CDC مدیر مغلوب ساختن پیشی جستن در تضاد با تماس که یک “شریک بزرگ’ به عنوان ما coronavirus تلفات سوابق بالاترین تک-بعد پرش

مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری مدیر مغایر با رئیس جمهور گفت: سازمان جهانی بهداشت یک “شریک بزرگ” به سازمان به عنوان ما coronavirus تلفات سوابق بالاترین تک-بعد پرش.

دکتر رابرت Redfield به نظر می رسد در CBS صبح روز چهارشنبه پس از Mr مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد در طول روزانه خود را در کنفرانس مطبوعاتی که در کاخ سفید خواهد بود به طور موقت کشیدن بودجه از چه کسی است.

وقتی از او پرسیدند,,,,, Dr Redfield خودداری از پاسخ به چگونگی کشیدن از بودجه تاثیر خواهد که آن را به عنوان کار می کرد برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس. آمریکا بزرگترین کمک کننده به این سازمان بودجه.

مدیر گفت که او ترجیح داده به ترک “جغرافیای سیاسی” به کسانی که در شارژ اما او اعتراف CDC هنوز هم در نظر گرفته شده که یک “شریک قوی” در طول بحران بهداشت و درمان.

“است که در دراز مدت و هنوز هم یک شریک بزرگ برای ما,” او گفت:. “ما در حال ادامه کار side-by-side برای انجام بهترین که ما می توانیم برای محدود کردن گسترش بیماری و برای محافظت از مردم آمریکا است.”

این اظهارات تصریح کرد: زمانی که دکتر Redfield به نظر می رسد در ABC Good Morning America در روز چهارشنبه.

“ما تا به حال واقعا مولد سلامت در ارتباط است. ما همچنان به این که” او گفت:.

مدیر فکر می کردم بهتر بود به تمرکز بر روی آنچه رفت در ماه های اولیه از بیماری همه گیر کوروناویروس “پس از مرگ” هنگامی که اوضاع آرام است. “من می خواهم به انجام این پست پس از مرگ در این بیماری هنگامی که ما از طریق آن با هم,” او گفت:.

منتقدان ناودان رئیس جمهور برای کشیدن بودجه از این که در میان همه گیر داده چقدر این سازمان نیاز به این پول برای رسیدگی به Covid-19 در سطح جهان است.


نیکوکار میلیاردر بیل گیتس که بنیاد دومین عامل که بودجه خطاب به آقای ترامپ تصمیم در یک توییت در روز چهارشنبه.

“توقف کمک های مالی برای سازمان جهانی بهداشت در طول بهداشت جهانی در بحران است به عنوان خطرناک به عنوان آن را برای تلفن های موبایل” آقای گیتس نوشت.”کار خود را به کاهش گسترش Covid-19 و در صورتی که کار متوقف شده است و هیچ سازمان دیگری می تواند جایگزین آنها شود. نیازهای جهان @که در حال حاضر بیش از همیشه است.”

در حالی که در یک کنفرانس خبری در ژنو که مدیر کل Tedros Adhanom Ghebreyesus خطاب کشیدن از بودجه.

“ما تاسف از تصمیم رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا به منظور توقف در بودجه به سازمان جهانی بهداشت,” او گفت:.

این سازمان را در حال حاضر را “ارزیابی” از چگونگی کاهش بودجه تاثیر برنامه های درون سازمان “و سپس آن را اعلام رسمی.”


آقای ترامپ اعلام کرد او در کشیدن بودجه از این که در حالی که یک بررسی انجام شد.

این تصمیم بود چون رئیس جمهور ادعا کرده بود سازمان در اعلام کروناویروس یک بیماری همه گیر و ارائه کشورها با هشدارهای مناسب. به جای رئیس جمهور فکر می کردم این بود که در حمایت از چین بیش از حد به خصوص زمانی که این گروه انتقاد خود را با ممنوعیت سفر.

“که در حمله به محدودیت های مسافرتی قرار داده و صحت سیاسی فوق اقدامات نجات بخش” آقای ترامپ گفت.

تصمیم خود را روز سه شنبه می آید در همان روز به ما ارسال شده و بزرگترین آن تک روز شمار تلفات با تقریبا 2500 آمریکایی ها در حال مرگ از رمان ویروس.

کارشناسان بهداشت هشدار داده اند, کشیدن که بودجه می تواند تاثیر چگونه سازمان و دیگر کشورها در مبارزه با این ویروس در ماه های آینده. بریتانیا در مقایسه با افزایش کمک های مالی خود را نسبت به این که در میان همه گیر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات