در کنار.

همه مطالب در دسترس است به livestream مستقیم از RHS سایت.

آیا من می توانم هنوز هم سازمان دیده بان چلسی گل نشان می دهد در تلویزیون است ؟

و همچنین به عنوان آنلاین ویدئوها و حوادث مجازی چلسی نشان می دهد نیز نشان داده شده در بی بی سی به عنوان انجام شده در سال های گذشته.

تاریخ مجریان سوفی Raworth جو سویفت, Nicki چپمن و مونتی همین هر روز در ساعت 3.45 در بی بی سی یک و سپس دوباره در 8ساعت در بی بی سی دو.

RHS مدیر کل شکایت Biggs گفت: “من هم خوشحال که با وجود چنین شرایطی چالش برانگیز بی بی سی در حال تولید یک سری ویژه برنامه های جشن جهان بزرگترین گل نشان می دهد که هوا در سراسر مجازی نشان می دهد هفته در بی بی سی یک و دو.”

چه چیز دیگری وجود دارد به انجام ؟

شما همچنین می توانید با یک رقابت سازمان یافته بین RHS و بی بی سی را یکی نشان می دهدتشویق باغبان های آماتور به اشتراک گذاری تصاویر از باغ خود را در خانه.

این باید به اشتراک گذاشته شده در رسانه های اجتماعی با هشتگ #myChelseagarden و می تواند یک عکس از هر فضای در فضای باز از باغ به بالکن حلق آویز سبد یا جعبه های پنجره.

های اخیر فایرفاکس بررسی یکی در هشت انگلیسی, خانوارها ندارد دسترسی به یک باغ در مستند.

شما همچنین می توانید درگیر با کمک به ترویج و حمایت RHS خیریه مبارزات مانند خود مدرسه باغبانی برنامه یا سبز, Great Britain.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>