کارلوس Cordeiro استعفا داد به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده آمریکا فوتبال

“این برای من روشن شده است که آنچه که بهترین است راست, در حال حاضر یک جهت جدید” Cordeiro گفت: در نامه ای سرگشاده. “استدلال و زبان موجود در این هفته تشکیل پرونده حقوقی ناشی از جرم بزرگ و درد به خصوص برای ما فوق العاده زنان بازیکنان تیم ملی که سزاوار بهتر است. آن را غیر قابل قبول و غیر قابل توجیه.”

در آن براده USSF گفت: بازیکنان زن باید کمتر توانایی های فیزیکی و مسئولیت از بازیکنان در تیم ملی مردان.

آن را ناشی از دیوانگی در میان ناظران که آن را احساس خوار چهار بار قهرمان جام جهانی و این به نوبه خود باعث بالا مشخصات حامیان به موضوع اظهارات سرزنش USSF.

در چهارشنبه Cordeiro عذرخواهی کرد. اما انتقاد از شیکاگو فدراسیون در داخل و خارج از فوتبال و جامعه به رشد خود ادامه داد.

حتی مخروط ابراز ناامیدی نوشتن در توییتر “من صدمه دیده و غمگین مختصر USSF ظ. این موضوع به معنای بسیار به من اما بیشتر به طور گسترده به تمام مردان و زنان و از همه مهمتر به دختران و پسران که در آینده ما هستند. من رد نگران اظهارات و ادامه خواهد داد به کار برای ایجاد یک بهتر مسیر رو به جلو است.”

در استعفا نامه Cordeiro نوشت: “من این فرصت را به طور کامل بررسی پرونده در تمامیت خود را قبل از آن ارسال شده بود و من مسئولیت برای انجام این کار است.”

Cordeiro انتخاب شد در فوریه 2018 موفقیت Sunil Gulati که به دنبال انتخاب مجدد پس از شکست تیم ملی مردان واجد شرایط برای جام جهانی 2018. Cordeiro شد Gulati معاون رئیس جمهور.

مولی لوینسون سخنگوی زن بازیکنان تحت پیگرد فدراسیون در تبعیض جنسیتی زمینه گفت: “در حالی که لذت بخش است که شده است وجود چنین پر سر و صدا اعتراض در برابر USSF آشکار زن ستیزی های جنسیتی فرهنگ و سیاست نظارت کارلوس Cordeiro تصویب شده برای سال توسط هیئت مدیره USSF. این نهاد باید تغییر و پشتیبانی و پرداخت بازیکنان زنان به همان اندازه است.”

مورد, که در آن بازیکنان به دنبال تقریبا $67 میلیون دلار خسارت برنامه ریزی شده است برای رفتن به دادگاه به 5 مه در لوس آنجلس. هر طرف خواسته است قاضی به قانون به نفع آن قبل از اینکه پرونده به دادگاه می رود.

حتی قبل از پر کردن عمومی شد این هفته Cordeiro ایجاد یک شنبه هم بزنید هنگامی که در آستانه این تیم را در دیدار مقابل اسپانیا در هریسون (آرکانزاس), N. J, او را متهم به بازیکنان, در میان چیزهای دیگر “بارها و بارها کاهش ما دعوت” به مذاکره حل و فصل است.

بازیکنان تکذیب کرد و ابراز خشم در مورد زمان نامه ای به فدراسیون های عضو است.

قبل از اینکه خود را پس از آن بازی روز شنبه مقابل ژاپن در Frisco, Tex., بازیکنان عینک خود را warmup کشباف داخل پنهان کردن USSF آرم.

ستاره سابق بازیکنان مانند ابی Wambach و هدر o’reilly به نام برای Cordeiro استعفای.

فدراسیون مشکلات اجرای عمیق تر از زنان است طرح دعوی در دادگاه.

چندین دیگر از چالش های قانونی از جمله یک دادگاه حقوق بشر اروپا.

رئیس اجرایی موقعیت باقی می ماند خالی زیر دن فلین بازنشستگی سال گذشته است.

بسیاری از سر مربیگری شغل در صفوف جوانان پر شد تنها به تازگی است.

بسیاری از ناظران با انتقاد از استخدام مردان مربی تیم ملی گرگ Berhalter که برادر جی بود که در آن زمان یک USSF کسب و کار اجرایی است.

Cordeiro که به عنوان رئیس جمهور پرداخت نشده بود توسط فدراسیون هرگز به نظر می رسید راحت به عنوان چهره از سازمان است. او کاهش یافته است رسانه های آموزشی و پرداختن به جمعیت در جام جهانی جشن در نیویورک در تابستان گذشته mispronounced سوپراستار مگان Rapinoe نام خانوادگی.

در استعفا نامه Cordeiro گفت: “به عنوان U. s. Soccer حرکت رو به جلو با دفاع از آن در برابر طرح دعوی در دادگاه توسط تیم من امیدوارم که ما قابل توجه زنان بازیکنان همیشه تحت درمان با عزت و احترام و تحسین است که آنها واقعا سزاوار است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de