کارولین فلک: لورا Whitmore عاطفی می پردازد ادای احترام به عشق سابق جزیره میزبان پس از مرگ

لورا Whitmore ادای احترام به کارولین فلک زیر اخبار از سابق عشق جزیره میزبان شدند.

در 15 فوریه یک وکیل برای Flack خانواده تایید کرد که فلک در زمان زندگی خود را و پیدا شد در شرق لندن ،

“ما می توانیم تایید می کنند که ما کارولین در گذشت, امروز در تاریخ 15 فوریه” یک خانواده سخنگوی گفت.

“ما می خواهیم که مطبوعات هر دو احترام به حریم خصوصی خانواده در این زمان دشوار است.”

در حال حاضر Whitmore که جایگزین Flack به میزبان عشق جزیره پس از او پا به پایین است با صدور بیانیه ای در توییتر در مورد این خبر.


“من در تلاش برای پیدا کردن کلمات, اما من می توانم” او نوشت: در کنار یک عکس از این دو در یک حزب و یک تصویر از شعر عشق خاطرات خاص ،

شعر آغاز می شود: “برای از دست دادن کسی که خیلی خاص است که واقعا سخت به خرس. آن را به سختی به نظر می رسد باور است که شما دیگر وجود دارد. شما سمت چپ ما خیلی زود قبل از زمان خود را به نظر می رسد.

“و در حال حاضر شما هرگز فرصتی برای تحقق همه آن رویاها.”

شعر که معمولا با صدای بلند بخوانید در یادبود خدمات نتیجه گیری بیان کرد: “شما همیشه زندگی می کردند زندگی کامل, اما ما نمی خواهد همان خواهد بود. تا آن روز که ما می توانیم خود را ببینید, چهره خندان دوباره.

فلک پا را از نقش خود به عنوان عشق جزیره میزبان در مدت کوتاهی قبل از زمان شروع سری, پس از اتهامات مربوط به حمله علیه او پسر, بازیکن تنیس لوئیس برتون.


او تا به حال شده است با توجه به صورت آزمایشی در ماه مارس بیش از این اتهامات که او را تکذیب کرد و وارد یک گناه در Highbury گوشه دادستانی دادگاه در ماه دسامبر.

دو ممنوع شده بود از دیدن هر یک از دیگر در حالی که رسیدگی خود ادامه داد.

آقای برتون نوشته شده در Instagram داستان یک عکس از فلک یک روز قبل از مرگ او در کنار خواندن پیام “مبارک ولنتاین. شما را دوست دارم”.

اگر شما یا کسی که شما می دانید که در تلاش است با سلامت روان, شما می توانید برای حمایت محرمانه در سامریان با تماس با 116 124 و یا بازدید از وب سایت خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>