پایتخت’ لارس Eller اهدا تکنولوژی نور به سی پناهگاه بی خانمان

“این است که بسیار آسیب پذیر بخشی از جامعه ما است و یک گروه نیست که دسترسی به پناهگاه امن مثل خانه های فردی و همان خالص ایمنی و دسترسی به مراقبت های بهداشتی و تمام این نوع دیگری از حفاظت است که دیگران را” Eller گفت. “ما فکر می کنیم می تواند کمک کند در اینجا بسیار آسیب پذیر است.”

پس Eller تن به تن یک ایده به Healthe یک شرکت که در آن او یک سرمایه گذار است که توسعه و اعزام نور ماوراء بنفش محصولات است که ترویج بهداشت و سلامتی. این شرکت عاشق این ایده و در روز پنج شنبه, اهدا یک محصول به نام “Healthe پاک پورتال” مرکزی اتحادیه ماموریت غیر انتفاعی است که اجرا می شود یک پناهگاه بی خانمان در نزدیکی اتحادیه ایستگاه.

با استفاده از دور-UVC فرکانس نور فن آوری در انتظار تصویب توسط سازمان غذا و داروی آمریکا و آژانس حفاظت از محیط زیست پورتال طراحی شده است برای غیر فعال کردن ویروس ها و عوامل بیماری زا در سطوح کاهش خطر انتقال بیماری می شود.نور ماوراء بنفش در فرکانس های دیگر باعث عوارض جانبی مضر است به همین دلیل قابل حمل اشعه ماوراء بنفش واحد مورد استفاده برای استریل کردن سطوح در بیمارستان ها و ماشین های مترو می تواند مورد استفاده قرار گیرد تنها زمانی که از این فضاهای خالی. دور-UVC نور مورد استفاده در پورتال این است که یک طول موج خاص است که طرفداران می گویند می تواند کشتن ویروس ها و باکتری ها بدون آسیب رساندن به پوست انسان چشم و بافت های دیگر.

“ایده این است که قبل از شما راه رفتن را به یک فضای شما صرف چند ثانیه زیر این پورتال به نوبه خود در اطراف نسبتا به سرعت و با انجام این کار شما در حال کاهش ویروسی یا سرایت بار شما در حال آوردن به آن فضا با شما” گفت: فرد Maxik سابق ناسا دانشمند و بنیانگذار و رئیس علمی Healthe.

Maxik گفت: شرکت توزیع “صدها نفر” از پورتال با قیمت کمی بالاتر از $20,000 به علاوه هزینه نصب.

پورتال تنظیم شده است به نصب پنج شنبه درست در نزدیکی گذرگاه طاقدار پذیرش منطقه به ماموریت پناهگاه بی خانمان. یوسف Mettimano رئیس جمهور و رئیس اجرایی مرکزی اتحادیه ماموریت گفت: Eller را اهدا آمد هم نسبتا به سرعت با ماموریت اول از مطلع شدن از این فناوری و امکان کمک مالی پیش از آن در هفته.

“این یکی دیگر از پیکان در تیردان را امتحان کنید و نگه داشتن این ساختمان covid-19 رایگان” Mettimano گفت: از پورتال. “ما در حال رفتن به استراحت کسانی که از دیگر اقدامات است. این است که در علاوه بر این از آن چیزهایی است و من مطمئن هستم که وجود خواهد داشت چیزهای دیگر که ما اضافه کردن … به این نوع تکنولوژی است یک برکت و رحمت واقعی.”

در حالی که دیگر پناهگاه بی خانمان در منطقه گزارش داده اند که ده ها تن از موارد مرکزی اتحادیه گزارش شده هیچ مورد مثبت با توجه به Mettimano.

Eller درگیری با این شرکت آغاز شده و با علاقه او به علم و فناوری است. او گفت که او همیشه به دنبال یک لبه و او در سراسر Healthe که باعث می شود شبانه روزی, روشنایی, محصولات که ادعا می کنند برای کمک به تنظیم یک چرخه خواب. سپس او را کشف پاک کردن محصولات پورتال بودن یکی از آنها است.

“من دوست دارم هر زمان که علم و تکنولوژی با هم می آیند و چیزی از آن بیرون می آید که مانند این که می تواند به نفع مردم و کاهش خطر گسترش چیزی خطرناک” Eller گفت.

Eller را اهدا شرح زیر است دیگر تلاش برای کمک به جامعه و مبارزه با covid-19 توسط اعضای مراکز سازمان است.

این اقدامات عبارتند از: Nicklas Backstrom ساخت پنج رقم کمک مالی به یک صندوق برای کارگران بهداشت و درمان است که آغاز شده توسط اتباع’ Ryan زیمرمن گارنت هاتاوی جمع آوری پول برای اولین پاسخ دهندگان در جامعه و الکس Ovechkin بازی Wayne Gretzky در NHL20 به جمع آوری پول برای کمک به تغذیه کارگران خط مقدم. در اواخر آوریل پایتخت بازیکنان و قابل توجه خود را به دیگران نیز آغاز حراج شامل بازیکن امضا میله های کشباف ، درآمد حاصل رفت و به ارائه وعده های غذایی برای کسانی که در جامعه پزشکی است.

با NHL فصل در برگزاری Eller باقی مانده است در منطقه واشنگتن به جای بازگشت به خانه به دانمارک. او و همسرش در انتظار تولد یک نوزاد پسر بچه در ماه اوت است. آنها در حال حاضر هفت ساله به دختر, سوفیا.

جزئیات بیشتر در پایتخت:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>