کاپیتان تام مور رسما مطرح شده بیش از £20m در کمک های مالی برای بیمه خدمات درمانی خیریه با هم از طریق ‘تولد 100 پیاده روی’.

99 سال از جنگ جهانی دوم جانباز که خود را به اتمام متعهد 100 طول باغ خود در روز پنج شنبه در اصل تنها با هدف افزایش 1000 پوند برای حمایت از بهداشت و درمان کارگران است.

اما پس از مشارکت نزدیک به 1 میلیون نفر در سراسر جهان هدف بررسی شد به £500,000 – مقدار نهایی مطرح شده است که در حال حاضر 40 بار است که.

پس از تکمیل چالش در پنجشنبه سروان مور به همه گفت: تلاش در طول بیماری همه گیر کوروناویروس که “t, پایان روز, ما همه باید باشه. خورشید خواهد درخشید بر شما دوباره و ابرها خواهد رفت”.

یک سخنگوی خیابان داونینگ گفت: در حال حاضر بوریس جانسون است که به دنبال راه هایی برای “تشخیص [مور] تلاش قهرمانانه” پس از 500 ، 000 نفر با امضای یک طومار به سروان مور سلحشوری در کمتر از 24 ساعت.

شماره 10 سخنگو گفت: “از کمک های نظامی خود را برای حمایت خود را برای بیمه خدمات درمانی کارکنان تام نشان داده است یک عمر از شجاعت و شفقت است.”

و اضافه کرد که او “اسیر قلب ملت” و “تجسم روح کل کشور در انجام کمی خود را برای مبارزه با کروناویروس”.

دوک کمبریج و دوشس کورنوال را نیز نوشته شده خصوصی نامه به سروان مور نشان دادن حمایت خود را.

کاخ کنزینگتون تایید پرنس ویلیام و کیت میدلتون به حال ساخته شده “نامعلومی” کمک مالی به اعانه.

وزیر بهداشت مت Hancock نیز به نام کهنه که خدمت در هند و برمه یک “منبع الهام برای همه ما”.

سروان مور آورده بود تا در Keighley, یورکشایر و رفت به Keighley مدرسه دستور زبان. او به اتمام کارآموزی به عنوان یک مهندس عمران قبل از پیوستن به ارتش در سال 1940.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات