کیت بلانشت می گوید او نزدیک شده راز نقش یک, مودار, کوتوله’ در هابیت

کیت بلانشت نشان داد او درخواست یک راز ایفای نقش یک “, مودار, کوتوله” در هابیت.

بلانشت بازی گالادریل در پیتر جکسون ارباب حلقه ها سه گانه و همچنین هابیت prequel سری اما گفت: Marc Maron را WTF پادکست که او امیدوار بود به انجام بیشتر به عنوان وجود ندارد “بیش از حد بسیاری از جوجه ها در جهان تالکین”.

او نشان داد که در حالی که کار بر روی هابیتاو درخواست جکسون و فران والش و co-فیلمنامه در فیلم به او اجازه دهد به بازی یک شخصیت متفاوت در مخفی.

“آنها در حال انجام یک ضیافت صحنه با کل بسیاری از دورف” او یاد می شود. “من همیشه می خواستم به بازی بازی های بانوی ریش بنابراین من از آنها می تواند من را با موهای زائد, همسر, زن هنگامی که شما پان در سراسر جدول ضیافت دورف?'”

او سپس گفت که او به پایان رسید تا قادر به بازی در این نقش به دلیل برنامه ریزی است.

بلانشت نیز گفت که با وجود ارباب حلقه ها فیلم گرفتن ماه برای فیلم او قادر بود به او شلیک حداقل نقش گالادریل در “سه هفته”.

در سال 2019 مشخص شد که آنها دارای فرم با راز نقش در فیلم.

در یک تاریخ شفاهی از Stanley Kubrick را Eyes Wide Shut منتشر شده توسط کرکسآن نازل شد و پس از 20 سال که بلانشت قرض شده بود صدای خود را به یک کمد دیواری دیدم در طول یک صحنه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>