مونترال — واشنگتن پایتخت مرکز Evgeny Kuznetsov پرواز کردن یخ و محروم جن از Montreal Canadiens defenseman شیا وبر در forecheck. به عنوان Kuznetsov کاهش یافت و به یخ در پشت خط دروازه او رسیده چوب خود را در ناامیدی و گود بسیار خوب عبور از پشت به linemate T. J. Oshie که بی وقفه flicked جن به Jakub Vrana در مقابل خالص برای یک هدف.

این بازی نه تنها به پایتختهای دو گل برتری به عنوان سومین دوره نهایی خود را 4-2 برنده دوشنبه شب در بل مرکز. آن را نیز شامل چه این تیم در اولین بازی خارج از آن bye هفته شده بود فاقد: وزوز و شن.

Kuznetsov را فشار و خلاقیت Oshie آگاهی و Vrana خالص به ثمر رساند توانایی شد بر روی صفحه نمایش کامل و با آنها موجب حرکت به اندازه کافی به حمل واشنگتن برای بقیه شب را با وجود در اواخر فشار توسط Canadiens.

Vrana شمارش بود هشتم در گذشته و نه بازی و 23rd, به طور کلی, و پایتخت (34-11-5) تمدید خط برنده شدن خود را به چهار.

“من فکر نمی کنم آن است که فقط من” Vrana گفت: از خط. “من فکر می کنم آن است که ما تمام خط. به عنوان شما می توانید ببینید به خصوص امروز که هدف آن بزرگ forecheck از هر دو من [linemates]. . . . خط کلیک کردن خیلی خوب است. ما ایجاد شانس در همه زمان ها.”

[با الکس Ovechkin خدمت همه ستاره تعلیق پایتخت زدن صف]

پس از مصرف یک 3-1 منجر به دوم وقفه واشنگتن دیدم سرب آن شروع به ناپدید می شوند میدوی را از طریق دوره سوم در برابر وزوز Canadiens. دیل Weise به ثمر رساند به آن 3-2 ساعت 7:30 فقط لحظات پس از آشکار مونترال هدف این بود که دست تکان دادند به دلیل پایتخت goaltender برادن هولتبی کشیده ارتجاعی خارج از خط هدف قبل از جن به طور کامل عبور از آن.

مونترال در ادامه به آزمون پایتخت در فینال 12-به علاوه دقیقه اما موفق به تکمیل گشت. Nicklas Backstrom مهر و موم پیروزی با خالی-netter با 23 ثانیه به سمت چپ.

پایتخت برنده بدون کاپیتان الکس Ovechkin که خدمت خود را در یک بازی تعلیق برای پرش NHL All-Star Game. پایتخت در حال 15-14-2 در 31 بازی Ovechkin دهکدهای از دست رفته پس از 2005-06 خود rookie فصل است.

“بازی برای اولین بار به عقب, Ovechkin و در جاده ها آن است که ساده ترین کار” مرکز لارس Eller گفت. “اما ما در بر داشت یک راه برای برنده شدن در امروز و این است که من فکر می کنم همه ما می تواند برای بپرسید.”

Ovechkin عدم حضور به معنای ریچارد Panik بود در خط اول با Backstrom و تام ویلسون. تراویس بوید که تا به حال در هشت بازی چاک دار در خط سوم برای پر کردن گم شده و رو به جلو نقطه و به کمک یک هدف اولیه در دوره دوم.

با ورق زدن میان جلو خطوط و آشکار برخی از زنگ زدگی در طول خط آبی منجر به برخی دفاعی ضعف هولتبی مورد آزمایش قرار گرفت در طول بازی. او ضبط شده 14 صرفه جویی در 15 عکس در دوره سوم به پایان رسید و با 31 موجب صرفه جویی در به طور کلی برای انتخاب کنید تا اولین پیروزی خود را پس Jan. 5. هولتبی بازگشت پس از کشیده شدن در آخرین بازی قبل از شکستن زمانی که او به چهار گل در 22 عکس در دو دوره برابر New York Islanders.

“من فکر می کنم این فوق العاده ارتجاعی برای او پس از نیویورک” Eller گفت. “آخرین بازی سخت بود او من مطمئن هستم, بنابراین من واقعا برای او خوشحال است که او آمد با عملکرد مانند او امشب. و من فکر می کنم او بهترین بازیکن به خصوص در سوم است.”

این Canadiens شروع به پریدن کرد به 1-0 شود فقط 1:55 به بازی زمانی که یک دفاعی تفکیک پایتخت چپ مونترال defenseman جف Petry باز در مقابل خالص در غیر متعارف سه بر دو شکست. اما واشنگتن زنگ شروع به پوشیدن به بازی رفت.

[پایتخت بازگشت از همه ستاره شارژ و آماده برای رفتن]

ویلسون گره خورده است نمره 1 با 90 ثانیه به سمت چپ در دوره اول. بازی در یک حوصلگی اول قدرت-بازی بازی واحد از دست رفته Ovechkin, Wilson ناودان جن به پشت خالص پس از جمع آوری تیز پشت دست ضربه زدن عبور از Vrana پشت خالص خود را برای 15 هدف از این فصل است.

ویلسون بعد از شوخی که در حالی که Vrana رمز عبور درست بود در چوب خود Vrana “در زمان کمی بیش از حد طولانی” با Canadiens goaltender Carey قیمت از موقعیت به عنوان Wilson آمد شارژ به سمت net.

“من مانند,” let’s go!’ و سپس او آن را به من و سپس من مخفیانه آن را از طریق او” ویلسون گفت: با خنده. “اما بدون او بازی واقعا خوب است. او را از داشتن یک فصل بزرگ و آن را سرگرم کننده به خارج وجود دارد با او هر زمان که شما هستند.”

پایتخت’ قدرت بازی رفت 1 برای 3 پس از آن 3 برای 27 رفتن به بازی. بهینه سازی واحد شامل Oshie بازی در Ovechkin نرمال نقطه در سمت چپ faceoff دایره با جان کارلسون بالا, Wilson در مقابل Backstrom بر روی دیوار و Vrana پایین پایین.

“بدیهی است که وجود دارد برخی از پرسنل فرمت جدید در خارج وجود دارد بدون ‘O’ ” ویلسون گفت:. “فقط سعی کنید از آن لذت ببرید با آن و اجرای هنگامی که ما می توانیم و بدیهی است که [آن را] هدف بزرگ است.”

پایتخت خود را در زمان اولین سرب 2:03 به دوره دوم زمانی که جن منعکس راه خود را. بوید درآورده جن به چین و از آن منحرف کردن Petry را اسکیت و گذشته قیمت. بوید اعتبار شد با هدف سوم از فصل.

پس از Vrana را صاف بازی-برنده در 14:51 از دوره دوم پایتخت برگزار شد و هولتبی جامد شب نمی تواند از به هدر.

جزئیات بیشتر در پایتخت: پایتخت وارد bye هفته سوار آماده برای postseason فشار الکس Ovechkin نزدیک 700 اهداف است. پایتخت در حال prepping جشن. هاکی زنان می درخشد در NHL all-star نور افکن اما همچنان خود را بدون مرحله

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im