چین روزانه ایسنا

ماشین سفر در Yanan جاده اصلی منطقه تجاری در Hangzhou پس از شهر تحمیل اقدامات جدید برای جلوگیری و کنترل جدید کروناویروس در استان ژجیانگ چین Feb. از 4 سال 2020 است. P

تعداد افراد آلوده در سرزمین اصلی چین یک بار دیگر به شدت افزایش یافت با 65 جدید مرگ و میر و 3,887 موارد گزارش شده در روز سه شنبه به تنهایی مقامات گفت: صبح روز چهارشنبه. این به ارمغان می آورد تعداد موارد تایید شده در چین به 24,324 با بیش از 3000 در وضعیت بحرانی است. افزایش یک بار دیگر به نمایندگی از بزرگترین پرش پس از ملی کمیسیون بهداشت شروع به انتشار آمار و ادامه روند بزرگتر را افزایش می دهد در موارد تایید هر روز از وقوع. چین گزارش کرده 490 مرگ و میر و دو نفر دیگر باید تسلیم از بیماری یکی در هنگ کنگ و یکی در فیلیپین.

●کشتی کروز اجازه ورود به تایوان بود مجبور به بازگشت به هنگ کنگ صبح روز چهارشنبه که در آن لنگر انداخت. سه مسافر از قبل قایقرانی کشتی کروز در ژانویه تایید شد که این ویروس در آن زمان مسافر در حال انجام چک های بهداشتی قبل از آنها می تواند پیاده شود.

●اینترنت چینی منفجر شده با الگوهای رفتاری و پیام های حمایت از کسانی که در ووهان کانون شیوع بیماری به عنوان یک مستند در این شهرستان نزدیک دو هفته نقطه.

●خدمات اورژانس در هنگ کنگ دولت شده اند تحت تاثیر قرار به عنوان یک پزشکی کارگران اعتصاب گسترده تر و شدت یافته است. پزشکی کارگران امیدوارند عمل خود را فشار دولت برای تعطیل کردن همه از هنگ کنگ گذرگاه های مرزی با سرزمین اصلی چین است. هنگ کنگ هنوز هم دچار کمبود گسترده از جراحی, ماسک مبتنی بر الکل ضد عفونی کننده و سایر ملزومات.

●بیشتر آمریکایی ها تخلیه شدند از ووهان در پروازهای چارتر, چه بسیاری از آنها را به عنوان یک تجربه خسته کننده زیاد با تاخیر و مشکلات است.

2:45: تایوان اعلام کرد چین ‘اپیدمی منطقه’ میله ساکنان آن از ورود

دلار هنگ کنگ — تایوان گفت: این امر تعلیق ورود برای همه شهروندان چینی که زندگی در سرزمین اصلی با شروع از پنج شنبه اعلام کرد چین به عنوان یک “اپیدمی منطقه.”

تایوان در حال حاضر محدود بسیاری از چینی ها از ویروس-آمار استان ها, اما این محدودیت های جدید گسترش خواهد یافت که. همه تایوانی که برای بازدید از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ و ماکائو نیز قرار داده می شود در زیر صفحه اصلی قرنطینه برای 14 روز. مقامات می گویند آنها نظارت خواهد شد این بیماری همه گیر از نزدیک و می تواند تنظیم تعیین شده “اپیدمی منطقه” و هشدار سفر در هر زمان باز کردن درب به احتمال گسترده تر ممنوعیت سفر به هنگ کنگ و ماکائو به عنوان به خوبی. تایوان در روز چهارشنبه نیز مطرح زرد, سفر, هشدار برای دو سرزمین ترغیب شهروندان برای جلوگیری از غیر ضروری سفر وجود دارد.

[یک چین’ اختلاف معنی یک سردرد بزرگ برای تایوان در coronavirus بحران]

خود حاکم بر جزیره مشغول به کار بوده است به افتراق خود را از سرزمین اصلی چین به عنوان شیوع گسترش مشتاق برای جلوگیری از فشرده به ممنوعیت سفر موثر بر آن از سرزمین اصلی است. منتقدان را متهم به پکن در ضمن از سیاسی خود را در پاسخ به بحران به خصوص در مورد تایوان است که از مطالعه حذف از سازمان بهداشت جهانی بیش از اعتراض از چین است.

توسط: Shibani Mahtani و شعر Li

2:13 AM: شانگهای گسترش مدرسه بسته به مارس

پکن — شانگهای بیشتر به تعویق افتاد بازگشایی مدارس گفت: در حال حاضر که آنها باز خواهد شد و نه زودتر از 1 مارس به “اطمینان از ایمنی دانش آموز” با توجه به اطلاع قبلی توسط این شهرستان در اداره آموزش و پرورش.

مدارس زنجان به دوباره باز کردن در اولین روز از بهمن ماه بعد از سال جدید قمری, تعطیلات, اما به تعویق افتاد Feb. 17. شهرستانها مانند پکن و گوانگژو دستور داده اند که تمام مدارس از مهد کودک به مدرسه تعطیل تا آن زمان و برای باز کردن کلاس های آنلاین به جای. کالج ها و مدارس فنی و حرفه ای باز خواهد شد و تا فوریه. 24 در اولین.

مقامات می گویند آنها را اعلام بتن خرما در عرض یک هفته متوجه. ماکائو نیز بسته تمام مدارس به طور نامحدود و در هنگ کنگ, مدارس تعطیل هستند حداقل تا 3 مارس.

توسط: Lyric Li

1:55 AM: فیلیپین تایید مورد سوم از coronavirus یک زن چینی از ووهان

مانیل — 60-سال-پیر زن چینی توسط فیلیپین’ مورد سوم از رمان coronavirus مقامات بهداشت چهارشنبه اعلام کرد.

بیمار وارد در شهر سبو از ووهان — کانون این بیماری همه گیر از طریق هنگ کنگ. او رفت و به طور مستقیم به Bohol, شهر توریستی محبوب نقطه و سپس به یک بیمارستان پس از پایین آمدن با تب و تنفسی مشکل است.

او در ابتدا فکر می کردم نه به این بیماری پس از آزمون نتایج گرفته شده در Jan. 24 آمد تا منفی. پس از بیمار بهبود یافت و مرخص شد, مقامات مطلع شدند که یک نمونه گرفته شده در Jan. 23 مثبت بود برای ویروس.

سلامت معاون اریک دمینگو گفت: این به معنی این ویروس می تواند حذف شود “را به عنوان سیستم ایمنی بدن شما مانت دفاع در برابر آن است.”

مقامات در حال تماس با ردیابی کسانی که با تعامل این زن که پس از بازگشت به چین است.

وزارت بهداشت در حال بررسی 133 موارد بسیاری از آنها پذیرفته شده و جدا شده است. بیش از 60 هستند فیلیپینی در حالی که بیش از 50 چینی هستند.

پس از فیلیپین گزارش داد که اولین مورد از این ویروس ممنوعیت سفر شده است نهاد بیش از چین و مناطق اداری ویژه.

توسط: Regine Cabato

1:45 AM: ساکنان یکی ووهان محله ممکن است قرارداد coronavirus بعد از غذای مختصر ضیافت

پکن — یک تعداد بیشتر سالمندان ساکن در ووهان را Baibuting محله در حال اجرا یک تب دو هفته پس از بحث برانگیز غذای مختصر ضیافت با حضور بیش از 40 ، 000 خانواده ها در همان منطقه که برخی می گویند نباید جلوتر رفته اند.

Baibuting واقع در شمال بانک از رودخانه یانگ تسه را پوشش می دهد چهار کیلومتر مربع و خانه را به برخی از 130,000 ساکنان. در Jan. 18 بیش از 40000 خانواده های جمع آوری شده به “به اشتراک گذاری 13,985, در خانه, ظروف, غذا خوردن در حالی که چت” جشن جشنواره بهار, دولت-اجرای Chutian مترو روزانه گزارش شده در آن صفحه.

عظیم غذای مختصر شام یک رویداد سالانه است راه اندازی شده توسط این شهرستان از 20 سال پیش.

در یک Jan. 21 مصاحبه با شبکه دولتی تلویزیون مرکزی چین ووهان شهردار ژو Xianwang گفت که آنها اقدام با این رویداد بر اساس این حکم که “ما فکر وجود دارد و تنها محدود انسان به انسان انتقال … و فاقد هوشیاری در مورد کل این موضوع است.” مشابه گزارش در مورد این محله توسط پکن اخبار حذف شده توسط بازرسان روز چهارشنبه.

Caixin مجله گزارش داد که حداقل 57 ساختمان — با به طور معمول 14 خانوار در هر ساختمان در این منطقه شده اند مشخص شده به عنوان “تب ساختمان” در دروازه ورودی.

“آن را تحت تاثیر قرار نشده ما خیلی با داشتن ذکر شده به عنوان یک تب ساختمان. ما به طور معمول نمی رویم و فقط گاه به گاه رفتن به طبقه پایین فروشگاه برخی از مواد غذایی” Caixin به نقل از یک اقامت کرد. یکی دیگر از ساکنان تایید کرد که بیماران در حال اجرا یک تب کرده بود با حضور در ضیافت غذای مختصر.

“کارمندان محلی و مدنی آمده است به طور منظم به ارائه وعده های غذایی برای قرنطینه خانواده در ساختمان ما. وجود دارد دو خانواده گفته می شود تحت نظارت و قرنطینه به دلیل تب. همه آنها در افراد مسن و به نظر می رسید که با حضور در غذای مختصر شام” ساکن گفت.

توسط: Lyric Li

1:23 AM: کره جنوبی ویروس موارد افزایش در افرادی که دارای چین سفر

سئول — تعداد coronavirus موارد در کره جنوبی افزایش یافت و به 18 روز چهارشنبه با افزایش عفونت در میان کسانی که نه به تازگی به چین سفر.

سه کره جنوبی به تازگی مبتلا به این ویروس در روز سه شنبه و جمعه شامل یک مسافر کسب و کار به سنگاپور توریستی که به دیدار تایلند و دختر او را که فرض است به آن گرفتار کردن او در کره جنوبی با توجه به کره جنوبی مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (KCDC).

داده ها نشان می دهد که انتقال ویروس است که در حال حاضر اتفاق می افتد در خارج از چین کانون.

“بیماران که از جنوب شرق آسیا گزارش شده است و اخیرا” KCDC مدیر Jung Eun-kyeong گفت: اواخر روز چهارشنبه, اصرار پزشکان به “رفتار coronavirus آزمون در بيماران بدون چین سفر تاریخچه” اگر لازم است.

Jeon Heon-Kyun

سازمان حفاظت محیط زیست-EFE/شاتر

افسران کره آفات انجمن آماده برای ضد عفونی کردن یک فروشگاه در Daerim Jungang بازار منطقه با غلظت بالایی از اتباع چینی در سئول, Feb. در 5 سال 2020 است.

گفته می شود معاون وزیر بهداشت کیم باند-لب اذعان به نیاز به طور فعال بررسی مسافران از جاهای دیگر از چین اما گفت: در دسترس بودن محدود از کیت های آزمایش برای رمان coronavirus آن را سخت می کند.

نیمی از 18 تایید بیماران مبتلا به این ویروس در کره جنوبی اخیرا در بازگشت از ووهان در حالی که نیم دیگر بر این باور هستند که باید قرارداد این ویروس در خارج از چین از جمله کره جنوبی و ژاپن و تایلند است.

“اقدامات زیر برای جلوگیری از ورود افراد آلوده از خارج گام بعدی این است برای جلوگیری محلی انتقال” گفت: Lee Jae-gab, متخصص بیماری های عفونی در کره جنوبی دانشگاه Hallym. در یک فروم در سئول در روز چهارشنبه, Lee به نام برای اقدامات اضطراری برای جلوگیری از گسترش ویروس در جوامع محلی قبل از آن را “بیش از حد دیر است.”

با توجه به KCDC شش بیماران تشخیص داده شده اند با این ویروس پس از آمدن در تماس با افراد آلوده در کره جنوبی, افزایش نگرانی در مورد مردم-به-مردم انتقال در داخل کشور.

توسط: Min Joo Kim

1:23 AM: ویتنام می پیوندد چین در عجله برای ساخت بیمارستان جدید امکانات است که می تواند در درمان بیماران مبتلا به کروناویروس

دلار هنگ کنگ — مقامات ویتنام در شهر هو چی مین در حال عجله برای ساخت 11 میلیون دلار بیمارستان صحرایی با امکانات خاص برای مقابله با شیوع کروناویروس رسانه های محلی گزارش.

کار در این تاسیسات در حال حاضر آغاز شده در این گزارش گفت: و این انتظار به پایان خواهد رسید تا اواسط فوریه. این بیمارستان صحرایی خواهد شد که امکانات اجازه می دهد که برای هر دو قرنطینه و درمان بیماران مشکوک به داشتن ویروس.

Linh Pham

خبرگزاری فرانسه/گتی ایماژ

ویتنامی پوشیدن ماسک صورت در حالی که انتظار برای خرید طلا در فوریه. 3, 2020 در هانوی.

ویتنام را برای سرمایه گذاری در مرز با چین دارای 10 موارد گزارش شده از این بیماری تا کنون سه نفر از آنها در شهر هو چی مین. بیش از یک هزار نفر بیشتر عودت کننده از چین که قرار است تحت نظامی قرنطینه برای جلوگیری از گسترش این بیماری است.

مدیر Ho Chi Minh City وزارت بهداشت با توجه به ویتنام اکسپرس گفت که حرکت بود به اطمینان حاصل شود که اگر تعداد مشکوک یا تایید موارد بیش از 500 یک مرکز خواهد بود آماده برای رسیدگی به این وضعیت است. هیچ بیمارستان در حال حاضر تحت اداره او گفت که می تواند رسیدگی به بیش از 500 مورد در یک

توسط: Shibani Mahtani

1:18 AM: در چین virus-آمار heartland, ترس و نفرت در جاده ها به ووهان

جیوجینگ چین — زندگی مردم در مجاور استان هوبئی و جیانگشی در مرکزی چین مدت طولانی است که در ارتباط با تجارت و فرهنگ و خون — اما در زمان بحران بهداشتی, زندگی خود شده اند طرح میتوانست.
در جیوجینگ شهر یک پل بر روی رودخانه یانگ تسه که متصل به دو استان نماد ناگهانی انزوای تحمیل شده بیش از هوبئی استان در قلب شیوع کروناویروس.

توماس پیتر

ایسنا

مردی که وارد از استان هوبی منتظر در یک ایستگاه بازرسی در جیوجینگ پل رودخانه یانگ تسه در جیوجینگ استان جیانگشی چین, Feb. از 4 سال 2020 است.

پس Jan. 24 یک بار مشغول پل بسته شده است به عنوان بخشی از بی سابقه چینی در تلاش برای مهار این بیماری همه گیر. هجده پلیس و افسران نگهبان پل در هر شیفت در حالی که یک بلندگو هشدار می دهد که “هوبئی ساکنان و وسایل نقلیه ممنوع است” از ورود.
برای خوش شانس چند که حق مدارک و ظاهر سالم پل در واقع نادر دریچه فرار. برای هوبئی ساکنان قفل شده در خارج و تلاش برای رسیدن به خانه آن را به یک پاساژ به یک سورئال سلول است که آخرین هفته اگر نه ماه.
اما ترس و بی اعتمادی در حال حاضر طاعون منطقه به عنوان افرادی که اجتناب از کسانی که از هوبئی ترس از گسترش بیماری.

ادامه مطلب در اینجا: ترس و نفرت در جاده ها به ووهان

توسط: Gerry Shih

1:10 AM: هنگ کنگ پزشکی کارگران تشدید اعتصاب به عنوان شهر همچنان به صورت گسترده از کمبود تجهیزات حفاظتی

دلار هنگ کنگ — پزشکی کارگران در هنگ کنگ خود ادامه اعتصاب در روز چهارشنبه اخلال در خدمات اورژانس در بیمارستان های دولتی یک حرکت است که آنها امید را فشار تحت محاصره دولت به طور کامل بستن مرز با سرزمین اصلی چین است.

“ما احساس می کنیم خیلی متاسفم برای این بیماران گفت:” Winne یو سر از بیمارستان اقتدار کارکنان اتحاد برای دموکراسی اتحادیه تشکیل شده در اواخر سال گذشته در پی ناآرامی های سیاسی در این شهر است. “اما من باید به تاکید دوباره این مسئولیت دولت است و دولت بوده است.”

کارکنان

ایسنا

وینی یو رئیس بیمارستان اقتدار کارکنان اتحاد می رود به ارائه یک طومار خواستار دولت نزدیک به مرز با سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ, Feb. در 5 سال 2020 است.

این اتحادیه همچنین خواستار آن شدند که دولت اطمینان یک منبع مداوم از ماسک های جراحی. با وجود تعهد دولت گسترده کمبود ماسک — همراه با محافظ مانند موارد بر اساس الکل ضد عفونی کننده دست و صابون ضد باکتری — گزارش شده در سراسر هنگ کنگ. با توجه به جنوب چین صبح پست ده ها هزار نفر منتظر در خط یک شب پس از شرکت گفت: این امر انتشار منابع از ماسک است.

در بیانیه ای پزشکی اتحادیه کارگران اشاره کرد که “محلی-موارد آلوده به طور پیوسته در حال افزایش است.” هنگ کنگ در حال حاضر 18 مورد تأیید ویروس و سه مورد تأیید درگیر بیمارانی که قرارداد این بیماری به صورت محلی و تا به حال در سفر به سرزمین اصلی چین است. هنگ کنگ اجرایی کری لام کاهش یافته است به دیدار با نمایندگان اتحادیه اروپا ،

هزاران نفر از مردم ادامه می رسند از سرزمین اصلی چین به هنگ کنگ است که خود را در سیستم مهاجرت با وجود حرکت دولت به طور چشمگیری کاهش تعداد گذرگاه بین دو مکان است.

“ما در حال خطرناکی به جامعه عظیم شیوع قابل مقایسه با سارس” در بیانیه ای گفت:. “اعضای [اتحادیه] در حال حاضر خود را به خطر شغلی و درآمد مالی برای متقاعد کردن دولت به بسته شدن مرز ما و برای قرار دادن زندگی شهروندان هنگ کنگ در بالاترین اولویت است. در عین حال دولت امتناع از گوش دادن به صدای مردم است به شدت عصبی و دلخراش به ما.”

آن اشاره کرد که بیشتر بخش می تواند با پیوستن به اعتصاب, بالا بردن امکان گسترده تر اعتصاب عمومی در هنگ کنگ است. قبل از وقوع این خاک چینی شده بود دست و پنجه نرم کردن با هشت ماه از تعمیق ناآرامی های سیاسی ریشه در نارضایتی نسبت به دلار هنگ کنگ دولت و ترس است که آنها پاسخ به پکن به جای دلار هنگ کنگ مردم است.

توسط: Shibani Mahtani و تیفانی لیانگ

12:53 AM: ‘ووهان نشوید’: اینترنت چینی منفجر با پیام حمایت از شهر قرنطینه

پکن — به عنوان شهر ووهان باقی مانده در مستند چینی اینترنت منفجر شد و با فیلم ها و الگوهای رفتاری در حمایت از محاصره ساکنان.

یکی از آخرین است, زرق و برق دار به نام “ووهان نشوید ما برای شما صبر کنید”

دو دقیقه ای, کلیپ های ساخته شده توسط شانگهای رسانه های گروهی و مشترک صدها نفر از هزاران بار در رسانه های اجتماعی چینی در شنبه شروع می شود با یک یادآوری نمایش چشم پرنده از ووهان — شهر 11 میلیون ماهیهای رودخانه یانگ تسه. نشانه های از زرد جرثقیل برج Happy Valley تفریحی پارک اصلی ترمینال اتوبوس که از خانه های نزدیک به 5000 وسایل نقلیه غول پیکر ووهان ایستگاه راه آهن به مایل طولانی Chuhan عابر پیاده خیابان دراز تقریبا خالی از سکنه در روز روشن در طول سنتی مشغول جشن و تعطیلات سال جدید قمری.

“محروم از هیاهوی ترافیک و ووهان در 7 p. m. احساس می کند مانند 2 صبح تا اگر کسی تا به حال تحت فشار قرار دادند یک دکمه مکث در شهر” یک زن روایت به نرمی در پس زمینه به عنوان کاهش ویدئو از مهر و موم شده, جاده, تونل, پل بسته خالی بازار شب به تنهایی ساختمان استان کتابخانه. تعداد کمی از مردم که سرمایه گذاری همه قیافه پوشیدن ماسک و ماندن تا آنجا که از دیگران به عنوان امکان پذیر است.

“چقدر دیگر می شود آن را تا زمانی که ما می تواند را خاموش ماسک و خوش آمد می گوید هر یک از دیگر با یک روش ساده ‘آیا می خورید؟'” در صحنه های, داوطلبان, سربازان پزشکان و کارگران ساخت و ساز دیده می شود کار بدون توقف “را ووهان را به ما و ما را به ووهان.”

بهبود بیماران همراه با پزشکان و پرستاران در, ماسک, ماهی و دست کت و شلوار محافظ قلبی خود را ابراز قدردانی پس از مرخص شدن از بیمارستان.

“آیا ترس و قطع در آن وجود دارد کمی طولانی تر گفت:” روایت همراه با آرشیو فیلم های در حال اجرا و ترافیک شهر افق “تا زمانی که این شهر هل بازی را دوباره فشار دهید تا زمانی که ما نمی توانیم به گذشته جمعیت به قطار مترو تا صدای ما را غرق در din کنار جاده دکه مواد غذایی تا زمانی که بازدید کنندگان تعداد شکوفه های گیلاس در دانشگاه ووهان تا کسی دیگری طول می کشد آخرین کاسه از رشته فرنگی خشک را قبل از شما انجام تا زمانی که صف اتومبیل در دوم پل امتداد دورتر از شما می توانید ببینید … ووهان ما منتظر شما خواهیم بود. و لطفا هر کس لطفا صبر کنید برای ووهان.”

این ویدئو به پایان رسید با یک نورانی شب چشم انداز شهر با صدای چندگانه در پس زمینه با استفاده از چینی گفت: “go get ’em” (به معنای واقعی کلمه “اضافه کردن روغن.”)

“ووهان جیا شما!”

توسط: Lyric Li

12:35 AM: کشتی کروز تبدیل به دور از تایوانی پورت می رسد در هنگ کنگ مسافران در هیئت مدیره زندگی جریان خود را در مصیبت

دلار هنگ کنگ — جهان رویای کروز توسط رویا کشتی محروم شد, ورود به Kaohsiung در روز سه شنبه و مجبور به جای بازگشت به هنگ کنگ روز چهارشنبه که در آن لنگر انداخت با توجه به شرکت. تایوان مراکز کنترل بیماری تلقی کارکنان کروز “در معرض خطر پرسنل” را به عنوان آنها معتقد بودند به خدمت سه نفر که آزمایش مثبت برای کوروناویروس. آن دسته از بیماران که از ووهان بودند در اين سفر با کروز بین Jan. 19 و 24.

تایوان CDC ممنوع همه 1,886 مسافران که سوار کشتی در هنگ کنگ و همچنین از 1200 کارکنان از پیاده و خواستار کروز ترک بندر بلافاصله پس از ترخیص کالا از گمرک مجوز. کشتی کروز برگشت و به هنگ کنگ که در آن همه مسافران و خدمه تحت سلامت چک.

وینسنت یو

AP

رویای جهانی کشتی لنگر انداخت در Kai Tak ترمینال کروز در هنگ کنگ سه شنبه ، در 5 سال 2020 است.

در بیانیه ای رویای کشتی گفت که همه مهمانان از هوبئی شده اند ممنوع از شبانه روزی از محدودیت آمد و به جای اینکه تمام مسافران و خدمه مجبور به ارسال سلامت اظهارات قبل از سوار شدن.

“برای اطلاع شما نیز وجود دارد هیچ مسافر در هیئت مدیره فعلی کروز که جمهوری خلق چین دارندگان گذرنامه,” رویای کشتی گفت. “به عنوان یک احتیاط از اعضای خدمه که مشغول به کار در بیاورد و کابین جدا شده اند که در آنها خدمه چهارم با درجه حرارت روزانه را بررسی می کند.”

هنوز هنگ کنگ مقامات که صبح را صرف انجام چک بهداشت گفت: 30 خدمه تا به حال علائم ویروس. مسافران و خدمه منع شده اند از پیاده. بسیاری از مسافران در هیئت مدیره از هنگ کنگ.

حقیقی صحنه های پدید آمده در روز چهارشنبه به عنوان مسافر در هیئت مدیره بوش کروز شروع به زندگی می کنند جریان خود را در مصیبت و دیگر هنگ کنگ رسانه ها پخش زنده صحنه در Kai Tak ترمینال کروز که در آن کشتی بود لنگر انداخت.

توسط: Shibani Mahtani و شعر Li

12:15 AM: تعدادی از عفونت در چین همچنان به پرش به عنوان مرگ و میر نزدیک 500

دلار هنگ کنگ — برای دومین روز متوالی تعداد افراد آلوده در سرزمین اصلی چین به شدت افزایش یافته است. مقامات گزارش روز شنبه 65 جدید و میر آوردن تلفات به 490 به استثنای یک مورد مرگ در هنگ کنگ و دیگری در فیلیپین. علاوه بر این 3,887 مورد جدید گزارش شده توسط ملی کمیسیون بهداشت آوردن تعداد موارد تایید شده به 24,324 با بیش از 3000 در وضعیت بحرانی است.

افزایش یک درصد دو رقمی پرش برای دومین روز متوالی نشان می دهد که عفونت در ادامه به شدت افزایش می یابد در چین است. هنوز میزان مرگ و میر به نظر می رسد بسیار کمتر از آن است که از سندرم حاد تنفسی یا سارس شیوع طی آن حدود 10 درصد از آلوده درگذشت نسبت به حدود دو درصد برای رمان coronavirus.

توسط: Shibani Mahtani

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im