بررسی همه گیر مرتبط با مستاجر و حفاظت در منطقه خود را به ببینید که چگونه آنها را تحت تاثیر ماه به ماه اجاره

زمانی که هر دو مستاجر یا صاحبخانه می خواهید به نگه داشتن یک آرایش برای یک دوره دیگر آنها ثبت اجاره مشخص است که یک ختم تاریخ در آینده است. در اجاره مسکونی اکثر صاحبخانه و مستاجر توافق می کنید به یک سال نظر. اگر هر دو طرف نمی خواهند به پایین در تنظیم آنها می توانید انتخاب برای ایجاد یک ماه به ماه اجاره.

Coronavirus همه گیر باعث شده است که برخی از شهرداری ها و ایالات متحده به تصویب قوانین موقت منع کرده است که صاحبخانه از اخراج مستاجران و محدود کردن صاحبخانه از مستاجر فسخ استفاده نمي نماييد.

اگر شما مستاجر شما می توانید اجازه دهید خود را صاحبخانه می دانم که شما قصد دارید به فسخ اجاره نامه را به صاحب خانه خود را از یک ماه متوجه حرکت و در پایان ماه زیر توجه کنید. اما اگر شما صاحب خانه, شما ممکن است یک توانایی محدود برای گفتن مستاجران به حرکت کردن حتی اگر آنها یک ماه به ماه اجاره.

به همین ترتیب اگر یک مالک اتحاد فدرال حمایت, وام مسکن, صاحبخانه ممکن است تا به حال تعهد به توقف اخراج.

وجود دارد دیگر در حال انجام تغییرات مرتبط با این بیماری همه گیر است که ممکن است به محدود کردن برخی از حقوق صاحبخانه به طور کلی باید به فسخ اجاره یا اخراج مستاجران. شما باید به یک وکیل املاک و مستغلات در منطقه خود را به شکل اگر, شهر, شهرستان, دولت و یا دولت فدرال قوانین مربوط به کروناویروس تاثیر خود را ملک و اجاره نامه خود را.

صاحبخانه و مستاجر ممکن است همچنین می خواهم به بازدید EvictionLab.org یک سایت مثال تغییر اخراج و ابزار خاموش کردن moratoriums در سراسر کشور به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس. منابع شامل لینک به وزارت مسکن و شهرسازی و دیگر آژانس های فدرال و همچنین به عنوان دولت و منابع محلی.

Ilyce Glink است نویسنده کتاب “100 پرسش هر, برای اولین بار خانه خریدار باید بپرسید” (4th Edition). او همچنین مدیر عامل شرکت از بهترین پول حرکت یک برنامه است که کارفرمایان ارائه به کارکنان به اندازه گیری و شماره گیری کردن استرس های مالی. Samuel J. Tamkin در شیکاگو وکیل املاک و مستغلات. تماس با Ilyce و سام از طریق وب سایت ThinkGlink.com.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de