سلتیک تاج اسکاتلندی قهرمانان پس از فصل به پایان رسید و با اثر فوری

سلتیک شده اند تاج Ladbrokes لیگ قهرمانان برای نهمین بار متوالی از زمان در حالی که قلب شده اند تنزل پس از بالا پرواز باشگاه به یک تصمیم به اتفاق آرا که در این فصل نمی تواند به این نتیجه رسیدند.

اسکاتلند لیگ حرفه ای فوتبال اعلام کرد که به طور گسترده ای پیش بینی شده تصمیم پس از دیدار با تمام باشگاه ها روز دوشنبه با مبارزات انتخاباتی در تعیین یک امتیاز در هر بازی به طور متوسط.

SPFL رئیس مرداک MacLennan در بیانیه ای گفت: “من می خواهم این فرصت را به طور رسمی تبریک سلتیک در موفقیت خود را از برنده شدن در Ladbrokes لیگ برتر در این فصل و همچنین به صمیمانه commiserate با قلب خود به سقوط.”

فصل متوقف شد در تاریخ 13 مارس به دلیل coronavirus با سلتیک 13 امتیاز حذف گلاسکو رقبای رنجرز البته داشتن یک بازی بیشتر.

قلب در ضمن رفت و به وقفه چهار امتیاز در رده دوم پایین همیلتون.

MacLennan ادامه داد: “همه ما باید به جای دیده لیگ فصل بازی کردن در زمین, در استادیوم ها و در مقابل هواداران است.

“این است که نه راه کسی درگیر با فوتبال اسکاتلند را می خواستم به این نتیجه لیگ فصل است اما با توجه به قبر و بی سابقه ای در شرایطی که ما رو به هیئت مدیره موافقت کرده است که آن را تنها راه عملی رو به جلو است.

“Covid-19 است wreaked ویران کردن در مسابقات ورزشی در سراسر جهان و پیامدهای احساس خواهد شد برای مدت زمان طولانی.

“اسکاتلندی دولت محدودیت و نگرانی برای هر دو بازیکن و تماشاگر ایمنی در سمت چپ SPFL با هیچ گزینه واقع بینانه اما به تماس Ladbrokes لیگ برتر در حال حاضر و ما از لیگ برتر باشگاه های خود را برای حمایت از این تصمیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>