کارملو آنتونی سهام داستان از زمان LeBron James نجات او از غرق شدن

اما یک بار در در حالی که زیر آبی که معلوم است که جیمز ذخیره آنتونی از غرق شدن در یک حادثه ترسناک که آنتونی گفت: هنوز او را “عرق کردن در حال حاضر فکر کردن در مورد آن است.”

آنتونی گفت: او تنها خودش را سرزنش نزدیک به مرگ را تجربه چون همانطور که همه بازگشت به قایق خود را پس از غواصی به یک “کمی غار” آنتونی درنگ “در تلاش برای دیدن آخرین کمی از barracudas غواصی و تمام. تقصیر من بود. سپس به من نگاه کردن و این زمان است که من در وسط اقیانوس مخالف از قایق.”

وید گفت: این گروه نمی تواند او را ببیند. “[آن] بود که باد می وزد” آنتونی گفت. “همه نوع s— قرار بود از طریق سر من من با شما صادق باشد. سپس من در قایق من و برون جهش کردن قایق مانند او MacGyver. او میپرد قایق به آب است. او با آوردن من به عقب با یک دست. او شنا با دست دیگر. او را حمل من در یک دست است.”

شاید بیشتر شبیه به چیزی از “بی واچ” اما ما پرت شدن.

“من گفته ام مردم این داستان قبل از” وید گفت. “من دیده ام LeBron انجام بسیاری از چیزهای شگفت انگیز در دادگاه است. خاموش دادگاه هنگامی که او رفت و ذخیره [آنتونی] زندگی است.”

“او زندگی من را نجات داد او زندگی من را نجات داد” آنتونی تکرار. “Yo” برون من درک که شما زندگی من را نجات داد آن روز. آنها را کمی باله کار نمی کند برای من.”

بیشتر در از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>