شارژر به احتمال زیاد برای رفتن از بدترین-به-برای اولین بار در سال 2020

بنابراین بسیاری از چیزهایی که به راست به ترتیب برای تیم به جهش. حق رای دادن برای اضافه کردن به اندازه کافی استعداد برای بهبود این فهرست در یک دوره کوتاه از زمان و کادر مربیگری کرده است یا انطباق و یا جایگزین با یکی که می توانید نتایج به سرعت. کمی شانس نکنه یا.

برای تعیین کدام یک از هشت تیم به پایان رسید که در گذشته جای خود را بدست آورد در فصل گذشته است که به احتمال زیاد به این سال را گیج ما را شبیه سازی فصل 1000 بار با استفاده از هفتگی فصل نقطه گسترش می یابد منتشر شده توسط BetOnline هستند که پس از استفاده می شود برای تعیین هر تیم و پیش بینی برنده شدن-از دست دادن سوابق و شانس برنده شدن را بدست آورد. برای مثال یک تیم مورد علاقه سه امتیاز برنده بازی 61 درصد از زمان بیش از سه سال گذشته است.

در اینجا تیم ها رتبه بندی توسط شانس خود را برای رفتن از بدترین برای اولین بار در آینده 2020 NFL season.

1. لس آنجلس شارژر

پیش بینی رکورد در سال 2020: 8-8 شانس برنده شدن در رقابتهای غرب آسیا: 10 درصد

این شارژر تنها موفق به کسب پنج بازی گذشته سال اما آنها نه به عنوان بد به عنوان آنها نگاه کرد. بر اساس امتیاز خود را به ثمر رساند و اجازه داد ما انتظار می رود آنها را به نفع خود تقریبا هشت بازی است که می شده اند و دوم بیشتر در این بخش در پشت Kansas City Chiefs.

به علاوه برای اولین بار از سال 2005 فیلیپ رودخانه نمی تواند این تیم را شروع کارفرمایی. Tyrod تیلور در حال حاضر penciled به عنوان استارتر برای این تیم در این فصل و انجام بهتر از او را داده. در طول سه سال روی لئامت دادن به عنوان شروع کارفرمایی برای صورتحساب فرم های 2015 تا 2017 او رتبه 8, 9 و 14 در ESPN کل کارفرمایی امتیاز. Rookie جاستین هربرت ششم انتخاب در سال 2020 پیش نویس را در رقابت برای شروع کار و شاید می تواند این موقعیت را به یک قدرت برای سال آینده.

2. Arizona Cardinals

پیش بینی رکورد در سال 2020: 7-9 شانس برنده شدن NFC غرب: 7 درصد

وجود دارد بسیاری از خوش بینی در آریزونا پس از کسب DeAndre هاپکینز به عنوان کاردینالز جدید No. 1 گیرنده گسترده. او همراه با کارفرمایی Kyler موری حمله Rookie of the Year و در حال اجرا پشت کنیا را دریک سال دوم سر مربی Kliff Kingsbury, روی سلاح های تهاجمی به نگه داشتن سرعت با هر تیم در NFL.

آنها همچنین می تواند برخی از حرکت اولیه است. پس از رو به San Francisco 49ers در هفته 1 آنها مورد علاقه در دو بازی بعدی برابر Washington Redskins (منهای-7) و دیترویت لاینز (منهای-3) به علاوه یک انتخاب ’em در جاده ها در برابر Carolina Panthers در هفته 4. از سال 2002 تیم NFL که شروع 3-1 باید به طور متوسط 10 برنده در پایان فصل است.

3. Detroit Lions

پیش بینی رکورد در سال 2020: 7-9 شانس برنده شدن NFC شمالی: 5 درصد

قبل از متی استافورد را در پایان فصل آسیب در هفته 8 سال گذشته شیرها جرم تولید شد و تقریبا سه امتیاز در هر بازی کمتر از حد انتظار (11th بیشتر) پس از مصرف به حساب کردن فاصله و زمینه موقعیت از هر پرتاب. است که میزان به بیش از چهار امتیاز در هر بازی کمتر از حد انتظار (26) برای بقیه فصل.

نگاه یکی دیگر از راه استافورد شد 10 بهترین رهگذر از 2019 در هر بازی منشور در فوتبال حرفه ای تمرکز در طول نیمه اول این فصل است. خود را جایگزین جف Driskel و دیوید Blough شد هفتم و هشتم-بدترین ترتيب در طول نیمه دوم این فصل است. خوشبختانه برای دیترویت استافورد به نظر می رسد آماده برای مبارزات انتخاباتی آینده.

“متی در حال انجام است بزرگ” شیرها مدیر کل باب کوین گفت: در طول یک پیش نویس کنفرانس تماس بگیرید. “او با من تماس احتمالا هفته ای یک بار برای بررسی در. من می دانم که او کار کردن. من می دانم که او احساس خوب سلامتی-حکیم او را خوب به آن بروید. همانطور که گفتم در پایان فصل اگر ما شروع شد ما offseason برنامه هفته آینده او می شود وجود دارد به عنوان یک شرکت کامل. او را پاک پزشکی از نقطه نظر آن است.”

4. Miami Dolphins

پیش بینی رکورد در سال 2020: 6-10 شانس برنده شدن شرق آسیا: 2 درصد

میامی شانس برنده شدن شرق آسیا بهبود یافته است و عمدتا به دلیل پرستان به احتمال زیاد برای برنده شدن در آن را ندارد. تام بردی سمت چپ Foxborough برای خلیج تمپا (بله املایی عمدی است) به دلفین ها, لوایح بوفالو و نیویورک جتز امیدوارم که آنها تا به حال نشده از سال 2001. صورتحساب مورد علاقه, اما نه یک قفل را به نفع خود, بخش اول عنوان از سال 1995.

دلفین ها بهبود یافته و بیش از حد در آوردن cornerback بایرون جونز linebacker Kyle ون Noy دفاعی به پایان می رسد Shaq لاوسون و امانوئل Ogbah به علاوه چپ گارد Ereck گل در آژانس رایگان. آنها همچنین پیش نویس توا Tagovailoa به بعدی خود را حق رای دادن کارفرمایی پس از رایان Fitzpatrick. فیتزپاتریک جای تعجب بود هشتم-با ارزش ترین عابر از 2019 در هر ESPN کل کارفرمایی رتبه و می تواند تقسیم بالاترین امتیاز رهگذر از سال 2020 است. فکر می کنم که یک کشش برای 15 سال کهنه? بوفالو به جاش آلن جدید انگلستان Jarret Stidham و نیویورک سام Darnold همه اثبات نشده با بیش از دو سال از NFL تجربه زیر کمربند خود را.

5. Carolina Panthers

پیش بینی رکورد در سال 2020: 5-11 شانس برنده شدن NFC جنوبی: کمتر از 1 درصد

حق رای دادن امیدوار است hirings از سر مربی مت Rhule و هماهنگ کننده توهین آمیز جو بردی می تواند جبران ضرر و زیان از کارفرمایی Cam Newton, برش, توسط, تیم, در مارس و linebacker لوقا Kuechly که بازنشسته پس از هشت فصل اما آن را نمی خواهد بود آسان است. نیوتن سه-time Pro کاسه کارفرمایی که او نیز به نام MVP لیگ در سال 2015. Kuechly شد هفت بار نرم افزار کاسه linebacker بود که نام این لیگ بازیکن دفاعی سال به عنوان یک تازه کار و سپس دفاعی بازیکن لیگ در فصل دوم خود را.

خبر خوب است ؟ کارولینای عبور نمی تواند بدتر. آن را بالاترین-رتبه عبور واحد 2019 در هر طرفدار فوتبال تمرکز و تیم quarterbacks ترکیب برای تولید یک لیگ پایین 74.7 رهگذر امتیاز. لیگ میانگین رهگذر امتیاز شد و 90.4.

6. Cincinnati Bengals

پیش بینی رکورد در سال 2020: 5-11 شانس برنده شدن لیگ شمالی: کمتر از 1 درصد

Cincinnati پیش نویس LSU Tigers کارفرمایی جو نقب زدن با No. 1 به طور کلی انتخاب در سال 2020 به حق وارث ظاهری در موقعیت پس از انتشار اندی دالتون در اوایل این سال است.

این Bengals باید به بهبود آن به تنهایی. از سال 2002 بالا کلی میدارد که quarterbacks رفته اند 87-106-1 تحت مرکز به عنوان rookies که برابر با هفت پیروزی فصل از این تیم برنده در 2019. به علاوه این Bengals باید برنده چهار بازی در سال گذشته بر اساس امتیاز خود را به ثمر رساند و اجازه افزایش خوش بینی.

بدیهی است که این تیم نیاز به یک بزرگ اجازه از حاکم AFC شمالی برنده Baltimore Ravens برای گرفتن اما ما دیده ایم implosions قبل از اینکه برای تعدادی از دلایل هر کدام می تواند زمین کلاغ در سال 2020 است. هنوز هم شانس کمتر از 1 درصد برای یک دلیل.

7. Jacksonville Jaguars

پیش بینی رکورد در سال 2020: 5-11 شانس برنده شدن لیگ جنوب: کمتر از 1 درصد

AFC جنوبی به طور کلی انتظار می رود که ضعیف با ساکنان آن پیش بینی شده برای ترکیب برای 30 برنده این فصل کمترین پس از AFC و NFC شرق بخش (29 هر). بارگیریها ایندیاناپولیس (9-7) و یا Tennessee Titans (9-7) انتظار می رود به داد و بیداد کردن عنوان بخش از Houston Texans (7-9) که بیشتر دشوار است برای شروع فصل با Jags سقوط گذشته دوباره با پنج برنده است. اما آن را هنوز هم ممکن است تیتان پایان تحت .500 (30 درصد) بیش از حد, با پلنگ رسیدن به نه و یا بیشتر برنده (2 درصد شانس) به جکسون امیدوارم که پس از شش پیروزی در فصل 2019.

8. Washington Redskins

پیش بینی رکورد در سال 2020: 4-12 شانس برنده شدن NFC شرق: کمتر از 1 درصد

سر مربی جدید Ron ریورا شده از برای او. نه تنها ردسکینز دریافت یکی از سخت ترین شروع فصل از لیگ برنامه سازان او همچنین به توسعه دوم-سال کارفرمایی Dwayne هاسکینس, حفظ, شیمی بین او و گیرنده تری McLaurin و کشف کردن که در حال رفتن برای محافظت از هاسکینس را کور سمت چپ پس از مقابله با ترنت ویلیامز فرستاده شد به 49ers. نیز وجود دارد که سوالات در انتهای تنگ و سخت گیری را در میان پشت در حال اجرا.

آن را یک نقطه سخت برای یک مربی جدید حتی یکی به عنوان چاشنی به عنوان ریورا. در واقع, آن است که سه برابر بیشتر احتمال دارد این تیم می رود 0-16 (0.6 درصد) از برنده شدن در این بخش (0.2 درصد).

NFL تیم پس از سال 2002 ساخته شده است که جهش از بدترین برای اولین بار

2003 Carolina Panthers

2003 Kansas City Chiefs

2004 Atlanta Falcons

2004 San Diego Chargers

2005 Chicago Bears

2005 Tampa Bay Buccaneers

New Orleans Saints 2006

2006 Philadelphia Eagles

2007 Tampa Bay Buccaneers

2008 میامی دلفین ها

2009 New Orleans Saints

2010 Kansas City Chiefs

2011 Denver Broncos

2012, Washington Redskins

2013 Philadelphia Eagles

2015 Washington Redskins

2016 Dallas Cowboys

2017 Jacksonville Jaguars

2017 Philadelphia Eagles

2018 Chicago Bears

2018 Houston Texans

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>