Charles Barkley “100 درصد مشخصی’ NBA فصل خواهد شد به زودی

“من نمی دانم این صحبت به کارفرمایان در Turner, ما در حال رفتن به بازی بسکتبال” Barkley یک تحلیلگر در TNT “Inside NBA” روز دوشنبه گفت: در ESPN “پل Finebaum نشان می دهد.” “جاوا در فلوریدا و لاس وگاس و یا فقط فلوریدا.”

این تصمیم است که به زودی با متحده شروع به باز دوباره. روز شنبه, NBA گفت: آن را آغاز کرده بود “اکتشافی گفتگو” با والت دیزنی Co. به میزبان سایت تک پردیس برای بازی ها, شیوه ها و مسکن برای بازیکنان و کارکنان در قریب به اتفاق ESPN جهان گسترده ای از مجموعه ورزشی در نزدیکی اورلاندو.

“ما میخوایم تصمیم گیری در هفته آینده” Barkley گفت. “من 100 درصد مطمئن شوید که ما در حال رفتن به بازی. من می دانم که دوستان من در لیگ اصلی بیس بال در حال رفتن به بازی. من فکر می کنم که لیگ برتر هاکی در حال رفتن به بازی.

“من فکر می کنم طرفدار فوتبال و فوتبال کالج, آنها را مجبور به عقب بنشینید و ببینید که چگونه از آن می رود برای ما است.”

لیگ قصد دارد برای برگزاری یک کنفرانس تلفنی با حکام در روز جمعه و تیم انتظار می رود به خواسته می شود به دستور بازیکنان به گزارش خانه خود را در بازارهای سراسر ژوئن 1, ESPN آدریان Wojnarowski گزارش هفته گذشته است.

NBA به طور نامحدود به حالت تعلیق در آن فصل 11 مارس زمانی که رودی Gobert از یوتا جاز آزمایش مثبت برای ویروس, تنظیم کردن یک آبشار معلق فصل به عنوان ورزشی را به توقف آمد. در حال حاضر هر چند که در حال تغییر است. لیگ اصلی بیس بال و اتحادیه بازیکنان در صورت بحرانی دو هفته به عنوان کار می کنند برای نجات این فصل و NHL هدف اوایل ماه آینده به عنوان تاریخ شروع فاز 2 آن بازگشت-به-بازی بازی های پروتکل. با NBA پیشرو راه آن گفت: “در اواخر ماه جولای” است که چارچوب زمانی برای از سرگیری بازی ها اگر ویروس همکاری.

“اولویت ما همچنان به سلامت و ایمنی از همه درگیر” NBA بیانیه ای گفت: “ما در حال کار با کارشناسان بهداشت عمومی و مقامات دولتی در جامع مجموعه ای از دستورالعمل ها را به اطمینان حاصل شود که مناسب پروتکل های پزشکی و حمایت در محل هستند.”

آن را بازگشت به دادگاه در چند مرحله, مردم با آگاهی از لیگ تفکر گفت: پست بن Golliver با اولیه دوره قرنطینه برای بازیکنان است. بسیاری از NBA 30 تیم بازگشایی عمل خود امکانات برای تمرینات فردی اما امکانات دیگر باقی مانده اند توقیف به دلیل محلی دستور دولت است.

در هر صورت به وضوح بازیکنان دنبال شده است به نظر می رسد و آن را ایستاده به همین دلیل است که NBA پخش شرکای خواهد باید یک ایده از آنچه ممکن است در آینده. بازیکنان “واقعا می خواهید به بازی” میشل رابرتز مدیر اجرایی ملی بسکتبال بازیکنان Association, ESPN گفت: توصیف تیم توسط تیم مجازی تماس با بازیکنان به عنوان یک نیروی کار مشترک بین سازمان لیگ و اتحادیه شده است و مذاکره برای از سرگیری برنامه های این فصل است.

“آن زمان است. آن زمان” رابرتز گفت. “دو و نیم ماه از” چه می شود اگر؟’ بازیکنان من نیاز به برخی از سطح از اطمینان. من فکر می کنم همه می کند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>