“آخرین رقص” ESPN 10-از نگاه بخشی در اردن نهایی مسابقات قهرمانی فصل را با گاو که آغاز بکار یکشنبه یک یادآوری از آنچه اردن کنه نه که Barkley یا توماس آن مورد نیاز است. Barkley در ظرفیت خود را به عنوان یک پرتال تخصصی اولی تحلیلگر و مفسر برای Turner Sports حال عموم به نام اردن نزدیک به یک دهه پیش است.

“ما بزرگ بود دوستان برای همیشه لطفا برای” Barkley گفت: David Aldridge و Wos Lambre در ورزشی را “حلقه های مجاور” پادکست هفته گذشته است. “من از دست مایکل. من عاشق مایکل. من آرزو می کنم او چیزی جز بهترین. او بزرگترین بازیکن بسکتبال همیشه. اما بدیهی است که او را با مهربانی به برخی از چیزهایی که من گفتم در مورد مهارت های مدیریتی خود را. و این مایه تاسف است. مایه تاسف است. اما من به انجام کار است.”

Barkley و اردن که رفاقت بود سمان بیش از hoops و سیگار در, در میان چیزهای دیگر نمی تواند حرکت کند. “شما می دانید شما صدا مانند برخی از دوستان من است. که نمی تواند اتفاق می افتد چون من چیزی نمی اشتباه” Barkley گفت: از آشتی. “من دوست دارم به دوستان با مایکل چون مثل من گفت عالی بود من برای 20 و چند سال و من او را دوست دارم مثل یک برادر. او مثل یک برادر برای من بود. اما ما آخرین مکالمه او بسیار خوشحال نیست با برخی از چیزهایی که من می گفت در مورد او در تلویزیون است.”

Barkley هنوز هم فکر می کند انتقاد خود از بابکتس (بعد اورلئانز) عادلانه بود چرا که این تیم یکی از بدترین ها در NBA. اما بدون شک وجود دارد در آن بود و گزنده به عنوان Barkley وضوح به یاد می آورد در سال 2012 در مصاحبه با ESPN Chicago رادیو “Waddle و Dawkins.” “من فکر کردم من نام هق هق و MF او گفت:” از یک مکالمه تلفنی او و اردن بود. “مانند لعنت به من حتی نمی تواند هر چیزی می گویند. من گفت: “شخص من نمی توانم در رادیو و تلویزیون و مردم بگویید که شما در حال انجام یک کار خوب است.’ “

Barkley در ادامه می گویند همه چیز بهتر بود اما او توضیح داد که ماهیت مشکل است.

“او با تکیه بر دوستی ما و من گفت:” شخص من شما را دوست دارم. شما [هستند] یکی از بهترین دوستان من دوره. شما شده است وجود دارد برای من; من شده است وجود دارد برای شما. اما … ” من فکر می کنم او دیوانه کردم; او احاطه خود را با مردم است. یکی از این واقعا دشوار است همه چیز در مورد معروف بودن تمام دوستان خود را — شما پرداخت تمام صورت حساب; آنها در حال پرواز در اطراف در جت خصوصی خود را — تعداد بسیار کمی از دوستان خود را در حال رفتن به مخالفت با شما. و من فکر می کنم که چیزی که او بیشتر دیوانه در مورد دلیل منظورم رکورد خود را برای خود صحبت می کند و من می خواهم برای دیدن مایکل به خوبی انجام دهد اما من فکر می کنم که در واقع یک مثال زمانی که او فکر می کند شما قرار بود با او بدون توجه به آنچه. اما شخص شما رو به بهتر مردم [اطراف] شما اگر شما موفق خواهید شد. … شما رو به دوستان در اطراف شما کسانی [هستند] نمی ترسم بگویم ” من که مرد نمی تواند بازی کند.’ “

توماس, شیکاگو, بومی, بازی های برگزار شده برای پیستون’ پسران بد تیم که برنده back-to-back عناوین در سال 1989 و 1990. سال بعد گاو را فرا گرفت و آنها را از نهایی کنفرانس شرق و توماس و پیستون حاضر به دست دادن با گاو. که یک تصمیم توماس گفت: او همیشه پشیمان. ارتباط بیشتر پیچیده توسط این سوال که آیا اردن کمک نگه داشتن توماس کردن تیم رویایی برای المپیک 1992.

“[ESPN] از من خواست در مورد تیم رویایی و این چیزی است که من گفت: ‘MJ خودش من شنیده ام او می گویند او نمی خواست من را به بازی. من شنیده ام مردم می گویند آن را برای او ” توماس گفت: دیترویت اخبار هفته گذشته است. “هر بار که من در اطراف [اردن] او است بخشنده و بزرگوار و احترام من کلمه خود را.

“ما همه خیلی عجول و بی پروا هنگامی که ما جوان بودند و هیچ یک از ما کمی زبان ما. من نمی توانم پیدا کردن و یا در هر نقطه ببینید که او آن را گفت. من دیده ام که در آن افراد دیگر گفت: آنچه که او ظاهرا گفت. من نمی توانم پیدا کردن یک نقل قول که در آن هر کسی هر چیزی گفت منفی در مورد من — و من بررسی کردم. همه من می توانید انجام دهید این است که انسان در کلام او.”

یک دیدگاه خاص می آید با گذشت زمان است.

“ما به رقابت پرداختند و ضرب و شتم تیم خود را, اما این بدان معنا نیست که ما نمی احترام و تحسین [اردن] به عنوان یک بازیکن” توماس گفت. “من در چند [مصاحبه] و من به دنبال به جلو به [مستند] همچنین. من سعی کردم به عنوان دقیق و راستگو با اظهارات و نظرات.

“من امیدوارم که محتوای کامل از آنچه که من در تلاش بود برای بیان در تحسین همه ما تا به حال برای او به عنوان یک بازیکن نشان داده شده است از نظر من. همه ما که در مورد او صحبت کردن در مورد چگونه ما را تحسین چگونه یک بازیکن او بود — و ما نمی تواند او را متوقف کند به غیر از دو یا سه تیم او.”

بیشتر NBA پوشش از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im