کلاه دستیار GM تدریس ‘Capology 101′ به عنوان بخشی از به یاد ماندنی ورزشی’ مجموعه سخنرانی برای کارکنان

میشل پاول معاون ارشد و مدیر کل سرمایه یک عرصه و استاد کمکی در جورج واشنگتن ورزشی مدیریت برنامه آمد تا با ایده پس از coronavirus او را مجبور به آموزش GW کلاس در رویداد و تاسیسات ورزشی مدیریت آنلاین. هنگامی که همکاران شروع به درخواست او برای به اشتراک گذاشتن لینک کلیک کنید برای او سخنرانی پاول رفت و به MSE را coronavirus نیروی کار و پیشنهاد companywide برنامه های آموزشی. از آن تصویب شد و به اجرا در عرض دو هفته.

“ما باید تن از استادان کمکی در MSE. ما تن از مردم که مهمان صحبت می کنند در دانشگاه ها” پاول است که در سازماندهی آموزش-و-یادگیری جلسات در عرصه اجرایی اداره در سال گذشته گفت: در یک مصاحبه تلفنی. “همه ما یک ارائه پاورپوینت بنابراین هیچ یک از ما را مجبور به انجام کار اضافی. که 20 کلاس به راحتی و بدون حتی پنبه حلاجی چشم, و ما می تواند همه آنچه که ما انجام دهد.”

همین فیشمن دستیار مدیر برای پایتخت داوطلب برای تدریس در هفته گذشته کلاس “Capology 101” که با تمرکز بر NHL توافق دسته جمعی و چگونه تیم مدیریت حقوق و دستمزد کلاه در طول فصل. طی تعاملی ساعته بحث فیشمن پاسخ پرسش از شرکت کنندگان در مورد مرده پول چشم پوشی ساختار قراردادها و حتی از دست دادن defenseman Nate اشمیت به وگاس شوالیه طلایی در سال 2017, NHL, گسترش, پیش نویس است.

“هنگامی که ما می دانستیم [طلایی شوالیه] بودند سربار در [defensemen] ما به نوعی که آنها را به اشمیت که آنها” فیشمن گفت: از وگاس پیش نویس استراتژی است. “این سخت بود برای از دست دادن Nate اما ما موفق به کسب جام پس ما رو آخر خنده.”

پاول چراغ اول دو جلسه که اختیاری برای کارکنان. در کلاس اول او ارائه گسترده نمای کلی از امکانات ورزشی و مدیران کار با لیگ و مروج برای رزرو سالن و تشریح برخی از چالش های خاص او چهره سازماندهی سرمایه یکی از عرصه برنامه از جمله سالانه واشنگتن بین المللی اسب نشان می دهد. هفته بعد او مورد بحث عرصه معاملات اجاره پروموتر تخفیف و تضمین می کند و راه های سالن های ورزشی ،

پاول در حدود دو دوجین جلسات آینده برنامه ریزی شده از جمله سخنرانی از اعضای MSE را محل عملیات, فروش بلیط, حمایت, خرید و فروش, به یاد ماندنی شبکه ورزش آنالیز و تیم ارتباطات بخش است. جادوگران مدیر کل تامی شپرد برنامه ریزی شده است منجر به این هفته ارائه شده است.

پاول گفت: برای اولین بار سه جلسه که ثبت شد و در دسترس ساخته شده برای کارکنان به سازمان دیده بان پس از این واقعیت به طور متوسط بیش از 125 شرکت کنندگان.

“من بسیاری از ایمیل پس از همین کلاس” پاول گفت. “مردم فقط آن را دوست داشتن. آنها خیلی هیجان زده هستیم آن را انجام می دهند چرا که آنها در حال یادگیری زیادی در مورد چیزهایی که ما انجام می دهیم و آنها همیشه فکر کردن در مورد. من فکر می کنم آن را باز کرد تا این فرصت را برای همکاری بیشتر زمانی که همه ما در همان ساختمان برای مردم بگو که واقعا جالب بود. چگونه در مورد این کار؟’ “

بیشتر بخوانید از پست:

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>