چارلز بارکلی می گوید او را در برزخ’ در حالی که در انتظار coronavirus نتایج آزمون

صحبت کردن در TNT از یک تلفن Barkley نشان داد که او در خود قرنطینه پس از مشاوره از پزشکان پس از توصیف است که او “نبود احساس خوب” در روز قبل از. او گفت که او اداره یک آزمون برای coronavirus پنج شنبه بعد از ظهر بود و هنوز در انتظار نتایج.

“من شده اند احساس بزرگ و آنها نمی خواهند به هر گونه شانس به طوری که آنها به من گفت به قرنطینه خودم را برای 48 ساعت گفت:” 57 ساله Hall of Famer. “بنابراین من فقط نوع در برزخ در حال حاضر.”

Barkley اشاره کرد که پیش از آن در هفته او در نیویورک بوده است که او به نام “کانون” در این مورد احتمالا اشاره به های اخیر سنبله در coronavirus موارد در این شهرستان را منطقه شهری.

در حالی که در نیویورک Barkley به نظر می رسد در “Late Show With Stephen Colbert.” به عنوان او در زمان این مرحله او دست تکان داد با میزبان و سپس پذیرش برخی از ضد عفونی کننده دست که هر یک استفاده می شود.

پرسیده شده توسط میشل چگونه coronavirus شد موثر بر زندگی خود Barkley پاسخ داد: “نه در همه.”

“متاسفانه برخی از مردم گذشت و برخی از افراد بیمار هستند اما شما نمی توانید زندگی خود را,” او اضافه شده به برخی از تشویق است.

Barkley همچنین اظهار تاسف در این نشان می دهد که پخش سه شنبه که NBA برنامه ریزی شده بود در آن زمان به بازی بدون طرفداران در حضور و غیاب به عنوان NCAA با توجه به آن مردان مسابقات بسکتبال. “این امر می تواند یک تقلید مسخره امیز اگر طرفداران نبودند وجود دارد,” او گفت:.

“من قصد دارم به این می گویند و من احتمالا به دردسر چون من برای کار ترنر و جنون مارس و CBS اما من فکر می کنم NCAA ترنر ورزش و CBS رو به پایین مارس جنون مرد” Barkley گفت: در یک مصاحبه با ESPN. “شما نمی توانید این بازیکنان حتی اگر هیچ هواداران در ورزشگاه — شما می توانید نیست که این بازیکنان تنفس در هر یک از دیگر برای دو هفته.”

“این تصمیم بر اساس تحول COVID-19 بهداشت عمومی را تهدید توانایی ما برای اطمینان از حوادث انجام و کمک به گسترش این بیماری همه گیر و impracticality از میزبانی چنین رویدادی در هر زمان در طول سال تحصیلی با توجه مداوم تصمیم گیری ها توسط دیگر اشخاص” NCAA در بیانیه ای گفت.

بعد در روز پنج شنبه در حالی که صحبت کردن با تلفن در TNT Barkley خواسته CNN ارشد پزشکی خبرنگار سانجی گوپتا “آیا شما فکر می کنم این چیزی است که رفتن به بدتر قبل از آن بهتر است؟” او افزود: “من از آنها بدم میاید به این سوال بپرسید اما یک سوال عادلانه است.”

“این عادلانه سوال و پاسخ این است که بله” گوپتا پاسخ داد. او گفت: “افزایش ناگهانی در تعداد” شد و به احتمال زیاد در طول هفته آینده و یا پس هر چند که ممکن است به سادگی منعکس کننده که “این آزمایش در نهایت رفتن به عقب در این کشور است.”

“ما شده است واقعا در پشت” گوپتا گفت. “به عنوان آزمون خارج وجود دارد, بسیاری از مردم در حال رفتن به پیدا کردن که آنها در واقع باید این و آنها شگفت زده خواهید شد که آنها آن را داشته باشد.”

در جای دیگر در این برنامه Barkley گفت: از شرایط خود “من واقعا امید آن بود فقط یک اشکال.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im