تعقیب جوان پیش نویس دبستان شامل بوکس سیمان سطل و مشاوره از Markelle Fultz

در حال حاضر هر چند دولت از هنر و امکانات رفاهی غیر قابل دسترس هستند و سیمان سطل بسیار مهم هستند. جوان حمل و فر آنها را با مربی مارتین گیبسون که دیگر نمی تواند استفاده از سالن ورزش های محلی خود را. گیبسون پسر عموی خانه در Clinton, Md., تبدیل به اردوگاه جوان ستاد به عنوان 21-سال-قطار قدیمی برای این هفته پیش نویس NFL. آنها repurposed حیاط خلوت نیمکت برای تقسیم squats عرشه مراحل را برای ماهیچه سه سر نرخهای پایین.

“این ایده آل راه, اما ما آن را کار” گیبسون گفت. “من نمی خواهم بگویم آن بوده است که مخل [آموزش].”

جوان را از قبل پیش نویس فرایند قرار بود بیشتر. ایالت اوهایو لبه حمله کننده معتقد بودند توسط بسیاری به عنوان بهترین بازیکن در کلاس پیش نویس برنامه ریزی شده بود به جت بازگشت به لس آنجلس دوباره به قطار به کلمبوس, اوهایو, برای نشان دادن برای پیشاهنگی برای آخرین بار و به لاس وگاس به راه رفتن در سراسر مرحله تکان کمیساریای دست و تحقق بخشیدن به رویای او بود و از او یک کودک بود.

این پیروزی دامان مهم بود نه فقط به عنوان یک مهلت از دقیق نهایی کالج فصل به پایان رسید که در نیمه نهایی از, کالج, فوتبال, حذفی, اما برای آماده شدن برای چه می آید بعدی. او خواهد بود shouldering فشار از بالا انتخاب کنید و وزن می تواند احساس سنگین تر هنوز هم اگر Washington Redskins به عنوان انتظار می رود را انتخاب کنید, Cheltenham, Md., مادری با شماره 2 به طور کلی انتخاب کنید پنج شنبه شب. او می تواند محلی بچه وظیفه کمک به پس گرفتن یک بیگانه فن پایه و شکوه از مبارزه حق رای دادن.

بدون توجه به جایی که او می رود جوان را درک قدر از چه بعدی با توجه به افرادی که او را خوب می شناسند. عدم اطمینان از خود را پیش نویس روند میان coronavirus بحران ناراحت نیست او گیبسون گفت: چون او درست زمانی که همه چیز به اشتباه است. او در طول زندگی خود مشغول به کار سخت به اندازه کافی برای نه تنها غلبه بر موانع اما تسلط بر آنها. و این مسیر آماده است او را برای NFL حرفه ای است که در انتظار.

“او نزدیک ترین شما می توانید به یک چیز مطمئن شوید که در پیش نویس NFL,” Bleacher Report پیش نویس متخصص مت میلر گفت.

او هرگز حمایت کردن’

هر کس در تعقیب جوان زندگی یک داستان از زمانی که آنها می دانستند که او می تواند آن را بزرگ. پدرش گرگ, برای مثال, پیش بینی پسرش را کسب یک بورس تحصیلی کالج پس از مشاهده 6 سال تعقیب پرواز در اطراف این جوانان میدان کوچکتر اما نه مرعوب.

برای بسیاری از تحقق آمد و جوان پس از انتقال به DeMatha کاتولیک دبیرستان در Hyattsville, Md. به عنوان یک 6-پا-3 junior. هر چند DeMatha بهتر است آن شناخته شده بسکتبال برنامه تیم فوتبال رقابت در یکی از این کشور را رقابتی ترین کنفرانس ها. جوان نشان داد آماده, در بخشی به دلیل نظم و انضباط القا توسط پدر و مادر خود را: Greg بازنشسته Arlington County police معاون سابق و بویی خارجه بازیکن بسکتبال و کارلا یک بخش از حمل و نقل کارکنان.

“هنگامی که ما بچه که ما را تماشا اخلاق کار خود را در اتاق وزن آن را نمیگیرد طولانی برای کشف کردن او برای رفتن به ویژه” گفت: DeMatha دفاعی هماهنگ کننده Deno کمپبل. “ما فقط تا به حال به شکل یک راه برای پیچ او را.”

جدیت با آن جوان وارد DeMatha تعجب کارکنان. فرهنگ از همه پسران مدرسه — سخت و نظم و برنامه ریزی دقیق و مو مورد نیاز — ثابت مشکل برای بسیاری از دانش آموزان سال اول. اما جوان به نظر می رسید unfazed. جوآن فلن co-مدیر علمی مرکز پشتیبانی به یاد جوان چگونه صرف بیشتر از قبل از عمل و زمان انجام مشق شب. وندی نوریس ورزشی, مربی, به یاد می آورد چگونه به او اهمیت recuperating در یخ حمام.

مایک جونز, بسکتبال, مربی, می توانید به یاد بیاورید که چگونه جوان کمک کرد کررل سرکش دانش آموزان در كلاس.

“آن را جعلی یا” جونز گفت. “آن نیست ادی هسکل” من انجام این کار به دلیل مربی است که در اینجا.’ وجود دارد هیچ B. S.”

در این زمینه این بچه های جدید به سرعت و با تدبير خود را به عنوان یکی از گوزن’ بهترین بازیکنان. او حاضر به شیوه های آسان و اغلب در تسهیل اضافی تکرار با دیده بانی تیم, جایی که او برافروخته مربیان توسط باد تا جرم. جوان آموخته قدرت عبور با عجله حرکت می کند به مکمل طبیعی خود را با سرعت و به عنوان یک تازه وارد او ثبت شده 19 کیسه.

این تیم مربی ایلیا بروکس, به یاد جوان نمی خجالتی و دور از موفقیت خود را. او اجازه دهید همه بدانند که چگونه خوب او بود و آنچه که این تیم نیاز به انجام به نفع خود — از جمله مخالفت با بازیکن یا تیمی.

“او هرگز حمایت کردن از کسی” بروکس گفت. “اگر مردم چیزی کلامی برای گفتن به او را, و یا اگر آنها او را به چالش در این زمینه او را همیشه در حال رفتن به در زمان به آن آدرس. این که چگونه alphas کار گیرند.”

با جوان, ارشد سال, او یک ملت استخدام فیلدینگ ارائه می دهد از میان دیگران, Clemson, آلاباما و ایالت لوئیزیانا. اگر جوان اعتماد به نفس همیشه شد cockiness — اگر او شروع به “بو از خود” به عنوان کمپبل قرار داده و آن را — مربیان کشیده او را به پایین به زمین. جوان زنگ زد تا 19 کیسه 118 پردازد و پنج مجبور گیر میکنه و دو دفاعی touchdowns در DeMatha را شکست نخوردگان فصل قهرمانی در واشنگتن کاتولیک کنفرانس ورزشی.

پس از فصل کمپبل گفت: جوان سبک جدیدی از فوتبال بود “بسکتبال در چمن.” او نیاز به اصلاح سرعت خود را تا آنجا که قدرت خود را برای آماده سازی خود را برای رسیدن به سطح بعدی. بنابراین 6-پا-5, 225 پوند ایالتی اوهایو مرتکب امضا برای پیگیری, تیم, در حال اجرا 100 و 200 متر خط تیره و تمرکز بر روی مواد منفجره خود را اولین گام برای خروج از بلوک.

جوان بود و تجربه کمی در این مسیر اما او وجود دارد و تقریبا هر روز حد عالی رساندن یکی از مهارت های است که در حال حاضر جدا از او.

غالب و همه کاره

مشق شب شگفت زده لری جانسون. ایالت اوهایو را در خط دفاعی مربی استخدام نخبگان بازیکنان قبل از جمله NFL تصویب rushers جوی و نیک Bosa اما جوان چیزی چند نفر دیگر بود. او مورد مطالعه مربی.

“او می خواهم تماس بگیرید و از او می خواهم می خواهم” شما مربی که مرد ؟ شما مربی که مرد بیش از حد؟”” جانسون گفت.

در محوطه دانشگاه جانسون شروع به ساختمان جدید استخدام مجموعه ای از مهارت های که بیش از NFL پیشاهنگی در حال حاضر یاوه سرایی کردن. او honed جوان طبیعی ورزشکاری مهار مواد منفجره خود را اولین گام و به او آموخت جانبی قیچی عبور با عجله حرکت می کند. او به جوان آموزش نوار در گذشته بازیکنان مانند Tamba Hali. او را دیدم جوان تبدیل به یک البدل برای سال دوم نیک Bosa.

“نیک او پسر” جانسون گفت. “او به تماشای همه چیز را او انجام داد.”

آن را در زمان حدود یک سال برای جوان به “drink the Kool Aid” جانسون گفت: اما به عنوان یک دانشجوی سال دوم جوان پا در یک مجروح Bosa و پشت سر هم بر روی مرحله ملی با 10½ کیسه. این فصل جوان را شکست ایالتی اوهایو تک-فصل گونی رکورد با 16½ در 12 بازی شد و نهم دفاعی بازیکن پس از سال 1982 به یک فینالیست برای Heisman جایزه.

چه جدا جوان از گذشته نخبگان لبه-عجله چشم انداز مانند Bosa brothers Johnson, گفت, این است که خود را همه کاره. او نه تنها 6-پا-6 و 265 پوند او نیز به شکل سال گیبسون سریع آموزش مدار که مدل او را به عنوان در حال اجرا به عقب و نه دفاعی lineman. Ohio State تکیه بر جوان به بازی نقش های مختلف: او را شکار کردن کارفرمایی در یک بازی و رها کردن به پوشش بعدی.

“نه که Bosas نمی تواند انجام دهد که” جانسون گفت: “اما او آن را مایع.”

‘او آماده خواهید بود’

پس از ایالت اوهایو فصل به پایان رسید, جوان, زندگی ضربه با سرعت پیچ و تاب. او نقل مکان کرد و از کلمبوس به لس آنجلس برای آماده سازی پیش نویس یک تیم که شامل گیبسون. جوان کار کرده سه بار در روز — صبح بالابر ظهر قلبی شب کشش — و با حضور در جلسات بازاریابی با Klutch ورزشی جدید خود آژانس است. او به دنبال سحر و جادو اورلاندو گارد Markelle Fultz قدیمی DeMatha در شهر به صورت لس آنجلس کلیپرز.

سابق No. 1, NBA پیش نویس انتخاب توصیه به ماندن شدید و از دست دادن تمرکز در این راه برخی از چشم انداز در طول انجام انتقال بین دانشگاه و ورزش حرفه ای. جوان لذت می برد لس آنجلس — رستوران لیکرز بازی یک اسکار پارتی — اما نمی از دست دادن بینایی از Fultz مشاوره.

یک شب جمعه جوان ملاقات مربی CJ هاموند از طریق یک دوست مشترک و در یک ساعت آنها را در یک باشگاه ورزشی در خیابان کشویی بر روی دستکش بوکس. جوان برداشت این روش به سرعت پانچ با قدرت و همگام سازی خود دست و پا. هاموند درک نیست چگونه جوان بود تا زمانی که یک شب در سانتا مونیکا جوان ایستاده بود کنار دیترویت پیستونز به جلو بلیک گریفین که 6 پا-9, 250 پوند است.

“آنها تقریبا به همان اندازه” هاموند گفت. “شما می خواهم فکر می کردم تعقیب می تواند در مرکز بازی در NBA است.”

در اواخر فوریه جوان با هواپیما به ایندیاناپولیس برای NFL سراغ ترکیب و سپس بازگشت به مریلند. او قرار بود برای بازگشت به لس آنجلس چند هفته بعد اما عوض شده است و ماندن در خانه در طول coronavirus بحران کاهش, را به یکی از یک روز تمرین با گیبسون.

هفته گذشته درست قبل از جوان تبدیل شده است 21 او گفت گیبسون اهداف شخصی خود: برنده دفاعی rookie of the year, کسب Pro کاسه nod “در اوایل” در حرفه خود و پایان آن با یک سالن از شهرت طلا ژاکت. تیم خود را هدف تر بود برنده است. آنها بی پروا انتظارات و ستایش شده است که انباشته بر او بیش از این چند ماه گذشته به زودی تبدیل به انتظارات که در برابر حرفه ای در نظر گرفته خواهد شد. اما جوان گیبسون گفت: به عنوان گرسنه به خودش ثابت کند به عنوان او بود که او وارد DeMatha.

“او خواهید بود آماده” گیبسون گفت.

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات