پایتخت’ میشل Kempny به نظر می رسد برای پیدا کردن بازی خود را به عنوان او هدایت یک کشش

“باید صادقانه با شما یک زن و شوهر بازی نیست واقعا خوب است.”

Kempny بحث طولانی مکالمه او با پایتخت مربی تاد Reirden جلوتر از واشنگتن 3-0 از دست دادن به Winnipeg Jets, به طوری که آنها می تواند هر یک از افکار خود را. Kempny گفت که او امیدوار است که گفتگو منجر به یک نقطه عطف در بازی های خود را.

“ما صادقانه با هر یک از دیگر تمام وقت, [حتی] هنگامی که من در اینجا” Kempny گفت. “من به او گفت که چگونه احساس می کنم که چگونه من احساس و بنابراین ما تا به حال خیلی خوب بحث و گفتگو و اعتقاد من این است که برای کمک به من بود خودم به Michal Kempny شما می دانید ؟ یکی همه می داند. وجود دارد هیچ بهانه ای برای من است. آره ما تا به حال یک مکالمه خوب است و برای کمک به من برای اطمینان حاصل کنید.”

با کسب در تجارت مهلت Brenden دیلون Kempny منتقل شده از بالا گرفتن جفت دقیقه با جان کارلسون به چاک دار در سومین جفت با Radko Gudas محدود کردن یخ خود را در زمان و در نتیجه کمی تنظیم راه او بازی می کند.

هنگامی که او آمد به واشنگتن در سال 2018 مهلت شد و نهایی بخشی از پایتخت’ جام استنلی اجرا Kempny می دانست که او که قرار بود به مسئولیت های یک جفت defenseman. در حال حاضر نقش خود است که هنوز کمی متنوع تر و ناشناخته با تمام قطعات متحرک از خط آبی هنوز به سمان پیش از پلی آف.

“کمی متفاوت” Kempny گفت. “در حال حاضر من نمی بازی در برابر بازیکنان چگونه من قرار بود اما بازی با Radko ما با هر یک از دیگر قبل و من می دانم که او خیلی خوب است و ما فقط در تلاش برای کار سخت در هر بازی و انجام آنچه که ما قرار است به انجام است.”

Kempny نمی رود لزوما به ماندن در سومین جفت در طول postseason. او مجموعه ای از مهارت های است که هنوز هم مناسب برای بالا-چهار نقش. اگر بازی را شروع نمی کند به نوبه خود در اطراف وجود خواهد داشت کمتر جایی برای مربیگری کارکنان برای بالا بردن او را و او را بیشتر در زمان یخ. نیز وجود دارد که نقش جوناس Siegenthaler است که سالم ابتدا پس از دیلون ورود در نظر بگیرید.

اما در حال حاضر آنچه Kempny می کند می دانم این است که اعتماد خود را در Reirden باقی می ماند همان زمانی که او برای اولین بار وارد از شیکاگو است.

“من نمی توانم از او تشکر کنم به اندازه کافی و او آن را به مقدار زیادی برای من و هنوز هم می کند, بنابراین من قصد دارم برای همیشه سپاسگزار به او” Kempny گفت.

زمانی که Kempny اول رو داد و ستد او صرف مقدار زیادی از زمان با Reirden در این ویدئو اتاق با سپس دستیار مربی در تلاش برای دریافت Kempny تا به سرعت با تیم سیستم به عنوان سریع که ممکن است. Kempny ستایش Reirden توانایی او را نشان می دهد چندین جنبه از بازی خود را او می تواند در بهبود و تحسین چگونه آن را همیشه می آید به شیوه ای مثبت.

“آن را متفاوت در شیکاگو و بنابراین ما زمان زیادی را صرف با هم پس از شیوه و شما می دانید ما می توانیم در مورد هاکی و در مورد چیزهای دیگر پس از آن خوب بود” Kempny گفت. “… برای من آن است که کاملا متفاوت از شیکاگو و پیدا کردن این تیم به عنوان یک خانواده است و بیشتر دوستانه اینجا. مذاکرات همه به همه پس از آن بود که خیلی متفاوت تر از آن در شیکاگو بود.”

Kempny نشان داد برخی از بهبود در برابر جتز به خصوص آینده یک زن و شوهر از بازی های خشن. پایتخت رو سفت آزمون بعدی خود را در تخته سنگ بازی ها شروع یکشنبه در برابر وحشی و پس از ترکیب هیرو با Philadelphia Flyers نیویورک رنجرز و پیتسبورگ پنگوئن.

“گاهی اوقات آن را واقعا خوب برای صحبت با کسی که شما می دانید” Kempny گفت. “به بحث در مورد همه چیز, چگونه احساسات خود را چگونه همه چیز را از رفتن? واقعا خوب بود. من واقعا آن را قدردانی و من می تواند به او صحبت می کنید در همه زمان ها. او همیشه وجود دارد برای من. این خوب بود.”

جزئیات بیشتر در پایتخت:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de