Chardonnay در بخش کفش: خرده فروشان به طور فزاینده ای در خدمت الکل برای خواستگاری خریداران

نیویورک — راه رفتن در گذشته 2500 دلار نکردم Saint Laurent چکمه و $995 ورساچه کفش در Nordstrom تازه ضرب فروشگاه گل سرسبد و شما را تا پایان در آن buzzed-در مورد جاذبه: کامل نوار.

کفش نوار عنوان آن را به درستی به نام و متخصص در 17 دلار کوکتل با نام مثل میلیاردر و شوهر, مهد کودک. آن را به فروش می رساند شراب شیشه ای نیم دوجین هنر و صنعت آبجو و صفحات بال مرغ و کوفته. و 4 بعد از ظهر ترین روز آن را بسته بندی شده.

“چه بهتر تجربه وجود دارد ؟ این افسانه ترین چیز” گفت: کتی میلر, 70, از, خیال, Ariz., که به تازگی متوقف شده در برای یک زن و شوهر از ویسکی sours — و Aquatalia ، دوست Lora Laukitis, 67, بود, برای خرید کفش ورزشی. اما اول: دو شات تکیلا.

“برای جذب خریداران این روزها شما را مجبور به انجام کاری متفاوت و سرگرم کننده” میلر گفت. “و البته بیشتر شما می نوشند بیشتر به شما صرف.”

در سراسر کشور, مراکز خرید, مراکز و عمده زنجیره ای مانند Nordstrom, Crate & Barrel, غذاهای کل و به طور فزاینده ای اجازه می دهد — حتی تشویق مشتریان برای جذب در حالی که آنها فهرست. این آخرین تلاش های فروشگاه به خریداران ارائه یک تجربه آنها نمی تواند دریافت آنلاین مانند در فروشگاه بالا رفتن از دیوار و طراح تنه را نشان می دهد اما با یک مقدار بزرگتر برسد: خرده فروشان می گویند مشتریان تمایل به ماندن طولانی تر و صرف آزادانه تر زمانی که آنها در حال نوشیدن.

“من نمی دانم چرا آن زمان ما را قرار داده و نوشیدن و کفش با هم, اما این یک ترکیب بزرگ” رئیس اجرایی اریک Nordstrom گفت: در فدراسیون ملی خرده فروشی در کنفرانس سالانه در ماه گذشته. “مشتریان در نوار نوشیدن — این کمک می کند تا فروش همه چیز است.”

اما کارشناسان بهداشت عمومی در پیدا کردن این روند نگران کننده و حتی از لمس با توجه به ظهور “هوشیار کنجکاو” فرهنگ و برچسب پسند چالش هایی مانند خشک ژانویه. در واقع مصرف الکل در کاهش در سراسر جهان پایین 1.6 درصد در سال 2018 با توجه به بین المللی شراب و ارواح رکورد.

بطری هستند اندود شده تا در کنار کفش در Nordstrom نیویورک فروشگاه.

نیک اشنایدر دارای یک نوشیدنی در Nordstrom در نیویورک است.

خریداران تنظیم کردن نوشیدنی های خود را در Nordstrom. (امی Lombard برای واشنگتن پست)

بالا: بطری های اندود شده تا در کنار کفش در Nordstrom نیویورک فروشگاه. پایین سمت چپ: نیک اشنایدر دارای یک نوشیدنی در Nordstrom در نیویورک است. پایین سمت راست: خریداران تنظیم کردن نوشیدنی های خود را در Nordstrom. (امی Lombard برای واشنگتن پست)

“این نوشیدنی الکلی صنعت مشغول به کار سخت برای ایجاد جدید و رمان موارد مصرف: ‘آن را سه شنبه شب شما با دوست دختر خود را, بنابراین شما باید نوشیدن'” گفت: جودی Grisel یک استاد روانشناسی و علوم اعصاب در Bucknell در دانشگاه پنسیلوانیا است. “در حال حاضر پیام این است که ما نیاز به نوشیدن حتی زمانی که ما در حال خرید مواد غذایی برای صرف شام.”

نزدیک به یک قرن پس از ممنوعیت به پایان رسید و الکل و نفوذ هر بخشی از جامعه آمریکا است. وجود دارد boozy brunches و همیشه در دسترس مبارک ساعت. آبجو و شراب در حال خدمت در هواپیما و قایق در ناخن سالن آرایشگاه و سینما و حتی ورزشگاه. اما قادر بودن به سفارش یک کوکتل در حالی که در حال اجرا یک روال ماموریت مانند چیدن شیر یا یک جفت شلوار جین, Grisel و دیگران می گویند, می روند به یک جدید ،

“بسیاری از مردم در حال حاضر مبارزه با الکل — 1 در 8 بزرگسالان در ایالات متحده است و مشروبات الکلی و نوشیدن مربوط به مرگ و میر دو برابر از سال 2000 — و این باعث می شود آن را حتی ساده تر به نوشیدن” گفت: Grisel نویسنده “هرگز به اندازه کافی: علوم اعصاب و تجربه از اعتیاد است.” “شما باید به جای تعجب: چه قصد اینجا ؟ و اگر آن را فقط برای فروش بیشتر که به نظر می رسد مشکوک اخلاق.”

اما طرفداران می گویند نوشیدن در فروشگاه ارائه می دهد یک انحراف کوچک در غیر این صورت از وظایف روزمره است و هیچ تفاوتی از سفارش ناهار آبجو و یا پس از کار مارگاریتا.

فقط بخواهید میلر, Nordstrom خریداران که زمانی متعلق به یک بوتیک لباس زنان در اسکاتسدیل, Ariz., که در آن او نگه داشته نگردند نوار. شراب و آبجو و تکیلا عمدتا در خدمت به antsy شوهران. “آن را به آنها چیزی برای انجام,” او گفت:. “و پس از یک زن و شوهر از نوشیدنی های آنها از ذهن نیست که همسران خود را صرف می شد بسیار است.”

نیکولا بخش تلاش می کند در کفش در Nordstrom.

قرمز روشن و کفش تزیین یک بار در Nordstrom.

Lora Laukitis peruses منو در Nordstrom. (امی Lombard برای واشنگتن پست)

بالا: نیکولا بخش تلاش می کند در کفش در Nordstrom. پایین سمت چپ: قرمز روشن کفش تزیین یک بار در Nordstrom. پایین سمت راست: Lora Laukitis peruses منو در Nordstrom. (امی Lombard برای واشنگتن پست)

‘تدبیر’ و یا ‘نابغه’

وجود دارد پیش نویس آبجو در Lululemon و mezcal تزریق کوکتل در یک منطقه شیکاگو Crate & Barrel. مبلمان های زنجیره ای RH (که قبلا ترمیم سخت افزار) اجازه می دهد تا خریداران به جرعه شراب به عنوان آنها را مرور و در صورتی که اتفاق می افتد به در دره نپا فروشگاه ارتقا به 100 دلار مزه در دو داستان شراب طاق.

در راه خرده فروشی کارشناسان می گویند ظهور الکل در زنجیره ای ملی است که دموکراسی از آنچه شده است به یک جزء اصلی از خرید لوکس: یک لیوان شامپانی یا اسکاچ در حالی که تلاش بر روی لباس و یا پیراهن در نمایشگاه طراح. ساخت کوکتل در دسترس به توده ها آنها می گویند یک راه آسان برای آجر و ملات خرده فروشان برای ارائه یک “تجربه” است که مجموعه آنها را جدا از خود را آنلاین رقبا. آن را نیز پر سود: سود ناخالص حاشیه برای نوشیدنی های الکلی — 70-80 درصد — در مورد دو کسانی که برای پوشاک و مواد غذایی با توجه به شرکت مشاوره AlixPartners.

“از دیدگاه بازاریابی این نابغه” گفت: کیت کری, استاد علوم رفتاری و علوم اجتماعی در دانشگاه براون که تحقیقات در سوء استفاده از الکل. “رسم مردم [با] رمان جفت از نوشیدن الکل در حالی که خرید و سپس خود را پایین تر موانع به عنوان شما در حال ارائه آنها را با همه چیز را خرید.”

خرید در حالی که inebriated خرده فروشان می گویند, گرفته, زندگی در عصر تجارت الکترونیک که در آن ساخت یک ضربه خرید است به آسانی به عنوان ضربه زدن یک دکمه را بر روی تلفن خود را. وب سایت بی مانند و طلایی و کانال خرید QVC باید همه گزارش سنبله در شب خرید که مدیران می گویند ممکن است الکل به کمک.

اما نیز وجود دارد که نشانه هایی از گسترده تر واکنش در برابر الکل رانده سلامتی-آمریکایی ها به دنبال. هشتگهای مانند #DryJanuary و #SoberSeptember محبوب تبدیل شده اند نشانگر پرهیز در حالی که در حال رشد هوشیار کنجکاو جنبش تشویق بزرگسالان به تبدیل شدن به بیشتر عمدی در مورد زمانی که و به همین دلیل آنها می نوشند. ایالات متحده آبجو فروش کاهش یافته است به مدت پنج سال راست در حالی که شراب فروش به تازگی کاهش یافت و برای اولین بار در 25 سال. (تقاضا برای کم و بدون الکل آبجو در ضمن افزایش نزدیک به 7 درصد در سال گذشته با توجه به IWSR.) رستوران ها و کافه ها به طور فزاینده ای غیر الکلی ارائه جایگزین برای کوکتل محبوب به امید جذاب برای کسانی که می خواهم به جای پرهیز.

بنابراین در حالی که فروش خریداران یک یا دو نوشیدنی ممکن است کمک به افزایش فروش در کوتاه مدت تحلیلگران می گویند آن را نمی ممکن است بهترین استراتژی دراز مدت برای بیمار خرده فروشان که در سال گذشته اعلام کرد یک رکورد 9,300 فروشگاه تعطیلی.

“این یک حیله و گفت:” علامت گذاری کوهن مدیر خرده فروشی مطالعات در دانشگاه کلمبیا مدرسه کسب و کار. “توزیع کسی یک کوکتل می شود آنها را به صرف بیشتر, اما این یک راه پایدار به فروش لباس است.”

Margaritas در فنجان های پلاستیکی

دیانا میلر دستور آبجو در Whole Foods Market, شامپاین در Neiman Marcus و prosecco با Grand Marnier در Nordstrom. این indulgences دالاس ساکن می گوید: در میان خود “مورد علاقه مطلق چیزهایی به انجام است.”

“آن را مانند” هی آن 3 ساعت است. من قصد دارم برای گرفتن یک نوشیدنی در کل مواد غذایی و انجام خرید مواد غذایی,’ ” میلر گفت:, 38 و هیچ رابطه ای به کتی میلر. “من ماندن طولانی تر چون من می خواهم به دوست داشتن نوشیدنی — و البته من با خرید بیشتر از من نیاز به.”

هنگامی که پس از چند لیوان sauvignon بلان او را برداشت یک تاج کباب بره که به پایان رسید تا در فریزر به مدت شش ماه. بار دیگر هم او می گوید: او در سمت چپ دیور شمارنده در Neiman Marcus با “کل مراقبت از پوست خط برای پوست مشکل من ندارد.” اما در کل میلر می گوید: وعده یک یا دو نوشیدنی به اندازه کافی به جلو و به دور از کامپیوتر خود و به فروشگاه. (کل مواد غذایی متعلق به آمازون موسس که جف بزوس نیز صاحب واشنگتن پست.)

در مغازه ها در La Cantera باز هوا بازار در سن آنتونیو, مهمان می تواند جرعه الکل در حالی که آنها مطالعه ارائه شده در 90 فروشگاه از جمله Sephora, ان تیلور و Sunglass Hut. این مرکز خرید دارای دوازده رستوران ها با سرویس کامل به عنوان به خوبی به عنوان جدید کیوسک بین Z, گالریهای و زارا فروشگاه که در خدمت آبجو و شراب و منجمد margaritas در فنجان های پلاستیکی.

برایان شرودر اموال ارشد مدیر کل گفت: فروش “در ادامه به رشد مثبت برای خرده فروشان ما” از این سرویس اضافه شد حدود یک سال پیش. مراکز خرید در ویرجینیا کلرادو و آریزونا مشابه ارائه شده است.

“ما همیشه به دنبال راه هایی برای بهبود مهمان تجربه” شرودر گفت و اشاره کرد که بازار نیز به تازگی آغاز شد, استقبال سگ. “این یک راه برای گرفتن مردم را به ماندن طولانی تر است.”

اما فروش الکل می توان روی حیله و فروشندگان مجبور به رقابتی جدید خط از کسب و کار است که نیاز به مجوز, مجوز و در برخی از نقاط اضافی امنیتی سپاه پاسداران است. خرده فروشی تحلیلگران می گویند که آرایش را افزایش می دهد چالش های لجستیکی گذشته از خطرات آشکار شراب قرمز دریبل بر روی یک لباس یا کفش طراح: مسائل مربوط به طیف وسیعی از چک کردن کارت شناسایی برای قطع کردن یک خریدار که ممکن است تا به حال بیش از حد به نوشیدن.

منهتن Nordstrom که باز در ماه اکتبر یک نوار یا رستوران در هر یک از آن هفت طبقه و همچنین اجازه می دهد تا مشتریان به جای سفارشات با کارکنان فروش. یکی دیگر از 13 مکان storewide مشروب مجوز. (و در حالی که مدیران می گویند در دسترس بودن الکل به طور کلی ترجمه به فروش بالاتر از یک سخنگوی Nordstrom کاهش یافته است به نظر چه شده است وجود دارد مربوط به سربازان ارتش در باز می گرداند.)

مواد غذایی و نوشیدنی فروش را تا نزدیک به 1 در 4 معاملات در Nordstrom فروشگاه و آن را مهم و رو به رشد بخشی از Seattle-خرده فروش مبتنی بر کسب و کار با توجه به David Kim مدیر غذا و نوشیدنی. کارکنان گفت: در حال روت “در امن و مسئول الکل خدمات” که به معنی آنها برای چک کردن معتبر شناسه و نمی فروش نوشیدنی به هر کسی که به نظر می رسد مست. و اگر وجود دارد برخی از محدودیت در دقیقا همان جایی که مشتریان می توانند نوشیدنی — نوشیدنی های الکلی ممنوع است بر روی زمین طبقه در نیویورک به عنوان مثال — کیم گفت: این شرکت به طور کلی unfazed وقتی که می آید به نشت و یا شیشه های شکسته.

“ما نمی تمرکز بر حفاظت در برابر اتفاقات ناگوار,” او گفت:. “ما درک می کنیم که حوادث رخ می دهد اما ما اعتماد مشتریان در فروشگاه های ما.”

Kayla Bukovac و Shreya کانال پیدا کردن صندلی در یک نوار در Nordstrom.

یک Nordstrom متصدی بار آماده می نوشد.

مشتریان تنظیم کردن نوشیدنی در حالی که آنها در فروشگاه برای کفش. (امی Lombard برای واشنگتن پست)

بالا: Kayla Bukovac و Shreya کانال پیدا کردن صندلی در یک نوار در Nordstrom. پایین سمت چپ: یک Nordstrom متصدی بار آماده می نوشد. پایین سمت راست: مشتریان تنظیم کردن نوشیدنی در حالی که آنها در فروشگاه برای کفش. (امی Lombard برای واشنگتن پست)

از نوار مدفوع به فروشگاه

دانیل وگل می دانستم که او می خواست به شامل یک نوار در مقابل فروشگاه خود را زمانی که او باز گلن باغ بازار در شمال غربی واشنگتن در سال 2013. او فقط انتظار نیست که آن را تبدیل به فروشگاه اصلی جاذبه است.

“ما به سرعت متوجه ما تا به حال به شروع به گرفتن مردم از نوار مدفوع و به فروشگاه های مواد غذایی,” او گفت:. او شروع به توزیع بار کاربران یک نشانه خوب برای 10 درصد تخفیف بر روی هر چیزی در فروشگاه — به جز بیشتر مشروب الکلی.

تا کنون او می گوید: استراتژی کار کرده است. محله فروشگاه مواد غذایی دارای یک جریان ثابت از به طور منظم که توقف در برای نوشیدن فروشگاه و یا هر دو را انجام دهد. به طور فزاینده ای به او گفت: مشتریان در حال حمل خود را شراب یا آبجو با آنها را در حالی که آنها فهرست قفسه. (آینده در لیست آرزو: پاینت-شیشه ای برای دارندگان فروشگاه, خرید, سبد.)

“داشتن یک نوشیدنی طول می کشد کار سخت و طاقت فرسا از خرید مواد غذایی,” او گفت:. و این باعث می شود حس کسب و کار: “پس از یک هنر و صنعت آبجو یا دو $10 شیشه مربا به نظر می رسد مانند یک ایده عالی است.”

Mikki کندال می گوید او کاملا متنفر خرید مواد غذایی. اما جرعه جرعه شراب در حالی که او خود را پر می کند سبد خرید در مرینو را یک منطقه شیکاگو سوپر مارکت های زنجیره ای باعث می شود آن را قابل تحمل است.

“داشتن یک نوشیدنی در حالی که شما فروشگاه فیلم نسخه غذا خوردن نمونه در فروشگاه مواد غذایی” 43 ساله و نویسنده گفت. “شما در حال قدم زدن در اطراف با بهره گیری از چیزی است که جالب توجه است.”

است که می گویند وجود ندارد گاه به گاه نزولی. “یک یا دو لیوان شراب می کند و منجر به غذاهای فانتزی راهرو” کندال گفت. “من گاهی اوقات به خانه می آیند با بیش از سهم من از شکل حفظ و prosciutto.”

Mariano را که متعلق به کروگر و بارها در 21 از آن 44 فروشگاه های خود شناخته شده است $3 پیش نویس آبجو و $5 mimosas. چرخ دستی های خرید در حال مجهز cupholders به جای چند وظیفه ای.

“نوار پر است از 4 ساعت گفت:” سخنگوی آماندا جن. “مردم می آیند برای نوشیدن به اویختن و اوه خرید مواد غذایی در راه خود را.”

این شرکت دارای یک “شیشه بازیابی سیستم” برای شراب و آبجو خالی که تحقق همراه قفسه های فروشگاه و در پرداخت خطوط, او گفت:. مردم این “تمایل به عهده دارد.”

نیک Coffeen معرفی شد به boozy خرید در مرینو باز, پارتی, چند سال پیش زمانی که او و چند قدم از طریق راهرو با ودکا-La Croix کوکتل. آن را طولانی نیست قبل از آنها شروع به فکر کردن از سوپر مارکت به عنوان یک محل برای آویزان کردن نوشیدن و خرید یک بیمار-توصیه کیک کوکی یا سه.

“این واقعا تکثير کل تجربه خرید” گفت: Coffeen 27, که با این نسخهها کار برای یک نرم افزار راه اندازی. “انتظار در خط بسیار لذت بخش تر است زمانی که شما تا به حال یک زن و شوهر از rosés یا سفید پنجه.”


یک نوشیدنی نشسته در یک کفش نمایش در Nordstrom. (امی Lombard برای واشنگتن پست)

–>

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de