پایتخت های گذشته قدرت پنگوئن ها و خط چهارم موتور

PITTSBURGH — واشنگتن پایتخت شده اند جستجو تمام فصل خود را کامل 60 دقیقه بازی. اما شنبه اگر فقط برای یک بازی به پایتخت نزدیک کردم به هویت خود را یک بار دیگر.

واشنگتن را شکست داد پیتسبورگ پنگوئن 5-2 در مقابل یک بسته بندی شده برنامه یاجشن بعدازظهر جمعیت در رنگ PPG عرصه را به باقی می ماند در بالای شهری بخش رده بندی و توقف دو بازی ترمز ماشین که ناشی از ریسک بالا مسابقات در back-to-back شب در برابر آگهی های فیلادلفیا و نیویورک رنجرز.

پایتخت (41-20-7 با 89 امتیاز) به پایان خواهد خود را در سه بازی سفر جاده ای روز شنبه در برابر بوفالو. این تیم سه بخشی های چپ در میان آنها باقی مانده 14 بازی فصل.


[توماس Boswell: پایتخت هم به رفع مسائل خود را — و نه فقط یک مقدار زیادی از آن]

پنج شنبه, پایتخت نگاه غالب زود پریدن به یک 3-0 اول دوره منجر شود اما تلاش اواخر با مجازات. تا 4-1 در دوره سوم واشنگتن در زمان خود هفتم جزئی پنالتی بازی که منجر به یک اوگنی Malkin قدرت-بازی بازی هدف در 12:16. کمتر از یک دقیقه بعد T. J Oshie پاسخ با چوب خط حساب کردن در مقابل او 26 فصل به نگه کردن پنگوئن.

Nic Boland led پایتخت جرم با چند هدف بازی از حرفه خود و حرفه خود را با سه نقطه (دو گل و یک پاس گل). او در 24 بازی هدف خشکسالی ورود به بازی.

برادن هولتبی دوباره قوی بود ساخت 26 موجب صرفه جویی از جمله یک بر یک شوت پنالتی توسط Jared McCann در دوره دوم. آن را پنجم حرفه ای پنالتی-شات ذخیره کنید. پنگوئن ها تقریبا به ثمر رساند اواخر در وسط قاب در یک برک آوت اما پایتخت نگه داشته و آنها را در خلیج توسط hustling پشت یک هشدار توسط هولتبی به ضربه جن و مطلوب تقلا در مقابل.

پس از قوی دوره اول و آتشین بدنی دوره دوم که منجر به هیچ اهداف برای هر دو طرف سوم دوره ارائه شده بیشتر آتش بازی. Boland از آن ساخته شده 4-0 با گل دوم خود را از بعد از ظهر یک shorthanded شمارش تنها 34 ثانیه به فینال قاب.

پنگوئن ها پس از آن آغاز شده اجتناب ناپذیر خود را در اواخر بازی فشار پاسخ با چوب خط حساب کردن از سیدنی کرازبی در 5:09 نهایی قاب. اما با تیم اهداف تجاری آنها نمی تواند کامل باز گشت.

Standout فردی بازی را ادامه داد به یک خط داستان برای پایتخت که همچنین شاهد دستیابی به موفقیت توسط ریچارد Panik.

Panik شده است در یک خط از ورود ایلیا Kovalchuk در مهلت تجارت تحت فشار قرار دادند و او را به خط چهارم. با یک هدف و کمک در برابر پنگوئن Panik شش امتیاز (دو گل و چهار پاس گل) در طی چهار بازی.

هر دو از نقاط شنبه آمد و در یکی از پایتختهای’ کامل ترین و اولین دوره پس از تعطیلات ، آنها شروع به ثمر رساند با یک چهارم خط حمله Boland تنها 1:52 به بازی. آن را ماهرانه عبور دنباله آغاز شده است که با Panik به گارنت هاتاوی به پایان رسید و با یک ادم احمق از Boland بود که باز در مقابل.

واشنگتن به ثمر رساند اولین هدف برای سومین بازی متوالی و در نهایت قادر به استفاده. پس از پایتخت کشته خطرناک و طولانی پنج بر سه به دلیل دخالت تماس در Brenden دیلون و سپس جزئی برای بیش از حد بسیاری از مردان روی یخ خود را از بالا به شش جلو پدید آمده است.

Nicklas Backstrom یش در دوم تیم هدف از این دوره در 16:15 با عجله هدف خاموش خوراک از Jakub Vrana. آن Backstrom 12 هدف از این فصل برای اولین بار پس از فوریه. 13 برابر کلرادو.

Panik خاموش یک پایتخت-سنگین دوره اول با نهم هدف از این فصل است. تیم دوم چهارم-خط هدف از این بازی و یک بار دیگر نمونه ماهرانه عبور اعدام از Boland به نیک جنسن به Panik در برک آوت.

با یک 3-0 سرب و شرکت کنترل بازی را باز 20 پایتخت انجام حرکت را از طریق نهایی 40 دقیقه شکستن خود را از دست دادن رگه و تلاش برای جرقه اجرا به عنوان postseason بافندگی.

ادامه مطلب: ایالات متحده آمریکا هاکی ستاره هیلاری نایت خدمت خواهد کرد به عنوان inside-the-شیشه تحلیلگر برای آینده کلاه بازی آگهی صعودی به عنوان بقیه از شهری بخش است که تلاش برای رفع چه اشتباه

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im