تعامل با Berglund فقط آخرین اخلال سوار که کلارک تمام وقت دانشگاه ایالتی آریزونا ارشد می توانید تعداد در میان 14,000 — به علاوه سفر او تا به حال در 4½ سال او را برای سوار شدن-نقطه شرکت گفت: واشنگتن پست در مصاحبه پنج شنبه.

وی نصب دوربین در SUV خود را در مارس 2018 زمانی که او افزایش یافته رانندگی خود را. دوربین یک راه برای جوان پدر یکی برای پوشش خود را اگر او تا کنون دریافت شکایات و یا اگر چیزی اتفاق افتاده است به او ،

کلارک که نزدیک به کامل درایور امتیاز گفت: “تجاوز جنسی توسط یک مسافر کنار او نشسته در صندلی جلو در سال 2018 است. این حمله بر روی وسیله نقلیه خود, دوربین, او گفت:.

که تجربه او را وادار به پیاده سازی یک Uber-تصویب قانون است که گچ بری در داخل و خارج از وسیله نقلیه خود را: “صندلی جلو با استفاده از محفوظ است و احزاب از 3 یا بیشتر.”

همچنین در حال بارگذاری پروفایل سواران می توانید به عنوان خوانده شده قبل از گرفتن خود را در رنگ خاکستری تیره 2018 Kia Sorento ارائه می دهد که چهار iPads برای مسافران به خود سرگرم همراه با نوشیدنی و تنقلات.

Berglund ظاهرا نمی به عنوان خوانده شده پیام زیر کلارک خندان تصویر یا نشانه ای در خودرو درب.

او را به صندلی جلو بدون نگاه کردن به علامت در بالای جعبه دستکش با پیام مورد که می تواند نشستن وجود دارد.

الماس-امتیاز راننده پرسید Berglund که آیا او فکر نشستن در صندلی عقب با توجه به تصویری به دست آمده و بررسی توسط پست.

ظاهر شوکه Berglund گفت که او نمی مانند نشستن در پشت و کلارک توضیح داد که او مانند زمانی که مسافران نشسته در جلو.

هر دو توافق به لغو سوار اما Berglund رشد اذیت و پرسید: “آیا شما f—ing جدی با من ؟” از خارج ماشین.

کلارک توضیح داد و موقعیت خود را دوباره ارائه شده و به لغو و بازپرداخت Berglund پول.

“خوب” Berglund گفت: بسته شدن درب جلو و باز کردن درب به صندلی عقب. “من قصد دارم به سوار شدن در برگشت و من قصد دارم به شکایت. خوب ؟ من این حق را به خود من گزینه است.”

کلارک توضیح داد که او تا به حال حق را انکار سوار به عنوان پیمانکار مستقل پیمانکار مستقل با بارگذاری. Berglund آماده بود رانده شوند به مقصد خود را, اما کلارک نمی حرکت می کند.

“آقا لطفا من نقلیه” کلارک گفت.

“این است که چون من سفید؟” Berglund پرسید.

کلارک انکار کرد که اتهام. Berglund پاسخ داد: “شما یک f—ing n—–.”

کلارک گفت Berglund که او تا به حال دو داش دوربین و تعامل بود که ثبت شد.

Berglund پرتاب بیشتر ناسزاهای در کلارک قبل از خروج و کوبیدن درب.

“هورا! این خوب است. این کامل است” کلارک گفت: خود را به عنوان او سوار از Berglund این جامعه دردار و تماس های گرفته شده Uber خط حمایت برای رانندگان به شکایت.

“واکنش اولیه من بود کامل و مطلق شوک که این اتفاق در سال 2020” ارتباطات و علوم سیاسی گفت: عمده این پست.

کلارک را تجربه کرده است تبعیض قبل از در حالی که رانندگی برای Uber اما این حادثه با Berglund اولین بار بود که او تا به حال شده است به نام نژادی لکه دار کرد.

این پدر جوان شهریه های کالج پوشیده شده است از طریق یک برنامه بارگذاری شده با دانشگاه ایالتی آریزونا است که پرداخت شهریه از بالا به امتیاز رانندگان است. رانندگی برای بارگذاری می دهد کلارک زمان برای مراقبت و صرف زمان با پسرش, او گفت:.

کلارک گفت که او تصمیم به انجام برخی حفاری در Berglund و آن این است که او را کشف او یک تاجر موفق در کسب و کار کود در تمپه او گفت ABC15 Arizona.

کلارک مدعی است که Uber را بررسی تیم را با او تماس بگیرید تا ABC15 گزارش در مورد حادثه. Berglund دیگر دسترسی به بارگذاری یک فرد با آگاهی از این وضعیت را تایید کرد.

Uber سخنگوی ارائه بیانیه ای گفت که این شرکت را تحمل نمی کند تبعیض و Berglund را تشریح اقدامات یک “نقض آشکار جامعه ما دستورالعمل.”

کلارک می خواهد شرکت را با لینک مستقیم برای رانندگان به آپلود ویدئوها از شکایت و آن را به پیاده سازی یک سیستم هشدار به مسافران درباره یک راننده قوانین.

Berglund گفت: پست: “من خیلی متاسفم برای آنچه که من گفته و برای آنچه که من انجام داد. من نمی توانم عذر خواهی بیش از هر چیزی در من است.”

توسط چهارشنبه Berglund شد با جایگزین موقت مدیر عامل در شرکت خود را.

مت بریل مدیر بازاریابی برای این شرکت با انتشار بیانیه ای به ABC15 که تایید Berglund را حذف.

“این حادثه است نه در همه انعکاسی از Agroplasma ارزش ها و اخلاق” او نوشت: در این بیانیه به ایستگاه و اضافه کرد که این شرکت کار خواهد کرد برای تعمیر “آسیب” Berglund اقدامات ایجاد می شود.

در مصاحبه ای خود را در خارج از خانه شنبه با ABC15 خبرنگار ژاک Crenshaw Berglund گفت که او نه نژادپرست است. او گفت: این حادثه شده است “بنابراین از نسبت دمیده شده” و از بین برد تا زندگی خود و شرکت خود را.

کلارک است که به نمایندگی از دادستان دیوید داو و طرح شکایت با تمپه بشر در کمیسیون روابط و آریزونا دادستانی کل اخبار خروجی گزارش شده است.

شهر تمپه می تواند موضوع جریمه از آنجا که $2,500 برای حقوق مدنی نقض ایستگاه گزارش شده است اگر چه این حادثه اتفاق افتاده در اسکاتسدیل آریزونا.

کلارک همچنین می خواهم یک نشست جلسه با Berglund گفت او می خواهد Berglund به راه رفتن دور با یک درک عمیق تر از نژادی لکه دار کردن.

“من نمی خواهم یک وکیل عذرخواهی” کلارک گفت. “من می خواهم یک واقعی صمیمانه عذرخواهی بنابراین من در واقع می تواند او را ببخشد و او را به یک آغوش بزرگ.”

کلارک گفت که او از دست داده و تبدیل به جسمی از دیدن آنلاین واکنش به این حادثه و این که او نمی تواند راه رفتن در خارج بدون اینکه شناخته شده است.

Berglund به تازگی گفته ABC15 که چه اتفاقی برای او است “مانند داستان غم انگیز” که کلارک را دیدم.

“من خوشحال با چگونه او قربانی” کلارک گفت. “من دعا می کنم برای او و خانواده اش اما شما فقط نمی رویم در تلویزیون و با قرار دادن یک حزب ترحم هنگامی که شما چیزی اشتباه است.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im