ردسکینز در نظر گرفته شده به احتمال زیاد برای انتخاب ایالت اوهایو لبه حمله کننده تعقیب جوان در نظر گرفته شده توسط بسیاری از ارزیابی به عنوان بهترین بازیکن در دسترس است. این تیم ابراز علاقه کمی حداقل علنا در تهیه پیش نویس یک کارفرمایی به رقابت با وقت Dwayne هاسکینس. که شامل آلاباما توا Tagovailoa خواهد شد که بزرگترین کارت های وحشی زمانی که پیش نویس آغاز می شود در 8 p. m. دوشنبه.

در نهایت سه گزینه به نظر می رسد مناسب ترین: ردسکینز می تواند پیش نویس جوان آنها می تواند پیش نویس Tagovailoa و یا آنها می تواند تجارت به تعلق بیشتر میدارد. قوی وجود دارد استدلال و در مقابل هر یک از گزینه. ما خواسته به یک متخصص قهرمان هر استدلال و توضیح دهد که چرا این طرح یکی ردسکینز باید انتخاب کنید.

پیش نویس تعقیب جوان

در دهه گذشته Bleacher Report پیش نویس کارشناس Matt Miller داده است نزدیک به کامل نمرات به تنها چهار چشم انداز: لبه حمله کننده فون میلر cornerback پاتریک پترسون کارفرمایی اندرو باشید و در حال اجرا پشت Saquon Barkley. سپس در این سال او در این نوار.

لبه حمله کننده بود “کل بسته” میلر گفت. قاب بزرگ بزرگ دست بلند اسلحه نخبگان ورزشی. وجود انتقادات — جوان نبود نخبگان در برابر اجرا و Clemson schemed در اطراف او به طور موثر در کالج فوتبال حذفی نیمه نهایی — اما میلر مدرج او 99 جلوتر از گذشته بالا دفاعی پایان چشم انداز مانند Jadeveon Clowney خلیل ماک Myles گارت و جوی و نیک Bosa.

او به نام Redskins’ انتخاب در شماره 2 یک “آسان” تصمیم گیری است.

“من فکر نمی کنم وجود دارد بحث” او گفت:. “شما پیش نویس بهترین بازیکن در کلاس و شما خود را بهترین موقعیت گروه قوی تر است.”

دو اصلی وجود دارد counterarguments. یکی این است که معدن و تجارت به دلیل ردسکینز’ فهرستی از بیش از حد بسیاری از چاله به صرف بسیار با ارزش در یکی غیر کارفرمایی. دوم این است که پیش نویس Tagovailoa چرا که او دارای پتانسیل بیشتری نسبت به هاسکینس.

میلر درک تجاری کردن ایده. Seattle Seahawks در آغوش استراتژی و آنها به تازگی یکی از بهترین تیم ها در تهیه پیش نویس خارج دور اول. اما میلر باور ندارد تیم خواهد بود مایل به بخشی با سرمایه کافی برای جلب ردسکینز.

“و هیچ بی احترامی به توا” میلر گفت: اما او خطرناک است. آلاباما کارفرمایی دارای طولانی صدمه تاریخ است که شامل سه عمل جراحی یکی در هر مچ پا و دیگری در سمت راست او ران. کارفرمایی عامل Leigh استاینبرگ اصرار سلامت ندارد, نگرانی, اما میلر نگرانی در مورد بدن خود دراز مدت.

این شرایط و همچنین به عنوان جوان مفرد استعداد منجر میلر به یک نتیجه گیری: از “تعقیب است و نزدیک ترین شما می توانید به یک چیز مطمئن شوید که در پیش نویس NFL.”

پیش نویس توا Tagovailoa

تیمو خطرe یک دانشمند داده برای طرفدار فوتبال تمرکز معتقد است مهم ترین چیزی که یک تیم می تواند انجام دهید این است که پیدا کردن حق رای دادن حق کارفرمایی. او را درک استدلال به پیش نویس جوان — حتی تجزیه و تحلیل می گویند او بهترین غیر کارفرمایی در پیش نویس — اما او فکر می کند آن را نتواند نقطه. کارفرمایی کوتوله اهمیت هر موقعیت دیگر و لبه rushers هر چند مفید هستند گران قیمت روی آوردند چرا که تیم دست بالا گرفتن تاثیر یک غیر کارفرمایی.

خطرe اندازه گیری این ساختمان پیش بینی مدل شماره 2 انتخاب کنید. اگر ردسکینز را جوان غرامت عادلانه در تجارت خواهد بود کارولینای هفتم و 38 کلی میدارد. اگر ردسکینز بودند به انتخاب Tagovailoa هر چند آن را به سه میدارد دور اول و دوم طفیلی به ارزش برابر در بازگشت. او می داند این است که محتمل بخواهید در زندگی واقعی اما او معتقد است آن تأکید چرا ردسکینز باید پیش نویس Tagovailoa — زمانی که پزشکان خود اعتماد به نفس در سلامت طولانی مدت است.

پیش بینی آینده سخت است بنابراین خطرe این مدل نشان می دهد ردسکینز پرچین شرط خود را با اجازه دادن به Tagovailoa رقابت با هاسکینس. این مهم است زیرا در NFL quarterback بازی تعیین تیم سقف — خود را بهتر کارفرمایی بهتر است تیم خود را. ردسکینز می تواند صبر کنید برای ارزیابی که کارفرمایی به حال آینده ای روشن تر به حداکثر رساندن فهرست بالقوه و تجارت دیگر به جبران ارزش.

ایده این است که یک صفحه گسترده تب رویای; دالاس کاوبویز آن را در سال 1989. آنها پیش نویس Troy Aikman کلی برای اولین بار و پس از آن انتخاب استیو والش در مکمل پیش نویس سه ماه بعد. این حرکت نا امید Aikman که گفت که آن صدمه دیده است ارتباط خود را با مربی جیمی جانسون اما او جنگیدند برای این کار است. Aikman در نهایت برنده; دالاس معامله والش به نیواورلئان در سال 1990 برای اول-دوم – سوم-پیش نویس دور میدارد و پس از مدت کوتاهی کابوی برنده سه سوپر باول عناوین در چهار سال.

اگر ردسکینز دنبال کت و شلوار در بازار احتمالا نمی تواند به عنوان قوی به عنوان آن را برای والش. سال گذشته کاردینالز آریزونا دریافت دوم و پنجم دور پیش نویس میدارد از میامی دلفین ها برای جاش روزن شماره 10 انتخاب در سال 2018 است. کاردینالز بدبختانه روزن روز پس از انتخاب Kyler موری با 2019 پیش نویس را انتخاب اول خود را به کارفرمایی آینده — یک حرکت واشنگتن می تواند تقلید با انتخاب Tagovailoa در دور اول یک سال پس از تهیه پیش نویس هاسکینس.

معدن و تجارت

تحقیقات نشان داده است که در طول زمان هیچ تیم پیش نویس بهتر از هر دیگر. وجود دارد استفاده می شود به دست آورد, با کیفیت یا کمیت پیشاهنگی. هیچ مرد بزرگ نظریه که می توان به طور کلی مدیران. وجود دارد چیزی است که هارون Schatz فوتبال خارجی ها تماس “یک تن از اتفاقی.”

به همین دلیل او استدلال ردسکینز باید تجارت را. Schatz اعتراض نیست, جوان استعداد خواستار 21 ساله “در مورد به خوبی لبه عجله چشم انداز به عنوان شما می توانید” و تصدیق کرد که نخبگان خط دفاعی مانند سان فرانسیسکو 49ers تا به حال یک سال پیش پس از تهیه پیش نویس نیک Bosa دوم به طور کلی می تواند به موفقیت منجر شود. او نیز معتقد است که کارفرمایی است ناب و او می گوید تفکر خود را تغییر خواهد کرد اگر آن را روشن واشنگتن شد به طور جدی با توجه Tagovailoa.

اما بالاتر از همه, Schatz فکر می کند وجود دارد این است که ارزش به دست آورده توسط معامله کردن و کامپایل کردن بیشتر میدارد.

“فکر می کنم از آن به عنوان یک قرعه کشی,” او گفت:. “شما می خواهید ترین بلیط.”

Schatz می بیند نفس به عنوان بزرگترین مانع برای تیم معاملات پایین است. آن را دشوار است برای بالا NFL پرسنل ارزیاب پرداخت می شود برای شناسایی استعداد برای قبول داده ها نشان می دهد که آنها نه به عنوان هوشمند به عنوان آنها فکر می کنم آنها. تیم باید به فکر می کنم از آن راه دیگری در اطراف او استدلال کرد که مدیران که تجارت پایین اغلب باهوش ترین.

داده ها نشان می دهد پیش نویس ارزش نمودار تهیه شده توسط جانسون در اوایل 1990s — که اختصاص هر یک از انتخاب مقدار عددی است و هنوز هم مورد استفاده leaguewide — overvalues بالای 50 میدارد و undervalues بقیه. در آن وجود دارد و یک لبه تیم می تواند بهره برداری است که به ویژه مهم برای یک Redskins فهرستی است که بیش از یک بازیکن دور از رقیب.

اگر وجود دارد هیچ چیز مانند یک تنگ, چشم انداز و میزان موفقیت بازیکنان پیش نویس اولیه نیست و بسیار متفاوت از کسانی که پیش نویس کمی بعد با داشتن سه میدارد اغلب بهتر از داشتن یک.

“حتی اگر [جوان] واقعا خوب چشم انداز” Schatz گفت: “شما می توانید مقدار زیادی از ارزش معاملات پایین است.”

جزئیات بیشتر در پیش نویس NFL:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de

دانلود رایگان مقالات