پایتخت نشان می دهد نشانه هایی از زندگی در 5-3 پیروزی بر رقیب پنگوئن

واشنگتن پایتخت شده اند در انتظار برای شکستن. آنها بارها و بارها گفت: آنها وحشت بیش از ضرر و زیان و نه بیش از حد در رابطه با رکود اخیر که در معرض کاستی های متعدد به عنوان postseason بافندگی. سرانجام در روز یکشنبه بسیار مورد نیاز اجمالی خود را طولانی خفته هویت پدید آمده است.

رهبران خود بودند — و هنوز هم — با اعتماد به نفس در هسته خود با اشاره به سمت خود جانباز تجربه وقتی پرسید که چگونه و چرا این تیم را تکان از آن funk. که تجربه مشهود بود در طول روز یکشنبه 5-3 برنده بیش از پیتسبورگ پنگوئن ها در پایتخت یکی از عرصه و حتی اگر آن را فقط برای یک بازی جرقه پایتخت شده اند جستجو برای وارد شدند.

“چند ضعف است که آنها قادر به سرمایه گذاری در, اما در بیشتر قسمت ها به من می گویند که بیشترین ارتباط پنج مرد بازی که ما احتمالا در تمام سه منطقه در مدتی” پایتخت مربی تاد Reirden گفت. “هنوز هم وجود دارد اشتباهات و ما هنوز برای دریافت بهتر در تعدادی از مناطق, اما این یک گام در مسیر درست است.”

با این نمره در سه میدوی را از طریق دوره سوم این باشگاه به همراه داشت یکی دیگر از کلاسیک پایتخت-پنگوئن ، واشنگتن جناح T. J. Oshie نمایش استعداد خود را برای اواخر بازی heroics دوباره با 9:20 به سمت چپ پرتاب backhanded شات خالص از سمت راست و سپس ضربه خود را دوباره بجای اول برگشتن برای او 25th هدف از این فصل است.

این هدف ششم در هشت بازی برای Oshie و آن را ثابت خواهد بود این بازی برنده. کارل Hagelin اضافه شده خالی-شبکه هدف با 46.7 ثانیه به سمت چپ دوم خود را با چوب خط حساب کردن از این بازی است.

[Alex Ovechkin را 700 NHL اهداف: چشم هر راه شما آن را ببینید]

پیروزی نمی آمد به راحتی برای پایتخت (38-17-6) که وارد دوره سوم عقبی 2-1 با پیتسبورگ (37-17-6) تهدید به حرکت دو نقطه روشن در بالای شهری را بدست آورد. به جای پایتخت هستند در بالای این بخش با 82 امتیاز. پنگوئن باید 80.

“ما نیاز به یک برنده” Hagelin گفت. “من فکر می کنم آن را یک شجاع تلاش است. نشان داد بسیاری از شخصیت وجود دارد در سوم. امیدوارم ما می توانیم برخی از حرکت خارج از آن.”

در حال حاضر برای سرمایه کار می شود نخ کشیدن برگهای توتون وامثال برنده با هم. حتی با روز یکشنبه بسیار مورد نیاز پیروزی پرسش باقی می ماند. در حالی که این عملکرد نشریه علمی پژوهشی گام های بهتر از بسیاری از ارائه در دوران قبل 1-5-1 کشش واشنگتن هنوز هم نیاز به مطرح آن تیم مورد نظر هویت به صورت کامل 60 دقیقه.

پایتخت’ هنگامی که داغ چوب را به طرز محسوسی سرد دفاع از خود وجود ندارد و آنها تلاش کرده ایم ماندن همواره دشوار در سراسر شبکه خود را. حواس پرتی بود که الکس Ovechkin را به سوی 700 اهداف شغلی در حال حاضر به پایان رسید و شاید این است که در نهایت یک شانس برای استفاده از Ovechkin را نقطه عطف را به عنوان یک سکوی پرشی رو به جلو است.

در مقابل طرفداران خانه که شاهد بیش از حد بسیاری از خرابی بیش از ماه گذشته, پایتخت نشان داد برخی از پتانسیل نشانه هایی از این پیشرفت.

“تنها راه برای کار را از طریق آن به بیرون رفتن وجود دارد و آن را انجام داده” تام ویلسون گفت:. “این نه یک بازی آسان. وجود یو پی اس و فراز زندگی. که یک شخصیت برنده شوید. آن را یک پیروزی. ما در حال رفتن به یاد بگیرند که از آن بزرگ برای این تیم است اما ما باید به رفتن نگه دارید در اینجا.”

پس از برگزاری 1-0 شود برای بسیاری از بازی واشنگتن, نگاه به در آب داغ پس از یک سریع به نوبه خود در اواخر قاب وسط. پیتسبورگ پاتریک Hornqvist گره خورده است بازی با حدود پنج دقیقه به سمت چپ در دوره دوم اهمیت حیاتی ارتجاعی هدف در مقابل خالص کردن کریس Letang شات از سمت چپ نقطه. سیدنی کرازبی به پنگوئن سرب 26 ثانیه بعد به ثمر رساند به عنوان Oshie افتاد او را به پیتسبورگ تا 2-1. برادن هولتبی ساخته شده اولیه ذخیره کردن کرازبی قبل از جن ضربه Oshie و در رفت.

پایتخت سپس بسیج با ویلسون هدف بستن بازی در دو به سختی یک دقیقه به دوره سوم. آن Wilson 20th هدف از این فصل به او 41 امتیاز جدید, حرفه ای بالا است. (Wilson مجموعه ای حرفه ای با 22 گل در 63 بازی فصل گذشته.)

فقط بیش از سه دقیقه بعد Hagelin شده بودند جامد تمام بازی سقوط سخت به net. پیدا کردن دوباره بجای اول برگشتن در طول یک تقلا در مقابل Hagelin قرار داده و از آن گذشته مت موری برای خود هدف ششم از فصل به واشنگتن 3-2 منجر شود. جان کارلسون به حال ثانویه کمک در هدف شکستن Calle جوهانسون را حق رای دادن رکورد بیشترین امتیاز را با یک defenseman. آن کارلسون 475th حرفه ای نقطه.

“آن را” کارلسون گفت: برگزاری این حق رای دادن رکورد.” من اینجا بوده ام مدتی به طوری که بدیهی است که کمک می کند و من در اینجا مدتی طول کشش از بهترین بازیکنان من فکر می کنم احتمالا در تاریخ حق رای دادن. بنابراین من فکر می کنم وجود دارد بسیاری از عوامل برای من است و من خوشحالم که به بخشی از آن.”

عقب و جلو ادامه داد: به عنوان اوگنی Malkin آمد حق بازگشت پنگوئن, ضرب و شتم هولتبی با 11:10 به سمت چپ بعد از قرار دادن جن از طریق کارلسون ،

در حالی که خودنمایی مسائل باقی می ماند برای پایتخت آنها در زمان برخی از مراحل در مسیر درست در برابر پیتسبورگ. تنها برای دومین بار در نه بازی های پایتخت به ثمر رساند ، و آنها پیشرفت خود را با انرژی فیزیکی و شدت در 10 دقیقه اول.

[به طور جدی: می Ovechkin شکستن Gretzky حرفه ای اهداف رکورد?]

“ما شروع خیلی بهتر بیش از حد و کمک می کند که نوع سهولت از طریق برخی از نقاط خشن در اینجا وجود دارد که ما می دانیم” کارلسون گفت. “مقدار زیادی انرژی بیشتری درست کردن هاپ و ما نگه داشته است.”

پایتخت’ باز کردن هدف به ثمر رساند به جلو Jakub Vrana که در نهایت شکست خود 11-بازی خشکسالی با سریع مبارکه در 6:12 دوره اول.

23-در سال وینگر روشن جت بیرون آمدن از یک منطقه دفاعی قرعه کشی و شکست در مقابل. پیتسبورگ defenseman مارکوس Pettersson تا با سرعت و به عنوان Vrana شات از محدوده نزدیک Pettersson افتاد و رفت و توفنده به شبکه با جن قوی کردن او و در. هدف بررسی شد اما ایستاده بود.

آن Vrana را 24th, هدف از این فصل به تساوی فصل گذشته حرفه ای بالا است. او همچنین درباره 50 نقطه علامت گذاری (24 اهداف 26 کمک) برای اولین بار.

در نمونه پایتخت-پنگوئن, مد, بد خون در اوایل آغاز شده است. شدت و فیزیکی آب پز را بیش از, در پایان دوره اول زمانی که جدیدترین عضو پایتخت Brenden دیلون درگیر شد در اولین مبارزه خود را پس از اینکه به دست آورد و سه شنبه. آمدن به دفاع از Nic Boland در نزدیکی پایتخت’ خالص دیلون در پرواز به عنوان شاخ صدا و زمان در Malkin.

بازیکنان خود را کاهش یافته است دستکش به عنوان دیلون فرود های متعدد ضربات در Malkin. هر دو مورد بررسی قرار گرفتند دو برابر افراد زیر سن قانونی برای بهره بردار به شروع دوره دوم.

“من می خواهم به بازی و سخت به ویژه در برابر کسانی که از بالا به پایان بچه ها” دیلون گفت. “Malkin heck از یک بازیکن است. او نقش یک بازی فیزیکی بیش از حد گاهی اوقات. با این رقابت-نوع بازی ها طبع اجرا بالا و عالی بود.”

جزئیات بیشتر در NHL: Svrluga: چگونه متناوب یک شاهکار الکس Ovechkin را 700 اهداف ؟ این ممکن است بهتر از Gretzky را 894. پایتخت می گویند به تازگی به دست آورد Brenden دیلون آنها را به یک جانباز حضور فیزیکی در دفاع 42 ساله Zamboni راننده پر به عنوان یک اورژانس NHL دروازه بان. او پیروزی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im