TNT تحلیلگر و سالن از شهرت بازیکن خواسته شد تا برای افکار خود را در نظرات اخیر توسط Brooklyn Nets’ Kyrie Irving و لس آنجلس لیکرز’ دوایت هاوارد. ایروینگ و هوارد ادعا که به جای بازی مهم تر است به استفاده از یک لحظه در جامعه که عمده تغییر مثبت برای مردم سیاه و سفید به نظر می رسد قابل دسترسی است.

“من هیچ ایده چه چیزی Kyrie یا دوایت در حال صحبت کردن در مورد, اما آن می تواند فاجعه بار اشتباه نیست به بازی” Barkley گفت.

با استناد به “دو دلیل” او فکر کردم این امر می تواند یک خطا در قبر به توقف NBA پیشرفت نسبت به از سرگیری, Barkley گفت: “شماره 1 اگر آنها نمی, آنها در حال رفتن به خارج از دید, خارج از ذهن برای بقیه سال. وجود خواهد داشت نه هر گونه دوربین های زیر است.

“LeBron [جیمز از لیکرز] است که احتمالا معروف ترین ورزشکار در ایالات متحده است. او نمی تواند قابل مشاهده در هر نقطه” Barkley ادامه داد. “پس, خارج از دید, خارج از ذهن است.

“همچنین این افراد باید برای تحقق این پول ain’t gonna come back, و آنها در حال رفتن به از دست دادن میلیاردها دلار است که بازیکنان می توانید استفاده کنید برای رفتن به جوامع خود و انجام برخی از چیزهای بزرگ.”

توصیف یک امکان بازگشت به بازی به عنوان یک “انحراف” است که “آیا نیاز در این لحظه” هوارد گفته بود روز شنبه در یک بیانیه “مطمئن شوید که آن را نمی ممکن است منحرف کردن اذهان ما بازیکنان اما ما باید منابع در دست [از] اکثریت جامعه ما ندارد.”

“من دوست دارم چیزی بیش از پیروزی از اولین قهرمانی NBA” اضافه شده هوارد 34 ساله در 16 حرفه ای نجومی. “اما وحدت مردم من خواهد بود حتی بزرگتر قهرمانی که فقط [بیش از حد] زیبا به تصویب است. … هیچ بسکتبال تا ما همه چیز حل شود.”

ایروینگ نهم-سال کهنه که یکی از شش انتخاب معاون رئیس جمهور از ملی بازیکنان بسکتبال انجمن گزارش شده است که یک صدای قوی در برابر این طرح به سر فصل در یک زوم تماس روز شنبه با بیش از 80 NBA و WNBA بازیکنان.

“من نمی پشتیبانی از رفتن به اورلاندو” ایروینگ گفت: در تماس در هر ورزشی با اشاره به دیزنی متعلق به سایت که در آن لیگ در حال برنامه ریزی برای مرحله بقیه فصل آن در یک حباب محافظ از انواع. “من نه با نظام نژاد پرستی و گاو نر—-. … چیزی بوی کمی ماهی. آیا ما می خواهیم به آن اقرار یا نه ما هدفمند به عنوان سیاه و سفید مردان هر روز از خواب بیدار شدیم.”

بازیکنان دیگر باید نگرانی در مورد سلامت هم از نظر coronavirus و احتمالا افزایش شانس آسیب عمده پس از یک ماه به طول اخراج. کارملو آنتونی از پورتلند تریل بلیزرز به تازگی گفت: این طرح که “این سخت است برای ارتکاب به آن را 100 درصد” تا زمانی که تمام جزئیات ساخته و منتشر شده.

ESPN گزارش روز دوشنبه که رسمی ائتلاف از بازیکنان NBA از جمله ایروینگ و لیکرز’ Avery Bradley تشکیل شد به بیان رزرو که برخی ممکن است می خواهم برای به اشتراک گذاری به صورت جداگانه برای ترس از عذاب.

“ما در حال مبارزه با این مسائل که مهم ترین: ما نمی خواهد قبول نژادی و بی عدالتی است که در ادامه به نادیده گرفته می شود در جوامع ما” این ائتلاف در بیانیه ای گفت: ارائه شده به ESPN. “ما نمی خواهد در تاریکی نگه داشته وقتی که می آید به سلامت و رفاه. و ما نمی خواهد نادیده گرفتن انگیزه مالی/انتظارات که مانع ما در طول تاریخ از ساخت صدا گیری.”

جیمز یک زمان چهار NBA MVP و شاید لیگ تاثیر گذار ترین بازیکن این است که تصور می شود به نفع بازگشت به بازی. پاتریک بورلی از لس آنجلس کلیپرز نوشت یکشنبه در توییتر که اگر جیمز “hooping” و سپس “همه ما hooping.”

“شخصی نیست تنها کسب و کار” بورلی اضافه شده است.

جیمز که بارها صریح در مسائل سیاسی و اجتماعی به تازگی اعلام کرد که او کمک به شکل یک رای گیری-حقوق سازمان تا حد زیادی به هدف کمک به مردم در غلبه بر “ساختار نژادپرستانه” سیستم. 35 ساله گفت: در هفته گذشته که با تظاهرات در حال وقوع در سراسر ایالات متحده در پی کشته شدن جورج فلوید “ما احساس می کنیم در حال گرفتن برخی از گوش و برخی از توجه است و این زمان برای ما در نهایت به ایجاد یک تفاوت.”

خواسته در ESPN جمعه به ارائه دیدگاه در مورد آنچه که آشکار در این کشور طی چند هفته گذشته Barkley پاسخ داد: “آن را خشن بوده است.”

این ادعا از آن خواهد بود “ریاکارانه” برای به تصویر کشیدن خود را به عنوان داشتن همان اخیر تجربه به عنوان سیاه ترین افراد داده ثروت و شهرت Barkley گفت: هر کسی که با “هر بشریت” را باید تحت تاثیر مرگ و میر ناشی از فلوید و Ahmaud Arbery و همچنین به عنوان فیلم دیگر از لحاظ نژادی متهم قسمت.

“همیشه از من بود 18, من شده است به خوبی شناخته شده اما این بدان معنا نیست که من را درک نمی, سیاه, گرفتاری,” او گفت:. “و هنگامی که شما در دیدن چیزهای در تلویزیون دردناک است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دانلود رایگان مقالات