و دیدن دوست پسر من واقعا نمی داند که در آن در

او 50 اینچ بلندگوهای تمام طول پشت

او باعث می شود یک نظر بر رفتن به اتاق من

اما من می خواهم به جای اقامت در خارج با ماشین خود می رود که رونق

ما مانند ماشین اتومبیل که به رونق

ما تیگرا و اسم حیوان دست اموز و ما مانند بوم

هر چند آهنگ کلاسیک آن نیست یکی از شما ممکن است انتظار برای شنیدن بیش از حد اغلب در سال 2020 است. در عین حال یک ویدیو یوتیوب و از آن آپلود شده در ماه مه در حال حاضر متصلب تا بیش از 2.7 میلیون بازدید.

“من 29 برادرزاده و خواهرزاده بنابراین من یک زن و شوهر از تماس و یا متون در روز است. آن را فقط ژله چیز” اسم حیوان دست اموز D گفت.

“آن بوده است بسیار دیوانه تجربه” اضافه شده بانوی تیگرا. “آن را به خوبی به بخشی از مردم با هم رقص و به اشتراک گذاری موسیقی متقابل نسل. به ویژه هنگامی که قرنطینه می تواند بسیار خسته کننده و خیلی افسرده برای بسیاری از مردم است.”

آهنگ می ایستد در چشم انداز هیپ هاپ برای اینکه خیلی unapologetically نور است.

“ما می نوشتن در مورد آنچه اتفاق می افتد به ما. خرید در بازار و پسران. ما دختران نوجوان” بانوی تیگرا گفت. “یکی از چیزهایی بود که در آن زمان بسیار محبوب در میامی فرهنگ خودرو, کروز فرهنگ که در آن شما می خواهم کروز پایین جاده و انفجار موسیقی است.”

که قطعا نبود معمولی دیدگاه های این سبک در اواخر 80s.

“وقتی که بچه بودیم ما می خواستیم به بچه ها” اسم حیوان دست اموز D گفت. “بازگشت هنگامی که ما وجود نداشت و پاپ رپ. وجود دشمن و همه واقعا جدی است. آنها مانند ” چگونه می تواند شما را فقط از آن لذت ببرید زمانی که ما پیام به خارج؟’ ما با استفاده از به سخره گرفتند که از هنرمندان دیگر هنگامی که ما در تور است. اما من فکر می کنم وجود دارد اتاق را برای همه در هیپ-هاپ و وجود دارد همیشه باید یک مکان برای تفریح رپ چون جهان خیلی سنگین است در حال حاضر.”

شاید این یکی از دلایل TikTokers باید چسبیده به آن در حال حاضر. و آن نوظهور محبوبیت “تایید است که آنچه ما انجام می دهند درست است” اسم حیوان دست اموز D گفت. “و من می توانم احساس خوبی در مورد آن در حال حاضر که من مسن تر است.”

نه تنها می تواند کودکان و نوجوانان گوش دادن به آهنگ بدون مواجهه با تم ها بالغ, اما آنها در واقع می تواند به اشتراک گذاری آن با پدر و مادر خود را. بانوی تیگرا شنیده از یک دبیرستان همکلاسی که به او گفت که او با داشتن مشکل اتصال با دختر نوجوانش. سپس یک روز او را دیدم او را رقص به آهنگ و برداشت خود را پیر سالنامه.

“و ناگهان او سرد, پدر,” او گفت:. “آن را باز کرد تا این ارتباط و احترام متقابل بین آنها و من واقعا لمس کنند.”

اسم حیوان دست اموز D تا به حال تجربه مشابه با کودکان خود.

“بچه های ما همه فکر می کنم که ما در حال dorks به هر حال. بیشترین اعتبار سنجی برای من زمانی است که بچه های من همه از ناگهانی می خواهید به آمد و با من صحبت تفکر ” اوه خدای من مادر من است یک معامله بزرگ!’ “او گفت:, و اضافه کرد با خنده “به عنوان یک پدر و مادر ما به نوعی آنچه که ما می توانید دریافت کنید.”

آهنگ تجدید حیات نیز صحبت می کند به قدرت Infinite. اینترنت در حال حاضر تاری خطوط بین گذشته و حال و Infinite capitalizes در این واقعیت است. انتخاب هر آهنگ از هر دوره اضافه کردن یک رقص یا lip-sync و یا یک شوخی و آن را فورا احساس معاصر نشسته وجود دارد بین دوجا گربه “می گویند تا” و Lil Nas X “شهر قدیمی در جاده ها است.” پس این برنامه را تشویق می کند پیمایش بی پایان اگر عام آن در تمام تار به خیالبافانه حال حاضر دقیقا چه بسیاری از مردم به دنبال در قرنطینه.

“Infinite یک محل عالی آوردن شادی بسیاری در حال حاضر با کمدی, چگونه به فیلم ها عدالت اجتماعی. من دیده ام پلیس ایستاده در [همبستگی با معترضان در Infinite. آن را به یک پلت فرم است که واقعا در دسترس” بانوی تیگرا گفت. “پس از آن واقعا است در نظر آوردن جهان هم آن را به یک نور در طول همه این است.”

این ایده از یک سه-دهه-آهنگ قدیمی رفتن ویروسی به دلیل یک پلت فرم رسانه های اجتماعی, البته, اند ژرف زمانی که آنها بودند کروز از طریق نارگیل گراو در میامی در سال 1988. همه چیز حمله اسم حیوان دست اموز D به عنوان “سورئال چرا که هر کس نمی شود که تجربه. این واقعا خنده دار چگونه کار زندگی خود را.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات