چیزبرگر با یک طرف کاغذ توالت و سگ غذا: رستوران محوری به مواد غذایی به ماندن در کسب و کار

به فروش بستنی در حال حاضر در انبار Wineinger ارائه منظقه وانت. سپس او متوجه پست آنلاین از مردم پشم شویی برای شیر و آرد و تخم مرغ و دیگر کالاهای اساسی به طور فزاینده ای سخت برای پیدا کردن.

“همه تامین کنندگان من رسیده اند فوق العاده حاضر به انجام هر کاری که آنها می توانند” Wineinger گفت. “آنها لازم نیست که هر کسب و کار و آنها همه تلاش برای شناور باقی می ماند. این فقط در مورد تلاش برای بدست آوردن مردم به آنچه آنها نیاز دارند.”

Coronavirus خاموش شدن برخورد یک ضربه به صنعت رستوران که ریختن 3 میلیون شغل و دچار کاهش 25 میلیارد دلار در فروش, با توجه به انجمن ملی رستوران. اما به عنوان رستوران تقلا برای خدمت به takeout و نگه دارید بر روی عنوان بسیاری از کارکنان که ممکن است آنها در آغوش و خاراندن سر خود را در یک سرمایه گذاری جدید: مواد غذایی است.

که همچنین بدان معنی است که این کشور در صنعت مواد غذایی است که به سرعت recalibrating به مردم کالا نیاز آنها آلوده کردن شبکه ها و زنجیره تامین که باید نگردند سوپر مارکت ها و رستوران آشپزخانه برای چند دهه.

این هفته Panera Bread — که در آن خرید و فروش است تا آنجا که 50 درصد — شروع به فروش میوه و سبزیجات و نان و محصولات لبنی در بیش از 1800 مکان. بیش از 30 دنی مکان در کالیفرنیا و اورگان در حال فروش سوسیس لینک hoagie رول تکه پیاز و بیشتر. مشتریان در بیش از 100 مترو شاخه در جنوب کالیفرنیا می توانید اضافه کردن قطعه قطعه pastrami خرد موزارلا و سس گوجه فرنگی ترشی به لیست خود. کالیفرنیا پیتزا آشپزخانه است ارائه خود را در “آشپزخانه” با منجمد میگو, اش شله قلمکار سس و key lime pie.

در Lulabelle را Wineinger اضافه کرده است و تولید نان تازه به او منو. سفارشات در دسترس هستند برای وانت در طول سه ساعت در روزهای شنبه.

“من یک بقال; نداشتم فروشگاه مواد غذایی مخاطبین” Wineinger گفت. “من فقط در تلاش برای کشف این همه از این که من بروم.”

برای نمرات restauranteurs, “بدانند آن” شامل مقدار قابل توجهی rejiggering از کشور عرضه مواد غذایی سیستم های. اندازه گیری حجم حدود 25 درصد از این کشور مواد غذایی به طور معمول می رود به رستوران و خدمات مواد غذایی با باقیمانده سه چهارم رفتن به خرده فروشی و فروشگاه های مواد غذایی گفت: David Henkes از foodservice شرکت مشاوره Technomic. (آن را نزدیک به یک 50-50 تقسیم اگر شما اندازه گیری دلار صرف شده توسط مشتریان.)

دیگر وجود دارد shakeups در بازی. Henkes با اشاره به افزایش نرخ بیکاری است که می تواند جلو رستوران کارگران به مشاغل با خدمات تحویل انبارها و یا e-commerce غول.

“مواد غذایی زنجیره تامین است که تحت فشار قرار دادند و کشیده در راه آن تا به حال شده است قبل از” Henkes گفت. “ما در حال رفتن به برخی از نوع اساسی تجدید چگونه توزیع مواد غذایی کار می کند.

هنوز Henkes گفت: وصله پینه کردن کار ممکن است در دراز مدت. یک رستوران و ارزش اضافه و فرصتی برای ایجاد یک سود نمی آید از فروش نان و آوکادو اما از روکش آووکادو توست.

“این امر می تواند بسیار سخت با راه رستوران در حال ساخت یافته در حال حاضر به واقعا موفق در تبدیل به یک bodega یک شربت خانه و یا یک فروشگاه مواد غذایی” Henkes گفت. “این درست نیست که چگونه آنها ساخته شده است.”

که متوقف نشده رستوران از بسیج برای پر کردن یک نیاز فوری. Roboghene نی است denny’s مدیر منطقه در سان برناردینو, رودخانه و سن دیگو شهرستان. نی در 30s و گفت او نگران نباشید بیش از حد در مورد گرفتن خود به یک فروشگاه مواد غذایی است. به جای او در مورد افراد مسن و ایمنی سرکوب و یا مردم در تلاش برای محافظت از خود و عزیزان.

“ما تا به حال یک مشتری که در حال مبارزه با سرطان و آنها نمی خواهند به افشای خود را,” او گفت:. “به طوری که آنها فقط می توانید درایو و ما با قرار دادن جعبه در تنه است.”

در بهانه انگلیس و آمریکا میخانه در کاپیتول هیل و فروش با اتکا در اطراف کسب و کار و گردشگری گفت: Rachel Traverso یکی از صاحبان. پس از همه گیر ضربه Traverso و همکارانش نقشه برداری آماده وعده های غذایی مشتریان می تواند صفحه اصلی تولید از مزارع در مریلند و کارولینای شمالی قطعه قطعه دلی گوشت و نان از یک نانوایی محلی. سفارشات $25 یا بیشتر آمده با رول کاغذ توالت. برای چهار پا در میان ما بهانه به زودی فروش غذای سگ.

گوردون بانک ها تا به حال گذاشته شدن 100 نفر که مشغول به کار در رستوران در اواسط ماه مارس. او rehired حدود 25 کارکنان در بخشی از طریق فروش مواد غذایی در سه منطقه خود مکان: بار, چارلی, ال Chucho و کمی کوکو.

بانک جفت takeout کارتن بلونز و آل پاستور tacos با توت فرنگی, کاهو, ظرف صابون و مواد شوینده. بانک گفت: او را به فروش 300 رول کاغذ توالت; های اخیر یک سفارش درخواست رول 18 به علاوه 12 ظروف ضد عفونی کننده دست. همچنین در ارائه: ماسک صورت دست ساز و شام عید پاک.

بانک امیدوار است به rehire به عنوان بسیاری از 10 جدید کارکنان خود را با استفاده از رستوران سقف یا پشت پتیس به نگه داشتن کارکنان شش فوت از هم جدا.

“شماره یک هدف در حال حاضر است که برای دریافت به عنوان بسیاری از مردم به کار بدون از دست دادن پول” بانک ها گفت. “من در تلاش برای شارژ فروشگاه مواد غذایی قیمت گذاری شده است. من جستجو هر آیتم در غلاف نخود و گفتم: “می توانم باک? به معنای واقعی کلمه یک باک.'”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de