Carly Rae Jepsen است نه مشهور. بر خلاف دیگر ستارگان موسیقی پاپ از کالیبر – و چند وجود دارد – او به بیرون بروید. او می تواند مخلوط را به توده ای از شهر نیویورک و یا پیاده روی تا کوه ها در نزدیکی خانه اش در لس آنجلس و به سختی سریع نگاه دوم. رهگذران نمی دانند که آنها در حال مسواک زدن شانه با یکی از بهترین پاپ ترانه سرایان این قرن است. “اگر من به رسمیت شناخته شده,” او می گوید: “آن کسی که مانند,” هی, من عاشق آلبوم خود را! “و من گفتم:” آه شما یک فرد دوستانه! با تشکر از شما!’ من می تواند به زندگی من. که خوشبختی به من.”

این است که با طراحی. حداقل به همان اندازه به عنوان هر چیزی می تواند در این صنعت است. برای یک بار در سال 2012 در طی چه 34 ساله با اشاره به عنوان “Call Me Maybe “عصر زندگی” او تا به حال یک نگاه اجمالی به آنچه در آن می خواهم به یک واجد شرایط فرد معروف شده است. این cutesy دقت گردد synth-pop song همه جا بود. شماره یک در هر کشور شما می توانید از فکر می کنم این بزرگترین فروش واحد در جهان است که در سال. توجه در Jepsen شد فوری و شدید است.

“من آن را دوست دارم تا آنجا که من فکر کردم من می خواهم که” او می گوید. “من آن را می شود واقعا نامطلوب را تجربه کنند.” برای یک چیز او تا به حال یک مفهوم در سر او را از آنچه در آن به معنای popstar “و من واقعا اشتباه در مورد چگونه من می جا که بود زیرا بر خلاف من”. چگونه است ؟ “من نمی تواند رقص” او با خنده می گوید. “و من فکر می کنم من کمی خصوصی”

Cross-legged روی یک مبل در برچسب لندن دفاتر لباس پوشیدن و در یک دست کت و شلوار سبز خال خال صورتی چشم Jepsen شده است تا پس از 1am. او هنوز هم یک بسته نرم افزاری از انرژی – سریع-صحبت شوخ طبع می شوند و پریدند تا در همان آدرنالین است که دوره های آموزشی را از طریق موسیقی خود را – اما این خصوصی فرد است که وجود دارد در پشت پپ. او را با لينک مستقيم زمانی که او می خواهد, اما اگر نمی خواهید برای پاسخ به یک سوال به جای رد آشکار او را به رقص در اطراف آن تا زمانی که اصل موضوع این است که یک حافظه دور.

به جای سوار “Call Me Maybe” موج تا آن سقوط کرد و در جایی خارج از کنترل او Jepsen ساخته شده یک تصمیم آگاهانه به گام به عقب. “حتی من بیمار از شنیدن خودم در رادیو” او می گوید. “من نیاز به برخی از زمان به منعکس کننده در مورد حرکت بعدی چون من گرسنه بود برای چیزی اما من نمیفهمد چه. و سپس با احساساتمن شروع به دست آوردن جای پای من.”

احساساتهای 2015 آلبوم آمد که سه سال پس از “Call Me Maybe” بود که نقطه عطفی نه فقط برای Jepsen اما برای موسیقی پاپ به عنوان یک کل. منتشر شد به تحسین منتقدان از آن به فروش می رسد بخشی از آن در سال 2012 سلف بوسهاما در طلیعه عصر جدید: ظهور فرقه popstar. این ژانر را 1 درصد بود کاهش و چپ-زمینه هنرمندان با کوچکتر اما بی رحمانه fanbase – Charli XCX, Troye Sivan, کریستین و کوئینز لرد کیم Petras, Halsey – شروع به قاعده است. پنج سال است که هنوز چه چیزهایی هستند.

“من فکر می کنم هر کس شروع به درک که رادیو و تلویزیون ما بودند که فدرال رزرو در همه زمان نبود چه هر کس می خواست به گوش دادن به” او می گوید: زمانی که من این را به او. “با Spotify در آن نیازی به حفر شود به کسی, این آهنگ خوب است.’ در آن است ، یا ما فقط آواز آن از آنجا که ما شنیده ام چیزی دیگری است ؟ من فکر می کنم وجود دارد یک دوره از زمان که در آن من نمی خواهم هر چیزی را که من از شنیدن در رادیو و بنابراین من مطمئن بود که من می خواستم متعلق به تیم دیگر.”

او سعی کرد نیم بند. رانده شده توسط یک رگه رقابتی او شروع به نوشتن این نوع موسیقی در حال پخش در رادیو و تلویزیون. “هر کس می تواند دامن زده و در آن” او می گوید: “و من می خواهم می خواهم” من نفرت آن است. مانند آن در واقع باعث می شود معده من به نوبه خود.’ من راه می رفت که جاده برای مدت طولانی به اندازه کافی به مانند ‘به نوبه خود در اطراف در جهت دیگر اجرا عزیزم!'”

گفتگو با ناپدری او را کمک کرد ، “او به من گفت: ‘چه نقطه ای از این اگر شما فقط بدبختی؟'” او بدبختی ؟ “من نشده اما من خسته شده بود.” زمانی که stepdad او پرسید که چه او در واقع انتظار می رود از خود و زندگی حرفه ای او را به یک نتیجه گیری شرکت. “I’m not gonna فروش در یک چیز است که شما نمی توانید در آن موسیقی,” او می گوید. “مانند انجام یک شامپو هر چه اما موسیقی به یکپارچگی برای من به خواب در شب. وجود دارد می تواند هیچ چیز بدتر از قرار دادن آنچه شما فکر می کنید مردم را دوست دارم و پس از آن به آنها را از آن متنفرم. و شما از آن متنفر بود بیش از حد. هیچ کس برنده در اینجا! من باید آن را دوست دارم و اگر آنها بیش از حد فوق العاده است و اگر آنها نمی, هست, هیچ کس من عجیب و غریب خود و این خوب است.”

مردم آن را دریافت کند. Jepsen باعث می شود این نوع از موسیقی شما می خواهم را مشتاق هنرمند پاپ به مطالعه و تشریح. بوسه, احساساتخود را 2019 پیگیری اختصاص داده شده, نه به ذکر است تعداد انگشت شماری از کامل EPs ارائه شده تا بی پروا earworms با متن ترانه خیلی ساده است که آنها خواهد بود خنده دار اگر آنها نبودند بنابراین ویرانگر است. “تلاش برای اجازه دهید آن را برو و بگو من بر شما. من بیش از شما اما من در تلاش هستم” او آواز می خواند در “حزب برای یکی”. “من انکار که چگونه من احساس می کنم شما بوده ام به انکار آنچه شما می خواهید” او آواز می خواند در “قطع به احساس” ب-طرف پیگیری می سازد که به چنین دارای شور و شعف ارتفاعات Jepsen به درک برای یادداشت بالا. و البته “من باید به شما چیزی بگویم. من واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا واقعا مثل شما. و من می خواهم شما. آیا شما می خواهید من ؟ آیا شما می خواهید من بیش از حد؟”

عشق از تئاتر موسیقی الهام گرفته از Jepsen جدی طرف. رشد او و خانواده اش خواهد آواز خواندن همراه به یوسف و شگفت انگیز رنگارنگ Dreamcoat در 18 ساعت درایوهای خود را از کانادا زادگاه ماموریت بریتیش کلمبیا به کالیفرنیا. در مدرسه او دوروتی در جادوگر شهر از, little orphan Annie در آنیو سندی در گریس. “من لزوما می دانید دقیقا همان جایی که من تعلق دارد اما در مرحله احساس مانند یک محل که در آن من تا به حال اعتماد به نفس” او می گوید. “من تبدیل به این قدرت نسخه از خودم.”

بودن در این صنعت تا به حال به کانال که نسخه ای از خودش ، او است که او را برای پذیرش خود مردم pleaser و آن را به رهبری او را به “دقت رنگ در اطراف” گفت: هیچ به همه چیز. او تا به حال برای غلبه بر آن است. “باشه فقط مثل” من فکر نمی کنم که من متاسفم.’ هیچ کس نباید قدرت بیشتر بر شما و چشم انداز خود را و هنری را از خود لعنت خود. من می خواهم به فرمان در مقابل برخی از 50 سال پسر و یک گروه از افراد به من گفتن آنچه که من قرار است برای پوشیدن دارم.”

او باعث می شود او را در تصمیم گیری های خود در حال حاضر حداقل نه زمانی که آن را به چگونه او هدیه خودش. او بر میدارد کردن لباس های خود را و اگر او را نمی خواهند چهره او را به ویژگی در آثار هنری و سپس آن را نمی کند. در پوشش اختصاص داده شدهاو پشت به دوربین. جهان از پاپ او می گوید: در حال تبدیل شدن کمتر با وسواس به نظر می رسد. “وجود ندارد و این مفهوم زیبایی بودن یک چیز دیگر,” او می گوید. “آن حفر شد به همه ما با جهان وطنیمانند” این چیزی است که شما قرار است به مانند نگاه کنید.'”

زندگی در لا دقیقا نمی در این زمینه کمک کند. روز دیگر او رفت و به دندانپزشک و او پیشنهاد کرد او با روکش. “و من مانند ‘که f*** شما هستند؟! من نمی آمد در اینجا برای این! فقط نخ دندان من!’ او مانند ” من روکش می تواند شما را حتی بگویم؟’ و شما می دانید که در صحنه دوستان که راس می کند سفید و آن را بسیار بد… من نمی خواهم مانند, ” آره, این اولین f***ing چیزی که من در مورد شما!”

Carly Rae Jepsen: “من نمی خواهم برخی از 50 سال پسر من گفتن آنچه که من قرار است برای فصل’ (Alex پرکینز)

بار دیگر او رفت و به او ابرو انجام می شود. “و زن را مانند” شما تا کنون فکر کردم شاید شما می تواند خود را محدود…'” او امتیاز به بینی او. “این محل فقط دیوانه است. و شما نمی توانید به خرید آن. شما نمی توانید. حداقل من نمی توانم. یا من از دست خودم و من به هیچ وجه قصد انجام است که اگر من می تواند نگه دارید.”

لس آنجلس می تواند یک ageist شهر بیش از حد. صنعت موسیقی به همان اندازه ، لیلی آلن که شش ماه از Jepsen گفت: در سال گذشته که او بازی نبود در رادیو دیگر چون “من زن و 33”. آیا Jepsen همان نگرانی ها ؟ “من شخصا خوشحال شده است هر سال که من مسن تر,” او می گوید. “من نمی شوی با این ایده که وجود دارد محدودیت سنی به عنوان یک زن هنرمند پاپ. این ایده که وجود دارد یک نقطه توقف برای این کار نادرست است و اگر من می تواند هر چیزی را انجام دهید, پس از آن من میخوام امتحان کنید و ثابت کند که.”

قطعا وجود دارد هیچ نقطه توقف در چشم. Jepsen فقط او منتشر شد جدید تک بازیگوش طعنه آمیز, بوسه خاموش “بیایید دوستان” و او را در وسط یک تور. “روی صحنه, من می توانم آن را توضیح دهد, اما آن را بیشتر خوشحال هستم,” او می گوید. “من استفاده می شود به فکر می کنم همه این افراد به دنبال و آنها تعجب کنید که چگونه من می خواهید انجام دهید و این که آیا من لغزش و یا از دست ندهید توجه داشته باشید و یا چگونه موهای من است و من متوجه شدم آن را در مورد آنها. من در اینجا فقط هادی برخی از انرژی های خوب است.”

جای تعجب نیست او را خسته در پایان هر نشان می دهد. “همیشه وجود دارد یک لحظه پس از آن که در آن من باید به 10 تا فقط پیله و دوباره پایین.” او استفاده می شود که کلمه – پیله – چندین بار در طول این دوره از مکالمه ما. آیا او در نظر خودش درونگرا? او فکر می کند برای یک لحظه. “من می خواهم بگویم مختلف پاسخ دهد. من می تواند اجتماعی باشد اما من تنها لذت بردن از آن را در مقادیر کم. من به آرامی بیرون آمدن از پیله در راه های کوچک در اینجا وجود دارد, اما آن را هنوز هم در معرض احساس. گاهی اوقات من نیاز است که زمان به تنهایی چرا که در جاده ها شما در شرکت های ثابت در همه زمان ها. وجود دارد یک نقطه که در آن شما فقط نیاز به خاموش.”

هنگامی که ما در حال انجام, او قصد دارد برای انجام درست آن. “من میخوام رفتن به خانه باید یک دوش آب گرم کمی از sauvignon بلان.” او آه می خرم. “سلام عزیزم.”

Carly Rae Jepsen نقش Brixton Academy در روز شنبه 8 فوریه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im