کارولین فلک مرگ: لورا Whitmore و فیلیپ Schofield منجر مراسم تجلیل از مجری

مراسم تجلیل شده اند ریختن در سابق برای عشق جزیره مجری کارولین فلک که مرده پیدا شد در آپارتمانش در روز شنبه (15 فوریه).

یک وکیل برای Flack خانواده تایید کرد که کارولین او را در زمان زندگی خود و پیدا شد در شرق لندن.

فلک شد به صورت آزمایشی در ماه مارس بیش از اتهاماتی که به او حمله و او را پسر لوئیس برتون در او که او را تکذیب کرد.

او وارد یک گناه در Highbury گوشه دادستانی دادگاه در ماه دسامبر.

فلک پا را از نقش خود به عنوان عشق جزیره مجری پس از اتهامات و جایگزین شد لورا Whitmore برای زمستان سری.

سابق عشق جزیره کنندگان و دیگر ستاره واقعیت شده اند به خاطر سپردن فلک در توییتر.

Whitmore توییتی کلمات “من در تلاش برای پیدا کردن کلمات, اما من می توانم” در کنار خواندن پیام: “برای از دست دادن کسی که خیلی خاص است که واقعا سخت به خرس آن را به سختی به نظر می رسد باور است که شما دیگر وجود دارد. شما سمت چپ ما خیلی زود قبل از زمان خود را به نظر می رسد و در حال حاضر شما هرگز فرصتی برای تحقق همه آن رویاها.

“با این حال سخت است هر چند ما به راحتی در فکر تمام خاطرات ما داد و شادی شما به ارمغان آورد. شما همیشه زندگی می کردند زندگی کامل اما ما همان نخواهد بود تا آن روز که ما می توانیم خود را ببینید, چهره خندان دوباره.”

برتون ارسال شده یک عکس از آنها را به عنوان یک زن و شوهر در Instagram در کنار ادای احترام شروع با عبارت: “قلب من شکسته است ما تا به حال چیزی بسیار خاص است.

یک ITV سخنگوی گفت: “همه در عشق جزیره و ITV است شوکه و غمگین این به شدت غمگین اخبار. کارولین بود خیلی دوست داشتم عضو از عشق جزیره و تیم ما صادقانه افکار و تسلیت با خانواده و دوستان او.”

“کلمات نمی توانند مجموع این” نوشت: عشق جزیره‘s کریس هیوز. “خیلی غم انگیز است. یکی دیگر از شگفت انگیز شخص از این جهان بی رحمانه. هنگامی که مردم را و و آزادی مطبوعات مشهور هستند و انسان با همان احساسات هر کس دیگری است. نمی توانید باور کنید درد. خدا برکت کارولین و خانواده اش. بقیه تنگ است.”

“فقط دیده می شود در توییتر ویرانگر خبری که کارولین فلک یافت شده است مرده در خانه اش گفت:” رقص بر روی یخ‘s جیمز اردن. “من خیلی ناراحت و در حال حاضر من در واقع می تواند آن را باور نمی کند. نمی توانید تصور کنید آنچه خانواده او در حال رفتن را از طریق در حال حاضر.”

Geordie Shore‘s هالی Hagan افزود: “فقیر کارولین فلک, او سزاوار نیست این.”

Myleene Klass نوشت: “کاملا شوکه شدم از این خبر. @carolineflack1 من امیدوارم که شما پیدا کرده ام خود را صلح x RIP.”

Phillip Schofield پرداخت ادای احترام به Flack با یک پست در Instagram داستان. وی افزود: متن بالا پیامی است که فلک تا به حال شده در رسانه های اجتماعی به عنوان خوانده شده: “در یک جهان که در آن شما می توانید هر چیزی مهربان”. Schofield نوشت: “شما فقیر دختر عزیزم قلب من است شکستن #BeKind”.

مشاهده بیشتر واکنش های زیر کلیک کنید.
اگر شما یا کسی که شما می دانید که در تلاش است با سلامت روان, شما می توانید برای حمایت محرمانه در سامریان با تماس با 116 124 و یا بازدید از وب سایت خود را

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>