Charli XCX, بررسی, چگونه احساس من در حال حاضر: یک عجول و بی پروا پرماجرا مستند آلبوم

Charli XCX است scrawling شعر بر روی یک تکه کاغذ با Sharpie, آواز به عنوان او می رود. “جبهه ذهن من… جلوی من…” او متوقف می شود و سپس تلاش می کند تا رفتن یک اکتاو. “جبهه ذهن من است. F***. من را فراموش کرده ام چگونه به f***ing ملودی می رود.”

این است چگونه 27 ساله ایجاد آلبوم جدید – از ابتدا بیش از شش ماه از مستند, در مقابل طرفداران او در Instagram زندگی می کنند. او می خواهم درخواست برای انتقادات و پیشنهادات و تنظیم درآمده; به ما نشان می دهد آهنگ را در خود اسکلتی متحده; و سوگند زیادی است. او با استفاده از تنها “ابزار من در نوک انگشتان من” که به معنای پرتاب همه چیز در دیوار و پس از آن پرتاب آن دیوار را به یک synthesiser. حاصل آلبوم, چگونه احساس من در حال حاضریک ولتاژ بالا حمله به حواس – کارآفرینی آزمایش است که متناسب با avant-garde روح.

بیش از 10 سال گذشته XCX را توسعه داده است یک نوع از “یکی برای من یکی از آنها را” نگرش به popstardom رقص روی لبه اصلی یک لحظه (“Boom Clap”, “فانتزی”, “1999” او کریستین و ملکه همکاری “رفته”) و ياوه زیرزمینی بعدی او به عنوان در سال 2017 با فرقه mixtapes شماره 1 فرشته و پاپ 2. چگونه احساس من در حال حاضر می افتد به دومی کمپ: عجول و بی پروا, مهار نشده, پرماجرا.

“برای همیشه” آهنگ او لحظه ای فراموش “f***ing ملودی” به یک روانگردان کوکتل مخلوط کردن لایه autotune از Imogen Heap با سرحال Taylor Swift-مانند قلاب. در “الماس صورتی” او آواز می خواند در یک laidback RP لگدمال به عنوان موسیقی shudders و زمین لرزه در اطراف او به عنوان اینکه یک دوجین اول شخص بازی های مبارزه ای در حال بازی در یک بار. “Boom Clap” این نیست.

برخی از اشعار احساس, er, عجله – “سلام سلام سلام ببینید شما به وضوح” او آواز می خواند بیش کامپیوتری رشته در “7 سال” “این واقعا واقعا واقعا واقعا خوب است.” اما دیگران بیرون کشیدن متناقض نوردی-up-the-دیوار ملالت از قرنطینه. در “سرود”, عفونی, صنعتی, تشنج, او trawls از طریق روز خود را: “خوردن برخی از حبوبات/ بهترین من سعی فیزیکی/ از دست دادن خودم به یک تصویری/ خیره به فراموشی/ همه دوستان من هستند.”

“منفجر” است مهربان, امر, رویایی, marimba-esque موسیقی متن فیلم به خود شک و تردید: “من نمی اعتماد خودم به تنهایی/ چرا باید به شما عشق من است؟”

نهایی آهنگ “چشم انداز”, فرود به آژیر و اتشی نبض ضربان. گوش دادن به آن احساس می کند مانند فرار از یک انبار با بیحوصلگی حرف زدن. درست مثل مستند خود را چگونه احساس من در حال حاضر می تواند طاقت فرسا – وحشت القا حتی – هنگامی که گرفته شده به عنوان یک کل. اما وجود دارد snatches از درخشش در اینجا و شاید به عنوان اولین آلبوم به تولید تحت مستند آن است که یک دلیر و ستوده انجام است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>