Cardale جونز است که در حال حاضر در اوهایو. از XFL می تواند او را به یک ستاره در سی و فراتر از آن.

“آره من شنیده ام آنها را کمی” 27 ساله جونز گفت: با یک لبخند معوج. “من نمی خواهد می گویند آنها برای من است.”

از آن شده است در حالی که از جونز مرکز توجه در زمین فوتبال و آن را ظاهرا به برخی از مورد استفاده قرار گرفتن به. اما چگونه جونز فارس به عنوان مدافعان’ تشخیص ترین بازیکن می تواند کمک به شکل دادن به XFL محبوبیت در فصل اول خود را.

“او یک نام شناخته شده و او کسی است که تا به حال بسیاری از موفقیت در بالاترین سطح” مدافعان مربی پپ همیلتون گفت: در این هفته. “برای یک بازیکن است که انجام به عنوان یک Cardale جونز در لیگ ما تنها مفید به کیفیت فوتبال است که ما و نشان دهنده کیفیت از فوتبال است که ما داریم.”

جونز کالج حرفه ای ممکن است هرگز تکرار شود. او اولین شروع خود را به عنوان یک اشتباه دوم در سال 2014 بزرگ ده قهرمانی بازی در محل Heisman نامزد جایزه J. T. برت است که شکسته اش مچ پا در Buckeyes’ بازی قبلی و سوخت 59-0 تار و مار ویسکانسین که به دست آورده ایالتی اوهایو یک نقطه در کالج فوتبال حذفی. جونز به همین درخشان در دو بعدی شروع می شود در برابر آلاباما و اورگان به ادعای ملی عنوان شده است. او از دست داده شروع کار میدوی را از طریق فصل بعد و اعلام کرد برای پیش نویس NFL ترک ایالتی اوهایو با 11-0 رکورد به عنوان یک نویسنده.

چهارم-انتخاب دور از لوایح بوفالو در سال 2016 جونز به نظر می رسد در یک فصل به طور منظم بازی خود را در طول rookie سال معامله شد به لس آنجلس شارژر در سال 2017 شد و در میان تیم نهایی کاهش تابستان گذشته. زمانی که جونز اختصاص داده بود به مدافعان در ماه اکتبر یک ماه پس از منتشر شده توسط Seattle Seahawks او آن را به نام یک فرصت برای “جایی بروید و “مرد.” نقش مناسب جونز فقط خوب شنبه.

“دیگر از بازی در mop-تا وظایف در پیش فصل بازی ها, آن را قطعا یک احساس خوب را در یک موقعیت که در آن من بازی در نهایت می تواند تعیین نتیجه بازی گفت:” جونز انداخت که برای 235 متری و دو touchdowns در Defenders’ 31-19 برنده بیش از سیاتل اژدها. “این یک موقعیت من همیشه می خواستم به در.”

دو روز قبل از فصل بازکن, ESPN, یکی از XFL پخش شرکای منتشر شده یک ویژگی در دالاس مرتدان کارفرمایی Landry Jones. تیتر همراه اعلام سابق اوکلاهما ستاره که شد بهترین بازیکن برای اولین بار برای ارتکاب به لیگ برتر در ماه اوت “چهره XFL.”

“این خوب است” Cardale جونز گفت: هنگامی که درباره برچسب با اشاره از تلخی. “هیچ یک از کسانی که فردی تمجید موضوع برای من شخصا و یا از این تیم به خاطر ما می دانیم آنچه که ما در حال تعقیب و آن را بزرگتر از یک فرد است. این یک فصل طولانی و ما باید یک راه طولانی برای رفتن.”

Landry Jones نشسته مرتدان’ فصل باز از دست دادن به سنت لوئیس BattleHawks با مصدومیت زانو. و مدافعان دفاعی lineman تریسی نم نم که بازی با Cardale جونز در ایالت اوهایو بود کمتر محفوظ از هم تیمی خود که در مورد خواسته است که عنوان.

“من قطعا مغرضانه اما Cardale است که برای اطمینان چهره XFL,” نم نم گفت. “او بسیار با استعداد انجام بسیاری از چیزهای بزرگ در زندگی حرفه ای او. او فقط در ادامه برای دریافت بهتر است. او هنوز جوان است. او هنوز هم هیجان انگیز بازیکن به سازمان دیده بان.”

جونز بعد به شوخی: “من پرداخت می شود تریسی می گویند که. هر کسی که می گوید آن را من پرداخت می شود و آنها می گویند که.”

“که همیشه به راه است که او شده است” گفت: Lettermen ردیف نویسنده ارشد Austin بخش که تحت پوشش جونز برای ESPN در طول roller-coaster حرفه ای در ایالت اوهایو. “هنگامی که شما را در راه خود را در سفر تمام شده ، او همیشه بر این باور در توانایی خود, اما او تا به حال هرگز هر لحظه ای که در آن هر کسی در نگاه او پس از دبیرستان به عنوان’،’ او به طور مداوم تا به حال به مبارزه برای آن که شناخت و مبارزه برای یک نقطه. او همیشه می دانست که چالش بعدی خواهد بود بزرگتر است.”

Cardale جونز در حال حاضر بلامنازع صورت از XFL در اوهایو با کلیولند و کلمبوس رتبه دوم و سوم پشت سر سیاتل در تلویزیون رأی برای چهار بازکن در ABC. (واشنگتن رتبه پنجم.) جونز نم نم و cornerback ramesh به مدافعان سه سابق Buckeyes و هیچ XFL franchises در اوهایو.

“من شوکه شده که [کلیولند و کلمبوس] یکی نیست و دو” کرک جونز که دریافت مدرک خود را از ایالتی اوهایو در سال 2017.

پس از بازی روز شنبه جونز گفت که او شنیده می شود از تعدادی از کالج سابق خود را و طرفدار تیمی از جمله Tyvis پاول Raekwon McMillan بارت و قهرمان سوپر باول فرانک کلارک. خواننده و ترانه سرا John Legend یک جان سخت ایالتی اوهایو فن تنظیم برای جونز XFL اولین, بیش از حد.

“I ain’t دیوانه در این XFL اقدام” افسانه توییتی به 13.3 میلیون پیروان. “من خواهید بود برای ریشه کن قهرمان گیاهی شبیه شاهبلوط هندی QB @CJ1two.”

از XFL می تواند به اثبات می شود مناسب برای 6-پا-5, 264-پوند جونز که این فرصت را به تجربه بازی است که او نمی خواهد در یک NFL تمرین تیم ملی و شاید کسب فرصت دیگری که در لیگ. او همچنین دارای یک ساخته شده است در زیر او 1.6 میلیون پیروان توییتر برای مثال تقریبا 10 برابر تعداد Redskins کارفرمایی Dwayne هاسکینس, که همچنین در ایالت اوهایو.

“Cardale می خواستم یک محل برای نشان دادن آنچه که او می تواند انجام دهد” گفت: Ward, the Lettermen ردیف نویسنده است. “از XFL نیازهای بازیکنان که می توانید انجام دهید چیزهایی که افراد دیگر نمی توانند. هیچ چیز در برابر Landry Jones, اما Cardale نوع فرد است که می تواند خود را بالا بردن لیگ است. او مانند یک داستان قابل توجه و شخصیت و ورزشکاری برای مطابقت با آن است. اگر XFL است برای رفتن به یک موفقیت شما نیاز مردم مانند آن است که طرفداران سرمایه گذاری هستند و من فکر می کنم این درست نیست که فقط در کلمبوس یا کلیولند.”

جونز نگاه خواهد کرد برای بهبود به 13-0 به عنوان یک نویسنده پس از دبیرستان زمانی که مدافعان میزبان نیویورک نگهبان در روز شنبه.

“در پایان روز شما رو به بیرون رفتن وجود دارد و برنده شدن در بازی” جونز گفت. “اگر شما [را] نقل قول را تمام کردن چهره از لیگ یا نه شما باید به بیرون رفتن وجود دارد و هنوز هم کار خود را انجام دهد.”

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>