بوریس جانسون را در راه به رسمیت شناختن کاپیتان تام مور کهنه که مطرح است £17m برای بیمه خدمات درمانی با راه رفتن در باغ خود خیابان داونینگ تایید کرده است.

99 ساله خواهد شد که به نوبه خود 100 اواخر این ماه خود را به چالش از راه رفتن 100 طول باغ خود را قبل از تولد بعدی.

در ابتدا او فقط می خواستم به افزایش 1000 پوند اما به عنوان داستان خود را گسترش کمک های مالی ریخت و بالغ £12.2 متر در زمان او به اتمام 100 دور در دوشنبه 16 مارس.

وست جلسه روز سه شنبه گفته شد توسط شماره 10 سخنگو که کاپیتان مور “تلاش های قهرمانانه” خواهد بود به رسمیت شناخته شده.

گفتند: “از کمک های نظامی خود را برای حمایت خود را برای بیمه خدمات درمانی کارکنان تام نشان داده است یک عمر از شجاعت و شفقت است.

“نخست وزیر قطعا به دنبال راه هایی برای تشخیص تام تلاش های قهرمانانه.”

آقای جانسون بود برای درمان Covid-19 خود و صرف سه روز در بخش مراقبت های ویژه در سنت توماس ” در بیمارستان – او در حال حاضر در بازیابی در Chequers با باردار خود را نامزد کری Symonds.

خیابان داونینگ گفت: کاپیتان مور تا به حال “اسیر قلب ملت” و “تجسم روح کل کشور در انجام کمی خود را برای مبارزه با کروناویروس”.

درخواست راه اندازی شد Change.org به Cpt مور سلحشوری در به رسمیت شناختن خود را در امور خیریه در طول Covid-19 شیوع.

در این طومار که به امضا رسیده 85,000 مردم در کمتر از یک ساعت, می گوید: “به عنوان یک بیمه خدمات درمانی ماما, من می دانم که چقدر خود را جمع آوری کمک و حمایت به معنی در زمین است.

“و چه مقدار از آن را به کارکنان در طول این افتضاح بیماری همه گیر. او سزاوار به شوالیه.”

وزیر بهداشت مت Hancock نیز به نام کهنه که خدمت در هند و برمه یک “منبع الهام برای همه ما”.

روز پنج شنبه این کشور را در چهارمین هفته Clap برای ما مراقبین رویداد به عنوان یک نشان از پشتیبانی برای مراقبت از کارگران سراسر کشور است.

این هفته در نور از کاپیتان مور دستاورد مردم را تشویق دیگران به او فکر می کنم زمانی که آنها در حال کف زدن با استفاده از هشتگ “#ClapForTom”.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود رایگان مقالات