پایتخت مربی تاد Reirden تایید هولتبی شد میله میله برای شروع در برابر پادشاهان قبل از سامسونوف آسیب.

Reirden گفت: مصرف سامسونوف کردن یخ بود “صرفا پیشگیرانه.” سامسونوف راه رفتن در اطراف رختکن بعد از عمل و گفتن هم تیمی های او “درست است.” او 16-3-1 در این فصل پس از چند روز 4-3 دست دادن به پیتسبورگ پنگوئن ها به پایان رسید 11-شروع به پیروزی.

“بدیهی است که تصادف” Ovechkin گفت. “من کاملا مطمئنم که او یک پسر بزرگ است. او خوب است.”

Fehervary به بازی در برابر پادشاهان

Defenseman مارتین Fehervary بود به یاد می آورد از هرشی صبح روز سه شنبه بازی خواهد کرد و در برابر پادشاهان. پایتخت که هیچ صدمات در خط آبی فقط می خواهید برای ارزیابی Fehervary توسعه.

Fehervary جایگزین خواهد شد جوناس Siegenthaler در سومین جفت اسکیت در کنار Radko Gudas. چه مدت Fehervary باقی خواهد ماند در واشنگتن مشخص نیست اما Reirden گفت: آنها می خواهم برای دیدن او “یک زن و شوهر بار اگر ممکن است.”

“این نقطه سمت راست برای قرار دادن او در شروع با امشب به ببینید که در آن او است بنابراین ما می تواند همچنان به ارزیابی که در آن چشم انداز ما در حال [و] به ما نزدیک شدن به مهلت تجارت, گرفتن موجودی که در آن بازیکنان ما هستند بنابراین در این زمان خوبی برای انجام آن” Reirden گفت.

Fehervary گفت: تماس بگیرید تا از هرشی غیر منتظره بود هر چند او همیشه امیدوار بودم به فرصت دیگری پس از روی لئامت دادن کوتاه بازگشت در ماه اکتبر. Fehervary, 20, به نظر می رسد در سه بازی با پایتخت در اوایل این فصل است. 6-پا-2, 200 پوند rookie defenseman به طور متوسط 14:29 زمان از یخ و زمان ثبت 54.72 شات تلاش در صد (29 شات تلاش برای, 24 برابر) در طول پنج در پنج بازی.

در حالی که در هرشی Fehervary دارای 14 امتیاز (چهار گل و 10 پاس گل) در 45 بازی این فصل است. در میان rookie اهل defensemen, Fehervary 10 کمک هستند برای 17 و خود را به علاوه-12 به علاوه/منهای رتبه پنجم.

“این رفته تقریبا به عنوان کامل به عنوان ما آن را می خواهم برای رفتن برای یک جوان defenseman به پایین به بازی کمی این تیم به موفقیت” Reirden گفت. “این کار واقعا خوبی است. در حال حاضر آن را فقط چگونه همه چیز در اینجا مناسب است و ما یک فرصت به آن نگاه کنید.”

در هرشی Fehervary شده است بازی در هر دو سمت چپ و او را در طرف و در طرف راست است.

از دو هفته گذشته او بازی عمدتا در سمت چپ در حالی که یک ماه پیش او در سمت راست. Reirden روشن است که Fehervary بازی های برگزار شده است در خارج از سمت عقب با سوئدی باشگاه, بنابراین تعویض این است که “چیزی که او آماده است برای” اضافه کردن که این شده است که یک توسعه بزرگ سال برای Fehervary.

“Yeah, I don’t have any موضوع بازی در سمت راست” Fehervary گفت. “من نمی باید هر گونه مسائل بازی در هر دو طرف است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im