تعقیب جوان است و واضح انتخاب برای ردسکینز و وجود دارد بدون نیاز به overthink آن

طولانی دراماتیزه اجرا تا پیش نویس NFL پر است از دو سمی حواس او را پرت: دود استتار و overthinking. تیم های دروغ. هر کس اختصاص داده است بیش از حد بسیاری از سلول های مغز به حدس و گمان آیا معقول یا عجیب و غریب است. کل ورزش رد وضوح و سپس هنگامی که آشکار اتفاق می افتد در شب پیش نویس آن را به طور ناگهانی احساس عجیب و غریب.

این یک فرایند بدنام برای muddying وضوح. آن را در نظر سرگرمی, نه انجیل. اعتماد به آنچه شما آموخته ام بیش از یک دوره طولانی, نه آنچه که شما می شنوید و یا اندیشیدن در انتظار ترین overhyped رویداد در تقویم ورزشی.

آن را کردم ؟ خوب. در حال حاضر اجازه دهید بحث در مورد تعقیب جوان است.

پس از سینسیناتی انتخاب جو نقب زدن با اولین انتخاب, پنج شنبه شب, Washington Redskins باید با شتاب جوان در شماره 2 در عرض چند ثانیه از آمدن در ساعت است. آنها باید در نظر تجارت تنها در صورتی که معامله هنوز هم اجازه می دهد آنها را به جوان و یا اگر برخی از تیم باعث مسخره ارائه دهد که شامل گنجینه ای از تراکم بیش از چندین پیش نویس. واشنگتن باید به جای طرز حیرت انگیزی با ارزش در ایالت اوهایو پایان دفاعی و هنگامی که شما ذهن خود را آرام وجود دارد بیش از حد بسیاری از دلایل قانع کننده ای برای چشم پوشی است.

[جان کلیتون را سه دور NFL mock draft]

توجه بسیاری از جوان به عنوان بهترین استعداد در این پیش نویس است. اگر فوتبال نبود چنین کارفرمایی رانده ورزشی او خواهد بود مشروع چلنجر به نقب زدن برای شماره 1 انتخاب کنید. در این مورد Bengals باید در آن موقعیت و نقب زدن وضعیت به عنوان یک اوهایو بومی — به واشنگتن فرصتی برای اضافه کردن یک بازیکن با سوپراستار توانایی فهرستی از جان گذشته برای یک ورزشکار با حق رای دادن-بازیکن با استعداد. جوان نابغه ای که با بازی در DeMatha بالا بوده و در مقابل ذهن پس از 2019 فصل به پایان رسید. Redskins کارفرمایی Dwayne هاسکینس که بازی با جوان در ایالت اوهایو به سمت چپ برای offseason با یک پیام ساده.

“دو کلمه: تعقیب, جوان,” او گفت:. “که همه به من می گویند.”

که همه او نیاز به می گویند. شما می توانید مشروع استدلال در مورد بسیاری از نیازهای ردسکینز باید به عنوان مربی ران ریورا در تلاش برای بازسازی حق رای دادن. شما می توانید تصور کنید که امکان استفاده از شماره 2 انتخاب برای تجارت کردن و پر کردن حفره های بیشتر. اما بزرگترین مسئله با فهرستی است که آن را فاقد یک بازی در حال تغییر, بالا,-پنج-در-خود-موقعیت چندساله همه طرفدار که نقش یک موقعیت برتر. در حالت ایده آل اگر شما می خواهید به دنبال قهرمانی یک تیم می خواهم به سه یا چهار نفر از این بازیکنان. ردسکینز هیچ است.

او در طول زندگی حرفه ای, رایان Kerrigan شده است نزدیک به این سطح اما او خواهد بود 32 که سال 2020 فصل آغاز می شود. او همچنین آینده خود حداقل مولد سال (5½ کیسه) و او از دست رفته چهار بازی اول غیبت از کار خود را به دلیل ضربه مغزی و آسیب گوساله. Landon کالینز بازی در این سطح برای یک فصل — قبل از او وارد واشنگتن است. براندون Scherff که تحت حق رای دادن برچسب در این فصل است که معامله واقعی و قطعا در میان پنج در موقعیت خود اما نگهبان است نه برتر ، و ترنت ویلیامز به خوبی او این است که فقط از لحاظ فنی یک عضو از حق رای دادن در این نقطه است.

وجود دارد مقدار زیادی از جامد استعدادهای جوان از جمله هاسکینس, جاناتان آلن Daron Payne مت Ioannidis تری McLaurin و Derrius Guice. اما این تیم ندارد, تعریف, بازیکن, کسی که خیلی با استعداد و شایسته از حریف توجه است که او باعث می شود بازی به طور قابل توجهی آسان تر برای هم تیمی های خود.

جوان است که نوع استعداد است. مربیان نیاز به صاف کردن برخی از لبه های خشن و آموزش او تفاوت های ظریف از تصویب عجله در NFL سطح اما خود را بهبود مداوم نیاز ندارد سحر و جادو. این همه در مورد پرداخت و پالایش.

برای پنج سال گذشته ردسکینز انجام داده اند جامد کار تهیه پیش نویس و انباشت بازیکنان خوب که کمک به یک فرهنگ خوب در اتاق قفل است. در آن حس آنها عمل راه حق رای دادن باید. اما چه نخ کشیدن برگهای توتون وامثال با هم خوب و خیلی خوب پیش نویس را برای مربی سابق جی weather underground? ردسکینز رفت و برگشتی پس ماند در اطراف .500 و سپس سقوط از هم جدا در فصل گذشته. برخی از سرزنش می افتد weather underground و کارکنان مربیگری, اما شما باید در چه ردسکینز ساختمان شدند.

آنها به اندازه کافی بلند پروازانه و یا نه آنها به اندازه کافی ماهر در فراتر رفتن از این الگو برای ساخت تیم و درک زمانی که آن را بازی امن و هنگامی که پس از رفتن پویا ورزشکاران که شیب این بازی را به نفع خود. بزرگترین مثال 2018 پیش نویس زمانی که آنها در زمان Payne در شماره 13 حتی اگر بسیار مورد توجه ایمنی Derwin جیمز حذف شد بدون توضیح. پین یک بازیکن خوب و با او خواهد بود و حتی بهتر تحت ریورا و دفاعی هماهنگ کننده جک دلم ریو. اما جیمز بود یک نرم افزار به عنوان یک تازه کار با لس آنجلس شارژر (که برداشت او با 17th انتخاب کنید) و او نقش محوری بیشتر موقعیت امروز در NFL با تاکید بر سرعت تطبیق پذیری و توانایی پخش در فضا است.

در سال 2018 واشنگتن overthought واضح انتخاب کنید. ریورا امر می تواند عاقلانه نیست برای شروع تصدی خود با یک اشتباه مشابه.

هنگامی که وزن ارزش دارد به بحران اعداد و یک مورد قوی برای معامله کردن. همکار من بری Svrluga آیا درست است که به تازگی. اما اگر واشنگتن پروژه های جوان به یک فوق ستاره به عنوان بسیاری از تیم های دیگر انجام ارزش اين استعداد را دشوار است به مقیاس.

[Svrluga: یک بازیکن نمی تواند رفع تمام Redskins’ مسائل. به همین دلیل آنها باید تجارت شماره 2 انتخاب کنید.]

در نظر بگیرید که چقدر تیم طمع به چیزی داشتن این ویژگی دفاعی lineman از هر نوع. بیش از 10 گذشته پیش نویس وجود دارد فقط سه سال زمانی که یک دفاعی lineman اولین بار نیست غیر QB انتخاب شده است.

تمام پیش نویس چشم-of-the-ناظر حدس زدن بازی ها و تعدادی از روش ها کار می کنند. بنابراین نباید آن را نادیده گرفته است که سابقه ای طولانی در تیم NFL توافق در یک نقطه: اگر شما یک پیش نویس انتخاب و کارفرمایی وضعیت نیازی به خطاب را به بازیکن دفاعی است که می تواند بیشترین آسیب را به جلو اگر او نمرات خوبی. وجود دارد نسبتا پایین تنه رای برای تصویب rushers در جوان سطح. برای هر Dion, اردن, شما می توانید نقطه به نقطه جوی و نیک Bosa, فون میلر Jadeveon Clowney برادلی Chubb و Myles گرت.

برای ردسکینز جوان تاثیر می تواند شبیه به چه نیک Bosa تکمیل سان فرانسیسکو خط دفاعی. The 49ers لود شد با جوان دفاعی linemen که بالا پیش نویس میدارد اما آنها هنوز تصمیم Bosa در شماره 2 سال گذشته است. آنها می تواند معامله کرده اند و خطاب دیگر نیاز دارد اما انتخاب یک سوپراستار که به آنها کمک کرد به نوبه خود خط دفاعی به NFL بهترین موقعیت ، به دلیل شدت جلو آنها رفت و به سوپر باول.

البته سان فرانسیسکو فهرستی که در شکل بهتر از این یکی در واشنگتن است. اما پیش نویس جوان می تواند که D-خط — است که نه به عنوان خوب به عنوان سرمایه گذاری خود را فقط رتبهدهی نشده است — ویژه. به طور خاص توجه مورد نیاز برای نگه داشتن یک چک می تواند کلید باز کردن قفل تمام است که آلن را ارائه کرده است. او می تواند اجازه می دهد Kerrigan به اسلاید به یک نقش در طرف مقابل است که تمدید زمان خود را به عنوان یک standout بازیکن. ورود او را Montez عرق و Ioannidis — که ترکیب برای 15½ کیسه فصل گذشته — در تخصصی غیر استارتر نقش. خط دفاعی چرخش خواهد بود باور نکردنی و چند وجهی و دل ریو سابقه نشان می دهد او می داند که چگونه به اهرم مانند یک هدیه.

سپس هنگامی که واحد ایجاد کرده است خود را به عنوان یک نیروی و هر بازیکن دارای تجارت ارزش, شما می توانید برخی از قطعات که به نظر می رسد اضافی. The 49ers بود که با DeForest Buckner این offseason به جای او پرداخت. واشنگتن ندارد بدنی دید از 49ers’ کالیبر اما این اصل هنوز هم اعمال می شود: کیفیت دفاعی linemen هستند با ارزش کالاها و مازاد آنها باز می شود مقدار زیادی از تیم سازی امکانات.

ما دوست داریم به فکر می کنم از تیم ساختمان در شرایط تعادل است. فهرستی از نقاط ضعف اطلاع رسانی نیاز اما شما باید به یاد داشته باشید که بهترین تیم در ورزش حرفه ای تمایل غالب نقاط قوت و ضعف مدیریت. در تلاش به شما را به تصمیم می گیرید که در آن به خوبی به خصوص در برابری سوخت NFL.

اگر او برآورده بالقوه خود جوان کمک خواهد کرد که روشن شدن جهت Redskins در ریورا عصر. به او حق رای دادن تنها نیاز به استراحت و تماشای سینسیناتی گیر نقب زدن و ایجاد no-brainer انتخاب.

حرکت می تواند این باشد که ساده است. ردسکینز می overthink آن و یا آنها می توانید حرکت به واقعا به چالش کشیدن بخش هایی از آخرین تلاش بازسازی.

بیشتر از جری Brewer: بازی متوقف شد اما ساعت نگه می دارد تیک تاک برای برخی از ما درخشان ترین ستاره مسیحی McCaffrey ممکن است ارزش بسیار پرداخت می شود NFL در حال اجرا بازگشت سابرینا Ionescu بازگشت به اورگان با ‘کسب و کار ناتمام.’ که در حال حاضر نقل و انتقالات به WNBA.