پایتخت خفه توسط جت’ Connor Hellebuyck در 3-0 از دست دادن در جاده ها

WINNIPEG — واشنگتن پایتخت ارسال یک تعداد انگشت شماری از pucks در Winnipeg Jets netminder کانر Hellebuyck اولیه رو با کیفیت مبارکه شانس و حتی آمار چند پست. اولین دوره تولید مقدار زیادی از فرصت به ثمر رساند با چهار خط با داشتن نقاط روشن.

کلید مسئله است ؟ آنها نمی تواند نمره هدف و به عنوان بازی پیشرفت احتمال کاهش در کیفیت شبکه خود را به حضور رفت و فاقد Hellebuyck اعتماد به نفس رشد کرد و در نهایت تبدیل شدن به تعریف عنصر در یک 3-0 وینیپگ پیروزی شنبه شب در بل MTS محل. جت دروازه بان تبدیل به کنار 34 عکس برای تکمیل shutout.

“من فکر می کردم دروازه بان خود را به خوبی بازی” پایتخت مربی تاد Reirden گفت. “گفته شده که ما را ساخته اند آن را سخت تر بر او بیشتر ترافیک شبکه . . . تحویل چند pucks و سپس هنگامی که ما تا به حال این فرصت را به او را به پهلو.”

[پایتخت سوارکاری عمق حتی از خطوط ایجاد قوام]

دیمیتری Kulikov موفق بازی افتتاحیه هدف در 6:33 قبل از کایل کانر اضافه کشنده ادم احمق از شکاف در 7:20 از سوم. علامت Scheifele مهر و موم آن را با خالی-net هدف پس از ایلیا سامسونوف رفت اضافی مهاجم با 1:28 باقی مانده است.

پایتخت (39-19-6) پرسش و پاسخ از Hellebuyck اما او در جواب همه آنها را برای پنجمین بار در shutout. آن مشخص شده فقط دومین بار در این فصل پایتخت موفق به نور لامپ هدف. The Columbus Blue Jackets تنها تیم های دیگر برای برگزاری پایتخت در خلیج back on Dec. 16 در یک 3-0 از دست دادن.

“شما ایجاد شانس آن را یک چیز خوب آنها در نهایت رفتن به در” جناح راست تام ویلسون گفت:. “اما گفته شده که وجود دارد بیش از حد جرم بیش از حد خوب یک تیم در این اتاق به اهداف صفر در هیئت مدیره است.”

پایتخت که متوسط دو بازی برنده خط خط شد و جامعی را مشاهده مینه سوتا وایلد در روز یکشنبه برای آخر از این تیم سریع در دو بازی سفر.

[Boswell: پایتخت مبارزات خرس شباهت قابل توجه به travails 2018 جام برندگان]

سامسونوف ساخته شده است که برخی از مشکل موجب صرفه جویی در حالی که پایتخت در این بازی به پایان رسید با 29 متوقف می شود و یک .935 صرفه جویی در صد در شب, بالاترین او تنها-بازی صرفه جویی در صد در گذشته خود هفت شروع می شود.

او برجسته پا صرفه جویی در جک Roslovic دیر در سومین اما پس از آن بازی بود که دور از دسترس است.

هجومی هیچ چیز کلیک برای بازدید کنندگان.

“شاید این یکی از آن بازی که در آن چیزهای کوچک,” ویلسون گفت:. “ما می دانیم که ما بهتر می تواند حتی هنگامی که وجود دارد یک دروازه بان در آن وجود دارد. نمره هر یک از اهداف را در حال رفتن به گرفتن کار انجام می شود. شما باید برای به دست آوردن در مقابل او و یا آن را سخت تر است یا تحمل پایین بر روی شانس ما پس از آن اتفاق می افتد. شما می دانید, من فکر می کردم ما با هم بازی برای اکثر اما احساس می کردم که چیزهای کمی هزینه ما.”

[بهترین بخشی از الکس Ovechkin را 700th هدف ؟ به اشتراک گذاری آن را با پسر خود.]

انتهایی 1-0 ورود در دوره دوم پایتخت تا به حال back-to-back قدرت-فرصت بازی اما نمی تواند تبدیل. الکس Ovechkin به خود جلب کرد اولین اتصال مجازات پس از آن, علاوه بر جدید, ایلیا Kovalchuk جلب دوم جزئی با یک اتصال تماس بگیرید.

Hellebuyck سفت, با این حال, تبدیل, کنار, دو عکس توسط Ovechkin از جمله کشش راست پا صرفه جویی در کاپیتان انفجار از فراتر از خط آبی.

واشنگتن افتتاح دوره سوم با آن قدرت سوم بازی زمانی که نیک جنسن کشید برگزاری تماس در دیلن DeMelo. این بار پایتخت موفق به جمع اوری مقدار از یک حمله, به سختی, تست Hellebuyck.

“این یک کار در حال پیشرفت” ویلسون گفت: از بازی قدرت. “ما تا به حال برخی از خوب به نظر می رسد و بدیهی است که شما می خواهید برای تبدیل را بر روی آنها. اما, شما می دانید, به خصوص واحد دوم آن را در چند بازی. و امیدوارم ما می توانیم آهن از جزئیات و من فکر می کنم آن می تواند بسیار خطرناک یک زمانی که ما دریافت نورد.”

[Minor league بازیکن هاکی زدم در مبارزه در شرایط پایدار]

جت (33-27-6) که در حال مبارزه برای یک کارت نقطه کردم دو نکته مهم با وجود از دست دادن یکی از آنها به ثمر رساند بالا تهدیدات Patrik Laine تنها چهار دقیقه به بازی. او به سمت تونل با پایین بدن آسیب پس از مسدود کردن یک شات از Michal Kempny کردن پای چپ خود را.

دو روز از حذف 4-3 برنده بیش جت در خانه که دیدم پایتخت باز سه هدف منجر واشنگتن شد بازی از پشت تقریبا از همان آغاز پس از Kulikov عمیق ادم احمق رو گذشته سامسونوف.

و در حالی که Winnipeg چپ دوره تا 1-0 باز 20 دقیقه ارائه هیچ دلیلی برای فکر می کنم در پایتخت نیست, رفتن به دندانه Hellebuyck. حوصلگی چهارم خط تحت تاثیر قرار جامد با شیفت به عنوان ریچارد Panik به پایان رسید این دوره با یک بازی-بالا چهار عکس. این خط نیز ساخته شده از Nic Boland و گارنت هاتاوی قادر به حفظ توهین آمیز منطقه زمان در حالی که همچنین فرود های متعدد بازدید در طول تخته.

“ما در حال پیدا کردن راه ما در O-zone کمی بهتر” Boland گفت. “این نوع از خشک شده تا برای چند ماه و آن را خسته کننده است. ما میمون ما به بازی گذشته و من فکر می کنم ما در واقع تا به حال برخی از فرصت های خوب امشب در اولین دوره به خصوص.”

با خط چهارم به خوبی کار مجازات کشتن تحویل داده و یک بار دیگر آن را به عنوان خنثی دو مرد استفاده برای 1:55 میدوی از طریق باز کردن دوره است.

در 8:39 در ابتدا با جت در حال حاضر با یک هدف Brenden دیلون نامیده می شد برای اتصال و سپس پنج ثانیه بعد Radko Gudas پیوست او برای بالا چسبیده کانر. با دو مجازات قتل defensemen پارک شده در جعبه پایتخت قادر به نگه کردن از انواع جت بازی قدرت به ماندن در فاصله قابل توجه.

همه چیز اما رفت از سراشیبی وجود دارد.

“این ناامید کننده است از نظر من فکر کردم ما واقعا خوب در اول اما پس از آن ما نیست لزوما با آن چوب” Boland گفت. “دوره دوم کمی عجیب و غریب بسیاری از مجازات. من فکر می کنم تیم ما بهتر است که همه ما چهار خطوط نورد و من فکر می کنم قطعا یک گام به عقب است.”