دورسی عذرخواهی کرد در حالی که اعلام کرد این شرکت در سه ماهه دوم درآمد که نشان داد کاربران توییتر افزایش یافته و در طول همه گیر اما درآمد حاصل از تبلیغات کاهش یافته است.

توییتر تایید این هفته که هکرها دسترسی از 130 حساب در سایت و ارسال توییت — بسیاری از آنها تبلیغات بیت کوین کلاهبرداری — از 45 آن به حساب. هکرها قادر به مشاهده پیام های خصوصی از 36 حساب از جمله حساب یک انتخاب رسمی در هلند. این شرکت باور ندارد دیگر سابق یا فعلی مقامات منتخب’ پیام های مستقیم در دسترس بودند.

هکرها در زمان کنترل بسیاری از مشخصات بالا در حساب توییتر در هفته گذشته در یک تلاش آشکار برای کسب درآمد با تبلیغات جعلی بیت کوین معامله است. توییتر حذف توییت آنها ظهور و در نهایت خاموش توییتهایی از همه تایید حساب و قفل کردن حساب که تلاش برای تغییر کلمه عبور در حالی که این کار به دست آوردن مجدد کنترل. اکثر حساب های ترمیم شده را به صاحبان این شرکت اعلام کرد.

اف بی آی در حال بررسی نقض و دورسی گفت: این شرکت خواهد شد “رفتن بالا و فراتر از آن” در کار با اجرای قانون است. هکرها قادر به دسترسی به حساب های پس از “دستکاری” از چند توییتر کارکنان این شرکت گفت. مسلح با کارمند, اعتبار, هکرها قادر به دسترسی به توییتر سیستم های داخلی که برخی از کنترل بیش از حساب.

توییتر گزارش آن را 186 میلیون کاربران روزانه تا 34 درصد از سه ماهه دوم سال گذشته است. اما درآمد کاهش 19 درصد به $683 میلیون دلار در طول سه ماهه به عنوان تبلیغ جلو و عقب در طول بیماری همه گیر کوروناویروس و برخی از مارک های متوقف رسانه های اجتماعی, تبلیغات در دوران سیاه زندگی توجه کردند.

توییتر به دنبال راه های دیگر برای در آوردن پول از جمله امکان اشتراک, مدل, Dorsey گفت. او از ارائه جزئیات در مورد آنچه مصرف کنندگان بالقوه خواهد پرداخت گفت: تنها شرکت در “خیلی خیلی زود مراحل کاوش.”

“ما واقعا در نوار بالا برای زمانی که ما می خواهیم مصرف کنندگان به پرداخت برای جنبه های توییتر او گفت:” در تماس است. گمانه زنی ها از امکان اشتراک کسب و کار ظاهر در اوایل این ماه پس از توییتر ارسال کار ذکر اشتراک محصول.

توییتر سهام صعود بیش از 8 درصد در طول midmorning معاملات پنج شنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

دانلود رایگان مقالات