چارلیز ترون سهام حماسه اسکار selfie شامل Tom Hanks, Rami Malek و Regina King

به یاد داشته باشید که اسکار عکاسی از سال 2014 ؟

یکی که Ellen DeGeneres در زمان های Jared Leto, Jennifer Lawrence, Channing Tatum, Meryl Streep, Julia Roberts, کوین اسپیسی, Bradley Cooper, Brad Pitt, Lupita Nyong زن نما, زن کیردار و آنجلینا جولی?

وجود دارد در حال حاضر مدعی جدید ترین حماسه selfie تا کنون گرفته شده در طول اسکار است و هیچ چیز کوتاه از افسانه ای.

در روز سه شنبه, بمب, ستاره, Charlize Theron مشترک یک عکس در Instagram و توییتر که گرفته شده بود در 92 مراسم اهدای جوایز اسکار در کنار عنوان: “شرکت خوب است. #Oscars2020.”

ستاره نکردم تصویر به عنوان یک کسی که از هالیوود, این برنامه شامل یک میزبان از چهره های معروف مانند تام هنکس و ریتا ویلسون, سلما هایک, Regina King و Rami Malek و همچنین ترون را به علاوه یک برای شب ،

عکس همچنین شامل تعدادی دیگر از ستارههای شده اند که ناخواسته موجود در عکس از جمله کیانو ریوز Mahershala Ali, Greta Gerwig, Noah Baumbach و کوئنتین تارانتینو.


تا کنون از این پست دریافت کرده است بیش از 526,000 likes on Instagram و 21,000 در توییتر با صدها نفر از پیروان اظهار نظر در تصویر باور نکردنی.

“واقعا یک حماسه selfie کار هنری! شما آن را به میخ!!” یک نفر نوشت.دیگری افزود: “اجازه دهید من فقط می گویند این است که یاد”.

در حالی که یک سوم شخص گفت: “این افراد در بازگشت به وضوح حسادت از سرگرم کننده شما را در عکس است.”ترون selfie زیر را در صدای پای DeGeneres که پر از ستاره شد عکس ترین-ترجمه پرینت از همه زمان.

چت میزبان نشان می دهد رهبری به مخاطبان در طول مراسم و شلاق از گوشی های هوشمند خود را, عبور از آن به کوپر او به عنوان جمع آوری به عنوان بسیاری از مهمانان مشهور به جمع آوری پشت سر او.


تصویر جذب 80,000 رسانهها در سه دقیقه و بیش از یک میلیون نفر در کمتر از یک ساعت.

“ما سقوط کرد, توییتر” DeGeneres بعد اظهار نظر در طول مراسم.

همانطور که در حال حاضر پست بیش از سه میلیون رسانهها و بیش از دو میلیون دارد.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>