هرج و مرج در فرودگاه های اروپایی قبل از مغلوب ساختن پیشی جستن ممنوعیت سفر طول می کشد تا اثر

Thibault کامو AP

مسافران منتظر در مقابل Air France میز در پاریس شارل دوگل فرودگاه در مارس 12.

پاریس — آخرین United Airlines پرواز به واشنگتن دالس فرودگاه بین المللی لغو شد و این خطوط از اضطراب مسافران در پاریس شارل دوگل فرودگاه تمدید دورتر از چشم می توانید ببینید.

روز جمعه روز قبل از رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های مسافران اروپایی بودند به اثر وجود یک فضای ضرب وشتم و هرج و مرج در عمده فرودگاه های اروپا به عنوان مسافر با E. U. گذرنامه تلاش برای دریافت بر روی ایالات متحده محدود پروازهای قبل از آن خیلی دیر شده بود.

یکی از آنها ژان برنارد Cadier یک روزنامه نگار فرانسوی مستقر در واشنگتن دی سی برای فرانسه شبکه تلویزیونی BFM. او در ابتدا رزرو برای سفر به واشنگتن در هفته آینده, اما پس از شایعات شروع به گردش مورد پتانسیل مرز تعطیلی و گفت: “تغییر پرواز خود را به 15 مارس به امن است.

http://www.washingtonpost.com/video/world/spanish-travellers-scramble-to-us-before-travel-ban/2020/03/12/eb56fea8-5635-4292-8d88-1d705293d0ac_video.html

سپس آمد و مغلوب ساختن پیشی جستن در اطلاعیه روز شنبه و او rebooked یک بار دیگر — این بار در ایالات پرواز هواپیمایی 914 از شارل دوگل به دالس در جمعه بلیط او خوش شانس بود برای تایید. اما به عنوان به زودی به عنوان Cadier و مسافر دیگر سوار هواپیما این هواپیما تا به حال یک موضوع مکانیکی. خلبان لغو پرواز.


[کاخ سفید تعلیق سفر از اروپا به ایالات متحده آغاز جمعه]

“که پر استرس ترین روز صبح” Cadier گفت. “مردم نمی دانند چه کاری انجام دهید که به کجا برود.”

انتظار در خط به اصلاح خود چمدان او رزرو شده خود را در آخرین دقیقه پرواز به نیویورک John F. Kennedy International Airport در Norwegian Air Shuttle از طریق Expedia, اما پس از آن گفت: کارکنان شرکت هواپیمایی به او گفت که او واجد شرایط برای یک rebooking هوایی فرانسه به دلیل او تا به حال یک مدرک معتبر آمریکا ویزای کار. او با توجه به وارد در JFK در شب جمعه و در ریگان ملی فرودگاه در روز شنبه.

http://www.washingtonpost.com/video/world/airports-empty-out-as-coronavirus-fears-slam-airline-industry/2020/03/13/626b98aa-6e8c-48cf-85b1-95d67d9032b1_video.html

این کوره مسیر — شایعات از مرز تعطیلی تغییر پرواز در آخرین لحظه رزرو اغلب در قیمت حق بیمه — به طور فزاینده ای رایج در سراسر اروپا روز جمعه به اروپایی ها که نمی شد همچنین شهروندان ایالات متحده یا مقیم دائم همه چیز را می تواند به بازگشت به ایالات متحده برای کار و یا برای بازگشت به خانواده خود را.

“من نمی خواهم انتقاد [تهمت] بیش از حد سخت در این است که برای اولین بار من” Cadier گفت. “از آنجا که من فکر می کنم آن را بسیار دشوار است به توان اجرایی این روز است که ما نمی دانیم. بنابراین او بسیار آسان برای انتقاد در این یکی. من شخصا شوکه شخصی, نقطه نظر, به دلیل آن را رفتن به تحت تاثیر قرار زندگی من عمیقا. اما به عنوان یک سیاست, من نمی دانم.”

جمعه دیدم اروپایی ها بلکه بیشتر آمریکایی ها برش خود را به سفرهای کوتاه و آمدن به خانه اولیه پس از هزاران نفر از ایالات متحده مسافران فرود در فرودگاه های اروپایی در اوایل پنجشنبه ساعت پس از مغلوب ساختن پیشی جستن در ابتدا اعلام کرد که تمام اروپا سفر به ایالات متحده آمریکا خواهد بود به حالت تعلیق در, ادعای کاخ سفید بعد از رفت و برگشت با روشن که آمریکا از شهروندان و دارندگان اقامت دائم معاف خواهد بود.

[اروپا blindsided با مغلوب ساختن پیشی جستن محدودیت های مسافرتی با بسیاری از دیدن انگیزه سیاسی]

“به چه معنی است به ممنوعیت سفر ؟ آیا این فقط آمریکایی ها و یا آن را اتباع خارجی? من کاملا مطمئنم که آنها تا به حال نمیفهمد هر نقطه در نزدیکی تدارکات مورد نیاز آنها” گفت: Meghan مور بود که رفت و آمد در پاریس با شوهرش هنگام مغلوب ساختن پیشی جستن ساخته شده سخنرانی خود را.

دو تن از آنان در حال حاضر به تایید بازگشت به فیلادلفیا در خطوط هوایی آمریکا در روز پنج شنبه اما او گفت که آنها رفت و به فرودگاه در حدود 4 صبح در مدت کوتاهی پس از یادگیری از مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام. زمان بلیط شمارنده افتتاح شد در 6:15 صبح وجود دارد که حداقل 1000 نفر در خط مور برآورد شده است.

نه هر کس شنیده کاخ سفید پس از آن روشن شدن در مورد شهروندان آمریکایی در زمان. یکی از نمونه های خاص است که از پدر و مادر آمریکایی بودند تحصیل در اروپا است.

Stefanie کالمن مدیر فروش و بازاریابی برای هیلتون در سراسر جهان Holdings گفت: او در خانه در لانگ آیلند تماشای مغلوب ساختن پیشی جستن آدرس در سی ان ان در شب چهارشنبه و پرواز بر روی کامپیوتر به کتاب او, کالج, دختر سن اضطراری پرواز از بارسلونا به JFK.

اگر چه پیشرفت coronavirus در اروپا ساخته شده بود آن را روشن است که او پدر و دانشجویان را مجبور به بازگشت به خانه زودتر از انتظار کالمن گفت: او انتظار نیست مهلت ظرف 48 ساعت.

اول چند پرواز او سعی در بالا رفتن سرسام آور قیمت — نمی خواهد اجازه دهید او را کتاب کرد و گفت که این صندلی در سوال قبلا محفوظ است. کالمن در نهایت در بر داشت یک بلیط نروژی — از بارسلونا به اسلو به JFK — که هزینه بیش از $1,100 در یک شرکت هواپیمایی شناخته شده برای بودجه کرایه.

“سی و چهار یا سی و پنج دقیقه بعد از آنها آمد و گفت: اوه این صدق نمی کند به شهروندان ایالات متحده — اما آسیب در حال حاضر انجام شد,” او گفت:. “این است و تحت تاثیر بسیاری از مردم بسیار فوق العاده از آنجا که یک مرد نمی تواند به عنوان خوانده شده.”

عدم اطمینان ادامه داد: در بدو ورود گفت: مور با غربالگری از هر نوع در فرودگاه بین المللی فیلادلفیا در روز پنج شنبه.

“عجیب ترین چیزی که در مورد آمدن به خانه: هیچ چیز وجود ندارد. ما راه می رفت از طریق آداب و رسوم. هیچ چیزی و هیچ کس یک کلمه گفت. اگر این به اندازه کافی جدی است به تصویب یک سفر بان کی مون برای پس نباید آنها نمایش فیلم در محل؟”

ادامه مطلب:

امروز پوشش از پست خبرنگاران در سراسر جهان

مانند واشنگتن پست جهان در Facebook و اقامت به روز شده در اخبار خارجی

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de