پایتخت مربی تاد Reirden بازی کردن او تصمیم به رفتن با سامسونوف به جای برادن هولتبی در برابر پنگوئن که دنباله پایتخت با شش امتیاز در شهری بخش رده بندی است. Reirden ذکر شد که او دوست داشت سامسونوف بازی برابر اتاوا است که مربیان می خواستند او را به چالش دیگر در برابر یک تیم او نیست مواجه شده و آنها نیز می خواستم به دبستان هر دو goalies برای بقیه فصل.

“من فکر می کنم در حال حاضر ما نیاز به هر دو goalies,” Reirden گفت. “وجود دارد بسیاری از بازی های آینده در اینجا بعد از این همه ستاره — همیشه وجود دارد این است — و ما رفت و برادن برای دو بازی در یک ردیف و در حال حاضر ما می خواهد با ایلیا برای دو بازی در یک ردیف و ببینید که چگونه است که می رود. من یک طرح در ذهن این است که ما آدرس و هر روز ما خوش شانس به یک جوان و آینده goaltender که انجام شده است بسیار خوب و یک جام استنلی Vezina برنده نیز هست.”

سامسونوف است 16-2-1 شده است و اعتبار با از دست دادن پس Nov. 15 برابر مونترال. او سوم rookie goaltender در تاریخ NHL برای برنده شدن حداقل 11 متوالی تصمیم به پیوستن به Ross Brooks (14 در 1973-74) و جورج Stones (11 در 1926-27).

هولتبی است 19-10-4 و تنها یک پیروزی (Jan. 27 برابر مونترال) در گذشته خود پنج ظاهر و دو در گذشته نه.

“من احساس می کنم بهتر و بهتر است پس از هر بازی و همیشه betters مهارت های من” گفت: سامسونوف بستری جمعه بازی اولین حضور خود را پس از این همه ستاره بود کمی دشوار است. “این خوب است.”

Reirden گفت: rookie goaltender “نبود به طور کامل بر روی” بازی خود را در برابر اتاوا اما او خوشحال بود با خود بازی به طور کلی به خصوص جدایی طلب او را متوقف کرد ولادیسلاو Namestnikov در اولین دوره است. آن را پس از اتاوا تا به حال فقط یک شات در هدف.

“او سرد در شبکه او نیست در بازی دو هفته است که به نجات او باعث می شود?” Reirden گفت. “این نوع از مسائل که برای من تعجب آور بخشی از ایلیا بازی و یک تعریف بزرگ برای یک جوان goaltender قادر به انجام این کار است.”

“او به وضوح شده است تعجب برای ما” Reirden گفت: جمعه شب در اتاوا. “نه در شرایط از آنچه که استعداد خود را در سطح است. ما در انتظار برای او در حالی که ما می دانیم خود را بالا پایان توانایی به عنوان یک چشم انداز. او برای رفتن به عالی goaltender در این لیگ برای یک مدت طولانی, اما قطعا او چگونه آن را انجام داده است او همچنان به ما با تعجب موفقیت او است.”

روز یکشنبه بازی می آید با افزایش سهام با هر دو تیم خیلی نزدیک در این رده بندی است.

از آن خواهد شد اولین جلسه این فصل بین لیگ پیشرو پایتخت (35-12-5 و 75 امتیاز) و پنگوئن (32-14-5, 69). که بدان معنی است که در حالی که آن را معمول ستاره نکردم امر رهبری الکس Ovechkin و سیدنی کرازبی یک تعداد انگشت شماری از بازیکنان را تجربه پایتخت-پنگوئن رقابت برای اولین بار. آن چیزی است Reirden گفت که او فکر زیادی پس از بازی در اتاوا و او است که به دنبال به جلو به دیدن چگونه آنها پاسخ دهند. با واشنگتن تازه واردان اضافه کردن بیشتر فیزیکی و تهاجمی بازی در forecheck, Reirden می خواهد تا ببینید که چگونه تیم را پشته تا در برابر یکی از این لیگ بهترین.

“که در آن شما واقعا می توانید شروع به ارزیابی جدید را اضافه می کند و من بسیار خوشحال هستم که با بسیاری از جدید ما و بچه ها که بازی نمی در برابر آنها قبل از و در حال حاضر خواهد شد یک فرصت به آن نگاه کنید” Reirden گفت.

در پیتسبورگ طرف کریس Letang گفت: این بازی خواهد بود یک محک برای پنگوئن که برنده سه تا از گذشته خود چهار نفر از جمله یک 4-3 اضافه کاری بیش از پیروزی فیلادلفیا در روز جمعه. تیم 4-2-0 پس کرازبی آمد از طولانی غیبت به خاطر هسته-عضله عمل جراحی است.

کرازبی است 28 امتیاز (نه گل و 19 پاس گل) در 23 بازی این فصل است. Ovechkin 54 امتیاز (37 اهداف و 17 پاس گل) در 51 بازی.

“همیشه بازی های مختلف” defenseman دیمیتری اورلوف گفت: از زمانی که پایتخت بازی پنگوئن. “همیشه از رقابت. این همیشه دشوار است. بسیاری از جنگ. آنها یک تیم خوب است ما یک تیم خوب است و ما به نوعی از یکدیگر متنفر شوند. بسیاری از تاریخ در این بازی است. آره بدیهی است که آن را نمی خواهد آسان برای هر دو تیم. ما بسیار نزدیک در جدول رده بندی در حال حاضر است و هر کس هنوز هم برای مبارزه با یک نقطه حذفی.”

ادامه مطلب:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im