تعداد تایید مثبت برای کاردینالز ناشناخته است و با این واقعیت پیچیده این تیم در حال اجرا است سریع تست برای پرسنل خود را در یک بیمارستان در علاوه بر این به بزاق آزمون های در حال اجرا را از طریق MLB آزمایشگاه و نتایج گزارش باید همیشه به توافق رسیدند. این تیم بنا در انتظار یک دسته جدید از نتایج یکشنبه شب و دیگری در روز شنبه.

کاردینالز تایید شنبه شب که یک بازیکن و سه نفر از کارکنان آزمایش مثبت اما گفت اضافی بازیکن و سه اعضای هیات اضافی دریافت نتایج است که مجمل است. آلوده پرسنل بودند به عنوان بازگشت به سنت لوئیس در ماشین در حالی که بقیه تیم را در سفر به حزب باقی مانده در میلواکی ،

کاردینال’ به نظر می رسد شیوع دومین در بازی بیس بال با فصل تنها یک هفته و نیم ، میامی مارلینز 18 بازیکنان و مربیان دو تست مثبت هفته گذشته وادار یک هفته وقفه برای هر دو Marlins و فیلادلفیا فیلیز — که به میزبانی Marlins برای سه بازی در زمان وقوع و دستکاری برنامه از چهار تیم دیگر.

“من فکر می کنم که اگر همه آنچه که قرار است انجام دهید ما می تواند همچنان به بازی معتبر نجومی و از طریق postseason” کمیسر راب مانفرد گفت: آسوشیتد پرس در روز شنبه. “من فکر نمی کنم آن را واقع بینانه به فکر می کنم ما در حال رفتن به هر گونه مثبت تر شد. ما در حال رفتن به مایع. ما فکر می کنیم آن قابل کنترل است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im